5,0 / 5  - 186 ocen »

Ceny konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Chirurgia plastyczna

Dermatologia

Ginekologia estetyczna

Leczenie nietrzymania moczu (NTM)

Leczenie łysienia

Laryngologia

Medycyna regeneracyjna

Medycyna estetyczna

Diagnostyka i badania

Ważna informacja

Prezentowany cennik Tesoro Clinic jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Honorujemy płatności

Honorujemy płatności: gotówka, leczenie na raty,

Więcej o usługach w Tesoro Clinic

Klinika Tesoro powstała z pasji do piękna. Wykonujemy zabiegi o charakterze estetycznym i usuwamy niedoskonałości natury, przywracając pacjentom nie tylko młody i świeży wygląd, ale przede wszystkim dobre samopoczucie i pewność siebie. Wierzymy, że najważniejsze efekty naszej pracy są niewidoczne gołym okiem.

Proponujemy Państwu szereg usług z zakresu medycyny przeciwstarzeniowej, dermatologii i ginekologii estetycznej. Specjalizujemy się w laseroterapii – wykonujemy zabiegi fotoodmładzania, usuwania zmarszczek, blizn, rozstępów i innych defektów. Wykonujemy ginekologiczne zabiegi z wykorzystaniem lasera: obkurczanie pochwy, leczenie nietrzymania moczu. Zapraszamy również na nieinwazyjne modelowanie sylwetki.

Przeprowadzamy małoinwazyjne zabiegi odmładzające z użyciem kwasu hialuronowego, nici liftingujących czy toksyny botulinowej. Wykonujemy mezoterapię i zabiegi z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą kliniki.