ocena 4.6 / 5 (7 opinii pacjentów Tourmedica) - zobacz opinie »
poniedziałek
7:00 - 20:00
wtorek
7:00 - 20:00
środa
7:00 - 20:00
czwartek
7:00 - 20:00
piątek
7:00 - 20:00
sobota
7:00 - 14:00
niedziela
nieczynne

Szpital św. Rafała to nowoczesna placówka medyczna posiadająca w pełni wyposażony i przystosowany blok operacyjny z czterema salami operacyjnymi, oddział anestezjologiczny oraz oddział intensywnej terapii. Nasi specjaliści konsultują i leczą pacjentów w wielu poradniach specjalistycznych działających na terenie szpitala. Prowadzą także kompleksowe badania diagnostyczne, pozwalające ocenić stan zdrowia pacjenta i przeprowadzić rozpoznanie w kierunku leczenia różnych schorzeń.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą naszej placówki, zawartą w cenniku poniżej:

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Chirurgia ogólna

Urologia

Dermatologia

Ortopedia

Leczenie chorób kręgosłupa

Ginekologia

Ginekologia estetyczna

Leczenie nietrzymania moczu (NTM)

Laryngologia

Chirurgia naczyniowa i flebologia

Onkologia

Leczenie niepłodności

Medycyna estetyczna

Okulistyka

Diagnostyka i badania

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka,

Prezentowany cennik Szpital św. Rafała jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska