4,6 / 5  - 1581 ocen »

Ceny konsultacji i zabiegów

Przedstawiamy popularne zabiegi wykonywane w Szpital Świętego Łukasza w Bydgoszczy, a poniżej znajduje się pełny cennik placówki.

Konsultacje

Chirurgia plastyczna

Ginekologia estetyczna

Ważna informacja

Prezentowany cennik Szpital Świętego Łukasza jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Honorujemy płatności

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka,

Więcej o usługach w Szpital Świętego Łukasza

Gwarantujemy pacjentom profesjonalną opiekę medyczną, w tym poradnictwo i konsultacje lekarskie, precyzyjną diagnostykę oraz opiekę w zakresie wielospecjalistycznego lecznictwa szpitalnego.  

Pomagamy pacjentom ze schorzeniami układu moczowo-płciowego. Nasi specjaliści leczą m.in. choroby prostaty, pęcherza moczowego i moczowodu, cewki moczowej oraz nerek, prącia i jąder, jednak głównym tematem ich zainteresowań jest terapia i diagnostyka  raka i łagodnego rozrostu gruczołu krokowego. Laparoskopowa prostatektomia radykalna z powodu raka stercza to zabieg, na który przyjeżdżają do nas chorzy z całej Polski. Wykonujemy też operacje laparoskopowe nerkooszczędzające z powodu raka nerki, laparoskopowe  usunięcia nerki, nadnerczy, a także naprawy wady połączenia miedniczkowo-moczowodowego czy usunięcia torbieli nerki. Posiadamy duże doświadczenie w endoskopowym leczeniu łagodnego rozrostu prostaty i dysponujemy wszystkimi technikami w tym zakresie. Leczymy endoskopowo kamicę układu moczowego i guzy pęcherza moczowego. Wykonujemy pełną gamę operacji wysiłkowego nietrzymania moczu kobiet  i mężczyzn oraz zabiegi w schorzeniach prącia i jąder, w tym  operacje rekonstrukcyjne po urazach cewki moczowej.

W zakresie ginekologii leczymy wiele schorzeń i dysfunkcji kobiecego układu rozrodczego.. W leczeniu operacyjnym żeńskich narządów płciowych staramy się stosować małoinwazyjne metody, wykonując zabiegi drogą pochwową, laparoskopowo lub histeroskopowo. Przeprowadzamy m.in. diagnostykę zaburzeń płodności, plastykę warg sromowych oraz zabiegi usunięcia endometriozy

Uzupełnieniem prowadzonego przez nas leczenia dysfunkcji męskich i kobiecych narządów moczowo-płciowych jest rehabilitacja uroginekologiczna, dedykowana szczególnie pacjentom zmagającym się z problemem nietrzymania moczu.

Stosując minimalnie inwazyjne techniki laparoskopowe i endoskopowe, wykonujemy zabiegi chirurgiczne, w tym m.in. operacje pęcherzyka żółciowego, przepuklin brzusznych oraz operacje jelitowe i proktologiczne. Na uwagę zasługuje fakt, że jako jedyni  z nielicznych w regionie leczymy żylaki odbytu metodą Barona (gumkowania) i krioablacji.

W ramach chirurgii onkologicznej przeprowadzamy również zabiegi w obrębie skóry i tkanki podskórnej.

Nasz zespół neurochirurgów wykonuje zabiegi wszystkich odcinków kręgosłupa. Stosuje przy tym nowoczesne, skuteczne, a przede wszystkim bezpieczne techniki. Przykładem innowacyjnych metod stosowanych w naszej placówce jest krioablacja wykonywana w zespołach bólowych kręgosłupa.

W naszym szpitalu pomoc uzyskają  także pacjenci z dysfunkcjami lub urazem aparatu kostno-stawowego. W ramach ortopedycznych zabiegów oprócz pełnej gamy tradycyjnych operacji (leczenie złamań, chirurgia ręki i stopy, protezowanie stawów) wykonujemy m.in. endoskopowe operacje stawu kolanowego oraz zabiegi endoskopowe zespołu cieśni nadgarstka i osteotomii podkolanowej iBalance (stosowanej w początkowym stadium zmian zwyrodnieniowych jako alternatywa dla endoprotezy stawu kolanowego).

Coraz większą popularnością cieszą się u nas również zabiegi chirurgii plastycznej. Stosując bezpieczne techniki i metody, korygujemy rożne defekty ciała. Nasi specjaliści przeprowadzają większość dostępnych w Polsce zabiegów, wśród których można wymienić korekcję obwisłości skóry, operacje poprawiające wygląd twarzy, uszu i szyi oraz piersi. Oprócz klasycznych operacji wykonujemy także skomplikowane zabiegi rekonstrukcji piersi po mastektomiach oraz powłok jamy brzusznej po przebytych zabiegach i przepuklinach pooperacyjnych.