Szpital Dworska - cennik

poniedziałek
7:30 - 20:30
wtorek
7:30 - 20:30
środa
7:30 - 20:30
czwartek
7:30 - 20:30
piątek
7:30 - 20:30
sobota
7:30 - 14:00
niedziela
nieczynne

W Szpitalu Dworska przeprowadzamy szeroki zakres zabiegów z zakresu ortopedii, chirurgii ogólnej, urologii, ginekologii, chirurgii plastycznej. W ramach leczenia nieoperacyjnego dysponujemy 9 gabinetami, w tym 5 zabiegowymi, wyposażonymi w USG i przenośne RTG, gdzie wykonujemy zabiegi małoinwazyjne w postaci blokad, ostrzyknięcia kręgosłupa, stawów. Zabiegi usunięcia znamion skórnych, usunięcia tłuszczaków, włókniaków, zmian podskórnych.

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Chirurgia plastyczna

Chirurgia ogólna

Dermatologia

Ortopedia

Leczenie chorób kręgosłupa

Neurochirurgia

Chirurgia naczyniowa i flebologia

Medycyna regeneracyjna

Onkologia

Medycyna estetyczna

Rehabilitacja medyczna, fizjoterapia

Diagnostyka i badania

Honorujemy płatności: gotówka,

Prezentowany cennik Szpital Dworska jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.