ocena 5.0 / 5 (6 opinii pacjentów Tourmedica) - zobacz opinie »
poniedziałek
8:00 - 20:00
wtorek
8:00 - 20:00
środa
8:00 - 20:00
czwartek
8:00 - 20:00
piątek
8:00 - 20:00
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne

NTM Szpital Specjalistyczny im. Świętej Rodziny oferuje Państwu kompleksową opiekę zdrowotną obejmującą diagnostykę oraz leczenie ambulatoryjne i szpitalne.

Zakład Diagnostyki i Radiologii Obrazowej specjalizuje się w diagnostyce obrazowej obejmującej zastosowanie najwyższej klasy aparatury takiej jak tomograf komputerowy, rezonans magnetyczny, USG czy RTG.

W szpitalu działają specjalistyczne poradnie, w ramach których lekarze wielu specjalizacji konsultują i zajmują się leczeniem pacjentów cierpiących m.in. na choroby wewnętrzne, schorzenia układu krążenia, układu ruchu czy neurologiczne.

Hospitalizujemy pacjentów na siedmiu szpitalnych oddziałach, gdzie prowadzimy szeroką diagnostykę, leczenie zachowawcze oraz chirurgiczne. Oddział Chorób Wewnętrznych prowadzi diagnostykę oraz leczenie przede wszystkim układu sercowo-naczyniowego oraz oddechowego. Zajmuje się rozpoznawaniem m.in. zaburzeń rytmu serca, choroby niedokrwiennej czy niewydolności serca oraz różnorodnych wad tego narządu. Prowadzi rozpoznanie chorób obturacyjnych, śródmiąższowych i śródpiersia, a także leczenie chorób płuc i ich powikłań, w  tym również chorób nowotworowych.

Personel Oddziału Chorób Neurologicznych z Oddziałem Udarowym specjalizuje się w leczeniu udarów, zespołów naczyniowych mózgu, chorób nerwowo-mięśniowych, a także zespołów bólowych kręgosłupa i inne. Oddział oferuje pacjentom pełną diagnostykę i kompleksowe leczenie. Oddział Chirurgii Ogólnej zajmuje się leczeniem chirurgicznym narządów wewnętrznych oraz chirurgią onkologiczną. Wykonywane są na nim procedury chirurgiczne metodami tradycyjnymi i laparoskopowymi. Jednostka zajmuje się leczeniem zabiegowym kamicy pęcherzyka żółciowego, przepuklin i żylaków. Wykonujemy procedury w obrębie układu pokarmowego, tarczycy i klatki piersiowej. Specjalistyczne leczenie chirurgiczne obejmujące schorzenia klatki piersiowej prowadzi Oddział Torakochirurgiczny, gdzie wykonywana jest diagnostyka operacyjna wykorzystująca nowoczesną aparaturę (videotorako- i mediastinoskopia) oraz zabiegowe leczenie m.in. nowotworów płuc, zmian pogruźliczych czy guzów płuc oraz guzów zlokalizowanych w obrębie klatki piersiowej.

Schorzenia układu ruchu spowodowane zwyrodnieniami czy urazami prowadzi Oddział Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu. Oddział specjalizuje się w małoinwazyjnych zabiegach. W jednostce wykonywane są zabiegi artroskopowe w obrębie stawów, wszczepianie endoprotez czy przeprowadzanie zabiegów chirurgicznych w obrębie kręgosłupa (np. wertebroplastyka, operacje endoskopowe). Oferuje także operacje technikami klasycznymi.

Pełna rehabilitacja narządu ruchu oraz rehabilitacja neurologiczna i ogólnoustrojowa prowadzona jest przez Centrum Rehabilitacji. Pomagamy pacjentom w odbudowie i wzmacnianiu mięśni oraz niwelowaniu napięcia mięśniowego. Pracujemy z chorymi po zabiegach i urazach kręgosłupa, zajmujemy się uruchamianiem stawów i likwidacją przykurczów stawowych, prowadzimy naukę chodu i samoobsługi. W ramach Centrum działa również Ośrodek Rehabilitacji Dziennej.

Oddział Anestezjologii i Intensywnej Terapii to specjalistyczna opieka anestezjologiczna, kwalifikacja do zabiegów, monitorowanie funkcji życiowych podczas, a także po zabiegach wymagających różnych form znieczulenia. Nasi lekarze znieczulają pacjentów do zabiegów diagnostycznych oraz zajmują się terapią bólu.

Szczegółowy wykaz oferowanych przez nas zabiegów dostępny jest w zakładce cennik.

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Chirurgia plastyczna

Urologia

Medycyna dziecięca

Dermatologia

Ortopedia

Leczenie chorób kręgosłupa

Laryngologia

Chirurgia naczyniowa i flebologia

Medycyna regeneracyjna

Onkologia

Rehabilitacja medyczna, fizjoterapia

Fizykoterapia

Masaże

Diagnostyka i badania

Honorujemy płatności: gotówka, przelew bankowy, leczenie na raty,

Prezentowany cennik Szpital Specjalistyczny im. Świętej Rodziny jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska