NZOZ Szpital Specjalistyczny im. Prof. E. Michałowskiego - cennik

ocena 4.5 / 5 (15 opinii pacjentów Tourmedica) - zobacz opinie »
poniedziałek
8:00 - 18:00
wtorek
8:00 - 18:00
środa
8:00 - 18:00
czwartek
8:00 - 18:00
piątek
8:00 - 18:00
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne

NZOZ Szpital Specjalistyczny im. Prof. E. Michałowskiego oferuje kompleksową diagnostykę oraz leczenie chorób układu moczowego zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Specjalizujemy się w zabiegach prowadzonych według najnowszych standardów oraz metod, koncentrując się na zminimalizowaniu ich inwazyjności.

Oferujemy pacjentom operacyjne leczenie chorób nowotworowych metodą otwartą, jak również laparoskopowo czy w określonych przypadkach przezcewkowo. Ponadto zajmujemy się usuwaniem kamieni w obrębie moczowodów oraz nerek, a także rozwiązujemy problem wysiłkowego nietrzymania moczu.

Jako jedni z niewielu w regionie wykonujemy operacje chorób prostaty z wykorzystaniem lasera czerwonego (diodowego), jak również prowadzimy litotrypsję z wykorzystaniem zewnątrzustrojowej fali uderzeniowej (ESWL).

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Urologia

Ginekologia

Leczenie nietrzymania moczu (NTM)

Onkologia

Diagnostyka i badania

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka, leczenie na raty,

Prezentowany cennik NZOZ Szpital Specjalistyczny im. Prof. E. Michałowskiego jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska