Thermage - lifting twarzy i szyi

odmładzanie twarzy i szyi thermage, lifting twarzy i szyi falami radiowymi thermage, niechirurgiczne odmładzanie twarzy i szyi thermage więcej »

Thermage - lifting twarzy i szyi - informacje

Kadra w Klinika Krajewski Kadra w Klinika Krajewski

Thermage należy do zabiegów odmładzających - ujędrnia skórę, wygładza zmarszczki, podnosi tkanki twarzy i szyi. Skierowany jest do osób w wieku od 35 do 60 lat, które chcą zlikwidować drobne zmarszczki, poprawić jędrność skóry lub odnowić skórę zniszczoną słońcem i opalaniem. W Polsce znany jest od 2006 roku, kiedy to dotarł do nas z zagranicy. Thermage to nic innego jak wykorzystanie fal radiowych o bardzo wysokiej mocy, które silnie ogrzewają głębokie partie skóry.

Thermage - twarz młodsza o kilka lat

Na bezinwazyjny lifting twarzy falami radiowymi thermage można udać się do Marek (niedaleko Warszawy) do dr Barbary Jerschiny, specjalistki chorób wewnętrznych oraz międzynarodowego eksperta medycyny estetycznej i przeciwstarzeniowej (Anti-aging), która odbyła zagraniczne szkolenie z zakresu przeprowadzania zabiegów thermage i obsługi urządzenia Thermage. Potwierdzeniem tego są dwa zaświadczenia: cerytfiakt uczestnictwa w szkoleniu z użytkowania systemu Thermage firmy Solta Medical (z 2010 roku) oraz certyfiakt z kursu wykonywania zabiegów Thermage (z 2011 roku). Zabiegi odmładzania skóry twarzy wykonuje urządzeniem Thermage CPT IV generacji, którym poprawia wygląd nie tylko skóry twarzy, ale także całego ciała.

Niechirurgiczne odmładzanie twarzy i szyi thermage to także jeden z zabiegów medycyny estetycznej oferowany przez Klinikę Dermatologii Estetycznej i Laserowej oraz Dermatochirurgii Fenomed mieszczącą się w Bydgoszczy. Klinika ta wyposażona jest w urządzenie Thermage, za pomocą którego lekarz przeprowadza tutaj nie tylko lifting twarzy - podciągnięcie policzków, poprawa owalu twarzy, korekcja zarysu linii żuchwy czy lifting czoła i powiek, ale także redukuje podbródek oraz wygładza skórę szyi. Ponadto za pomocą thermage można tutaj ujędrnić różne okolice ciała i zredukować cellulit.

Dr Michał Kaniowski to specjalista dermatologii i wenerologii od 2015 roku, przyjmujący swoich pacjentów we Wrocławiu. Przeprowadza również zabiegi odmładzające thermage na twarz i szyję, a także wiele innych z zakresu dermatologii estetycznej, z których doświadczenie i umiejętności nabywał na polskich i zagranicznych kursach i kongresach. Należy m.in. do Europejskiego Stowarzyszenia Dermatologów Estetycznych (ESCAD). W swojej praktyce oprócz zabiegu thermage przeprowadza także zabiegi urządzeniem Ulthera, CDT Evolution Therapy czy wykorzystuje laser Mosaic Franctional oraz przeprowadza lifting twarzy za pomocą nici Aptos.

Ile kosztuje zabieg thermage na twarz w Polsce a ile w Czechach?

Gabinet zabiegowy w Bellazone Gabinet zabiegowy w Bellazone

Za odmłodzenie skóry twarzy za pomocą liftingu falami radiowymi thermage pacjent w polskich klinikach medycyny estetycznej zapłaci 2900 zł, natomiast w Czechach wyda 25 000 CZK (3900 zł) w Ústav Estetické Medicíny Praha.

Thermage - lifting twarzy i szyi - ceny w różnych miastach

  • Warszawa od 250 zł do 9 000 zł
  • Częstochowa od 7 500 zł
Thermage - lifting twarzy i szyi cena »

Usługa thermage - lifting twarzy i szyi jest najczęściej wykonywana przez lekarza medycyny estetycznej.