Plastyka brzucha
w Szpital Prywatny Pulsmed (Łódź)

poniedziałek
8:00 - 19:00
wtorek
8:00 - 19:00
środa
8:00 - 19:00
czwartek
8:00 - 19:00
piątek
8:00 - 19:00
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne
W łódzkiej placówce Szpital Prywatny Pulsmed procedury z zakresu plastyka brzucha przeprowadza lek. Zbigniew Kowalczyk. Koszt za zabieg plastyka brzucha wynosi 12500 zł (cena obejmuje pobyt w szpitalu (1-4 doby)).
lek. Zbigniew Kowalczyk
lek. Zbigniew Kowalczyk

lek. Zbigniew Kowalczyk

chirurg ogólny Łódź

Lek. Zbigniew Kowalczyk to właściciel  najstarszego, po placówce bonifratrów, prywatnego szpitala Pulsmed w Łodzi. Jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Łodzi. Tytuł lekarza medycyny oraz prawo wykonywania zawodu...

Więcej

Plastyka brzucha - cennik:
  • Plastyka brzucha 12 500
    (cena obejmuje pobyt w szpitalu (1-4 doby))
Konsultacje przedzabiegowe i badania:
  • Konsultacja chirurgiczna 150

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska