ocena 4.4 / 5 (48 opinii pacjentów Tourmedica) - zobacz opinie »
poniedziałek
8:00 - 19:00
wtorek
8:00 - 19:00
środa
8:00 - 19:00
czwartek
8:00 - 19:00
piątek
8:00 - 19:00
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne

Szpital Prywatny Pulsmed oferuje pacjentom diagnostykę, poradnictwo oraz leczenie w ramach wielu dziedzin medycyny. Pełen zakres świadczonych usług medycznych znajdą Państwo w poniższym cenniku. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Przedstawiamy najpopularniejsze zabiegi wykonywane Pulsmed w Łodzi.
Pełny cennik konsultacji, badań i zabiegów:

Konsultacje

Stomatologia

Chirurgia plastyczna

Chirurgia ogólna

Urologia

Medycyna dziecięca

Ortopedia

Laryngologia

Medycyna regeneracyjna

Leczenie otyłości

Medycyna estetyczna

Okulistyka

Medycyna pracy

Honorujemy płatności: gotówka,

Prezentowany cennik Szpital Prywatny Pulsmed jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska