Thermage - lifting twarzy i ciała Dzierżoniów i okolice

Synonimy: odmładzanie skóry thermage, lifting skóry twarzy falami radiowymi thermage, niechirurgiczne odmładzanie skóry thermage więcej »

Bezpośrednio Dzierżoniów nie dysponujemy placówką wykonującą thermage - lifting twarzy i ciała, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 2 innych klinik z okolicy Dzierżoniów. Thermage - lifting twarzy i ciała można przeprowadzić m.in. w PerfectDerm Medycyna Estetyczna we Wrocławiu (50 km od Dzierżoniów) lub w DERMA PULS Centrum Dermatologii Estetycznej i Laserowej we Wrocławiu (50 km od Dzierżoniów) gdzie cena za thermage - lifting twarzy i ciała wynosi 3 500 zł. W wymienionej placówce thermage - lifting twarzy i ciała wykonuje lekarz medycyny estetycznej. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Tourmedica.

Filtruj wyniki

DLA KLINIK: Oferujesz thermage - lifting twarzy i ciała Dzierżoniów? Dołącz do nas! »

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2018 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2018 Tourmedica.pl Sp. z o.o.