NZOZ Szpital Specjalistyczny im. Prof. E. Michałowskiego - cennik

4,4 / 5  - 108 ocen »

Ceny konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Urologia

Ginekologia

Leczenie nietrzymania moczu (NTM)

Onkologia

Diagnostyka i badania

Ważna informacja

Prezentowany cennik NZOZ Szpital Specjalistyczny im. Prof. E. Michałowskiego jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Honorujemy płatności

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka,

Więcej o usługach w NZOZ Szpital Specjalistyczny im. Prof. E. Michałowskiego

NZOZ Szpital Specjalistyczny im. Prof. E. Michałowskiego oferuje kompleksową diagnostykę oraz leczenie chorób układu moczowego zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Specjalizujemy się w zabiegach prowadzonych według najnowszych standardów oraz metod, koncentrując się na zminimalizowaniu ich inwazyjności.

Oferujemy pacjentom operacyjne leczenie chorób nowotworowych metodą otwartą, jak również laparoskopowo czy w określonych przypadkach przezcewkowo. Ponadto zajmujemy się usuwaniem kamieni w obrębie moczowodów oraz nerek, a także rozwiązujemy problem wysiłkowego nietrzymania moczu.

Jako jedni z niewielu w regionie wykonujemy operacje chorób prostaty z wykorzystaniem lasera czerwonego (diodowego), jak również prowadzimy litotrypsję z wykorzystaniem zewnątrzustrojowej fali uderzeniowej (ESWL).