Szpital Wielospecjalistyczny Medeor Plus opinie

ocena 4.6 / 5 (6 opinii pacjentów Tourmedica)
poniedziałek
8:00 - 20:00
wtorek
8:00 - 20:00
środa
8:00 - 20:00
czwartek
8:00 - 20:00
piątek
8:00 - 20:00
sobota
-
niedziela
nieczynne
Placówka Szpital Wielospecjalistyczny Medeor Plus została oceniona przez pacjentów umówionych na wizytę przez doradców Tourmedica.pl jako znakomita. Średnia ocena wynosi 4.6 w skali 5 stopniowej i została ustalona na podstawie opinii 6 pacjentów, którzy odbyli zabiegi w szpitalu.
100% opinii zweryfikowanych pacjentów Tourmedica.pl
Średnia ocena:

4,6

5 głosów zweryfikowanych pacjentów
Czytaj opinie
Ocena doradcy Tourmedica.pl:
"Medeor to położona w Łodzi nowoczesna placówka oferująca świadczenia medyczne z zakresu ortopedii i chirurgii ręki, ginekologii i położnictwa, okulistyki i otolaryngologii. Należy do najnowocześniejszych szpitali w Polsce, bo posiada nowoczesny sprzęt medyczny, jak również nowymi salami operacyjnymi. Oprócz tego pokoje jedno-, dwu- lub trzyosobowe, każdy wyposażony w węzeł sanitarny, telewizor LCD na ścianie, zapewniające pacjentom komfortowe warunki pobytu przed zabiegiem lub porodem oraz w okresie rekonwalescencji. W placówce istnieje możliwość pozostania męża lub osoby towarzyszącej na noc z matką i dzieckiem. Klienci często dzwonią i pytają o możliwość wizyty u dr Przemysława Łaganowskiego. Lekarz posiada kilkunastoletni staż kliniczny leczenia chorób i urazów narządu ruchu. Klienci podkreślają, że jest niezwykle konkretny i sympatyczny. Wyjaśnia na czym polega problem, opracowuje plan leczenia, który omawia z pacjentem. Kieruje na odpowiednie badania i nie lekceważy żadnych dolegliwości. Pełna diagnostyka odbywa się na pierwszej wizycie. To naprawdę świetny specjalista. Operuje wykorzystując nowoczesne metody, a efekty operacji są znakomite." - Marta G. (Doradca Pacjenta)

Opinie pacjentów Tourmedica.pl

Zenona
(Łódź)
5.0
Zenona (Łódź)
Dodano: 2 sierpnia 2017
Jestem po konsultacji medycznej, mam już wyznaczony termin badań poprzedzających zabieg. Jestem bardzo zadowolona, że terminy są krótkie. Bardzo mi na tym zależało.
Dotyczy:
Konsultacja ginekologiczna (sierpień 2017)
Lekarz:
lek. Jarosław Lewy
 
Szczegóły 
Elżbieta K
5.0
Elżbieta K
Dodano: 8 stycznia 2018
Tytuł:
"Informacje"
brak informacji o tym, że lekarz przyjmuje w innym miejscu, a Trumedika jest pośrednikiem
Informacje o dalszym postępowaniu
Zabieg:
Operacja koślawego stępu (grudzień 2017)
Lekarz:
dr n. med. Przemysław Łaganowski
 
Szczegóły 
Wielisława
5.0
Wielisława
Dodano: 23 października 2017
Tytuł:
"Szybkość i fachowość"
Profesjonalizm
Zabieg:
Operacja zaćmy metodą fakoemulsyfikacji z wszczepieniem soczewki sferycznej standardowej (wrzesień 2017)
Lekarz:
lek. Paweł Rybak
 
Szczegóły 
Karolina
5.0
Karolina
Dodano: 8 grudnia 2018
Tytuł:
"Opinia"
Kolejka
Bardzo miła recepcja, rzeczowo i konkretnie wszystko zostało objasnione.
Zabieg:
Leczenie zaćmy (listopad 2018)
Lekarz:
lek. Paweł Rybak
 
Szczegóły 
Malecka
3.0
Malecka
Dodano: 19 września 2017
Tytuł:
"Naprawa"
dotrzymanie terminu, opieka po zabiegu
Zabieg:
Leczenie operacyjne wypadania macicy (lipiec 2017)
Lekarz:
lek. Jarosław Lewy
 
Szczegóły 

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska