Test nietolerancji pokarmowej MRT

Synonimy: test MRT – Mediator Release Test, wykrywanie stanów nadwrażliwości pokarmowej z określeniem stopnia wrażliwości na poszczególne pokarmy, badanie z próbki krwi intensywności reakcji leukocytów na dany pokarm więcej »

Filtruj wyniki

Usługa test nietolerancji pokarmowej mrt jest najczęściej wykonywana przez dietetyka, dietetyka klinicznego i psychodietetyka.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska