ocena 4.6 / 5 (7 opinii pacjentów Tourmedica)
poniedziałek
7:00 - 20:00
wtorek
7:00 - 20:00
środa
7:00 - 20:00
czwartek
7:00 - 20:00
piątek
7:00 - 20:00
sobota
7:00 - 14:00
niedziela
nieczynne
Placówka Szpital św. Rafała została oceniona przez pacjentów umówionych na wizytę przez doradców Tourmedica.pl jako znakomita. Średnia ocena wynosi 4.6 w skali 5 stopniowej i została ustalona na podstawie opinii 7 pacjentów, którzy odbyli zabiegi w szpitalu.
100% opinii zweryfikowanych pacjentów Tourmedica.pl
Średnia ocena:

4,6

7 głosów zweryfikowanych pacjentów
Czytaj opinie
Ocena doradcy Tourmedica.pl:
"Szpital św. Rafała to pomoc medyczna na najwyższym poziomie w dziedzinie chirurgii ogólnej i onkologicznej, kardiologii oraz kardiochirurgii, urologii, neurochirurgii i chirurgii plastycznej. Wykwalifikowany zespół to także pomoc w leczeniu zaćmy oraz zezów. Oddział ortopedii wraz z centrum artroskopowym specjalizującym się w artroskopowych operacjach stawu barkowego, łokciowego, biodrowego, kolanowego i skokowego, endoprotezoplastyce stawów biodrowych i kolanowych, a także w kompleksowej opiece zdrowotnej dla osób amatorsko i zawodowo uprawiających różnorodne dyscypliny sportowe. Szpital dysponuje nowoczesnym blokiem operacyjnym z 4 salami operacyjnymi, oddziałem intensywnej terapii oraz centralną sterylizatornią. Umawiam pacjentów do wielu specjalistów z tej placówki. Wszyscy są bardzo chwaleni przez klientów ze względu na swoje podejście do pracy i profesjonalizm. Ostatnio spotkałam się z wieloma bardzo pozytywnymi opiniami oceniającymi Pana dr Ryszarda Mądrego. Klienci podkreślają, że to bardzo miły lekarz i ma dobry kontakt z pacjentem. Pomoże, doradzi, zna się na swojej pracy. Podczas wizyty uzyskuje się rzeczową poradę, plan leczenia, odpowiedzi na wszelkie zapytania. Doskonały specjalista pełen zrozumienia dla problemów kobiet. Siła spokoju i fachowości. Widać, że lata doświadczenia zrobiły swoje. Efekty leczenia są naprawdę pozytywnie zaskakujące." - Paulina J. (Doradca Pacjenta)

Opinie pacjentów Tourmedica.pl

Paulina
(Warszawa)
5.0
Paulina (Warszawa)
Dodano: 15 grudnia 2017
Tytuł:
"Polecam Panią Dr Kaczmarek i zespół z którym pracuje"
Pani na recepcji niemiła
Profesjonalny i miły personel
Zabieg:
Operacja zeza u dorosłych (grudzień 2017)
 
Szczegóły 
Kamil
4.0
Kamil
Dodano: 6 września 2018
Tytuł:
"Fajnie"
Jedzenie- zadeklarowalem ze mam uczulenie na nabial a i tak na sniadanie dostalem prod. mleczne
Obsługa, budynek
Zabieg:
Operacje i leczenie przepuklin (wrzesień 2018)
 
Szczegóły 
Malgorzata
4.0
Malgorzata
Dodano: 29 sierpnia 2018
Tytuł:
"Bardzo Dziekuje za zabieg"
Opieka wysokiej klasy
Zabieg:
Plastyka pochwy (sierpień 2018)
 
Szczegóły 
Piotr
(Krąków)
4.0
Piotr (Krąków)
Dodano: 11 czerwca 2018
Tytuł:
"Polecam"
Mile podejście do pacjenta
Zabieg:
Operacja przepukliny brzusznej klasycznie (czerwiec 2018)
 
Szczegóły 
Ewa
5.0
Ewa
Dodano: 14 lutego 2019
Tytuł:
"Świetny szpital i lekarz"
Dotyczy:
Konsultacja ginekologiczna (luty 2019)
Paulina
(Warszawa)
5.0
Paulina (Warszawa)
Dodano: 23 czerwca 2017
Dotyczy:
Konsultacja okulistyczna (czerwiec 2017)
 
Szczegóły 
Małgorzata
5.0
Małgorzata
Dodano: 14 czerwca 2017
Dotyczy:
Konsultacja ginekologiczna profesorska (czerwiec 2017)
 
Szczegóły 

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska