Wygląd zewnętrzny Szpital Medicover Recepcja, poczekalnia Szpital Medicover Wnętrza, wystrój Szpital Medicover Wygląd zewnętrzny Szpital Medicover Wnętrza, wystrój Szpital Medicover Wygląd zewnętrzny Szpital Medicover Recepcja, poczekalnia Szpital Medicover Pokój, sala dla pacjentów Szpital Medicover Szpital Szpital Medicover

Informacje ogólne o Szpital Medicover

Warszawski Szpital Medicover to pierwszy wielospecjalistyczny prywatny szpital w Polsce i jedna z największych takich placówek w kraju.

Zdrowie jest dla nas najważniejsze, dlatego do naszej pracy podchodzimy profesjonalnie i, przede wszystkim, z sercem. Nowoczesne wyposażenie, szeroki wachlarz dostępnych zabiegów oraz doświadczenie specjalistów sprawiają, że Pacjenci mogą liczyć tu na doskonałą opiekę, najwyższy poziom komfortu i bezpieczeństwo.

W szpitalu funkcjonuje 9 oddziałów:

 • Oddział Położnictwa i Ginekologii
 • Oddział Neonatologii i Intensywnej Terapii Noworodka
 • Oddział Pediatrii i Chirurgii Dziecięcej
 • Oddział Kardiologii i Chorób Wewnętrznych
 • Oddział Kardiochirurgii
 • Oddział Anestezjologii i Intensywnej Terapii
 • Oddział Chirurgii Jednego Dnia
 • Oddział Chirurgii
 • Oddział Pomocy Doraźnej

Dla pacjentów dostępna jest także Klinika Medycyny Wellness.

Czytaj więcej 

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

Szpital Medicover dysponuje jednym z najbardziej nowoczesnych zapleczy medycznych w Polsce.

W Szpitalnym Centrum Diagnostycznym znajdują się m.in. 2 wysokopolowe systemy rezonansu magnetycznego, pracownia tomografii komputerowej wyposażona w 128-warstwowy tomograf, 6 wysokiej klasy USG oraz aparat do diagnostyki hemodynamicznej IVUS.

Szpital posiada najbardziej nowoczesny na świecie system chirurgii robotycznej da Vinci.

Kadra Szpitala korzysta z:

 • Najnowocześniejszego robota chirurgicznego da Vinci, który znajduje zastosowanie w zabiegach kardiologicznych, urologicznych i ginekologicznych, a także w leczeniu najbardziej rozpowszechnionych chorób nowotworowych,
 • Laparoskopu EINSTEIN VISION3D, z którego korzysta się podczas chirurgicznego leczenia endometriozy,
 • Urządzenia AMRA, które umożliwia przeprowadzenie bezpiecznego i precyzyjnego pomiaru ilości i lokalizacji tkanki tłuszczowej z wykorzystaniem 6-minutowego rezonansu magnetycznego całego ciała.

Udogodnienia dla pacjentów

Szpital dysponuje 175 łóżkami, z czego aż 30 to łóżka intensywnego nadzoru medycznego.

Dzięki temu, że na terenie Szpitala funkcjonuje Laboratorium, wyniki badań można otrzymać nawet w ciągu godziny od ich wykonania!

Szpital Medicover stawia na komfort swoich pacjentów. Właśnie dlatego jest wyposażony w klimatyzację, nawiewy laminarne na salach operacyjnych, odrębne ścieżki komunikacyjne dla pacjentów i osób odwiedzających, a także oddzielne korytarze i windy dla pacjentów bezpośrednio po operacjach. Rozwiązania te gwarantują maksymalną sterylność i higienę placówki.

Istotnym udogodnieniem jest możliwość wyboru pokoju jedno- lub dwuosobowego. Dla pacjentów dostępne są także apartamenty. Dzięki braku ograniczeń związanych z godzinami odwiedzin, pobyt rodziny nie jest żadnym problemem. Pacjenci otrzymują pyszne posiłki przygotowane w restauracji, zgodnie z zaleceniami lekarza i indywidualnymi preferencjami.

Osiągnięcia i certyfikaty Szpital Medicover

Szpital Medicover może pochwalić się tytułem Najlepszego Międzynarodowego Szpitala w Polsce, przyznawanym przez Międzynarodową Komisję ds. Zdrowia.
Placówka otrzymała także certyfikat “Szpital bez bólu”, który jest przyznawany przez Polskie Towarzystwo Badania Bólu.

Filmy Szpital Medicover