poniedziałek
9:00 - 21:00
wtorek
9:00 - 21:00
środa
9:00 - 21:00
czwartek
9:00 - 21:00
piątek
9:00 - 21:00
sobota
9:00 - 21:00
niedziela
9:00 - 21:00

Klinika Tesoro powstała z pasji do piękna. Wykonujemy zabiegi o charakterze estetycznym i usuwamy niedoskonałości natury, przywracając pacjentom nie tylko młody i świeży wygląd, ale przede wszystkim dobre samopoczucie i pewność siebie. Wierzymy, że najważniejsze efekty naszej pracy są niewidoczne gołym okiem.

Proponujemy Państwu szereg usług z zakresu medycyny przeciwstarzeniowej, dermatologii i ginekologii estetycznej. Specjalizujemy się w laseroterapii – wykonujemy zabiegi fotoodmładzania, usuwania zmarszczek, blizn, rozstępów i innych defektów. Wykonujemy ginekologiczne zabiegi z wykorzystaniem lasera: obkurczanie pochwy, leczenie nietrzymania moczu. Zapraszamy również na nieinwazyjne modelowanie sylwetki.

Przeprowadzamy małoinwazyjne zabiegi odmładzające z użyciem kwasu hialuronowego, nici liftingujących czy toksyny botulinowej. Wykonujemy mezoterapię i zabiegi z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą kliniki.

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Chirurgia plastyczna

Dermatologia

Ginekologia estetyczna

Leczenie nietrzymania moczu (NTM)

Leczenie łysienia

Laryngologia

Medycyna regeneracyjna

Medycyna estetyczna

Diagnostyka i badania

Honorujemy płatności: gotówka, leczenie na raty,

Prezentowany cennik Tesoro Clinic jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska