Thermolifting - odmładzanie twarzy i szyi

lifting termiczny twarzy i szyi, twarz i szyja thermollifting zaffiro, zabieg zaffiro na twarz i szyję więcej »

Wczytaj więcej wyników

Thermolifting - odmładzanie twarzy i szyi - informacje

Gabinet zabiegowy w Klinika La Perla SPA Józefów Gabinet zabiegowy w Klinika La Perla SPA Józefów

Innowacyjna technologia odmładzania i poprawy kondycji skóry twarzy i ciała Termolifting Zaffiro® opiera się na emisji promieniowania podczerwonego IR, które dzięki reakcji termicznej obkurcza włókna kolagenowe, przywracając skórze elastyczność, napięcie oraz odpowiednią gęstość. Terapia redukuje zmarszczki, spłyca bruzdy nosowo-wargowe i podnosi opadające policzki oraz poprawia owal twarzy.

Dermatologia estetyczna – lifting termiczny IR

Nowoczesny zabieg odmładzający, który znacznie poprawia kondycję skóry twarzy i ciała – Termolifting Zaffiro, oferuje Angelius Medycyna Estetyczna w Katowicach. Za sprawą promieniowania podczerwonego IR, termiczne oddziaływanie na włókna kolagenowe obkurcza je do pierwotnej długości, powodując wzrost napięcia i elastyczności skóry oraz wygładzenie zmarszczek. Placówka w ramach procedury korzysta z wysokiej klasy urządzenia Zaffiro, a zabiegi oprócz twarzy i szyi, dedykowane są także partiom tj. dekolt, piersi, brzuch czy dłonie. Specjalistą w zakresie termoliftingu jest Katerina Cvetanovska, specjalista–kosmetolog.

W walce ze skutkami starzenia się skóry specjalizują się Kliniki Bieńkowski Esteticmed.pl w Częstochowie oraz w Bydgoszczy, gdzie Zaffiro® to kolejne urządzenie w ofercie służące do nieinwazyjnego termoliftingu skóry twarzy i ciała. Ponieważ, jak tłumaczą specjaliści, u podstaw mechanizmu działania Zaffiro® leży synteza kolagenu, ich ofertę stanowi szereg dedykowanych terapii towarzyszących i uzupełniających procedurę odmładzania z wykorzystaniem energii IR, które wzmacniają i utrwalają jej efekty m. in.: Hydrobalans oraz terapia z użyciem laserów fraksyjnych. Zabieg, w zależności od obszaru, trwa 40-90 minut.

W Warszawie, chcąc pozbyć się zwiotczeń skóry twarzy, podbródka i szyi, z termoliftingu skóry twarzy i ciała skorzystać możemy w Ambasadzie Urody. Nowatorskie zastosowanie światła podczerwonego IR o specjalnie dobranej długości fali (750-1800 nm), w efekcie rozgrzania głębokich warstw skóry właściwej stymuluje włókna kolagenowe, likwidując wszelkie obwisłości, poprawiając owal twarzy i podnosząc opadające policzki. Jak wyjaśniają specjaliści, proces tworzenia kolagenu następuje stopniowo, stąd końcowy efekt odmłodzenia skóry uzyskujemy 3-6 miesięcy po zabiegu. Placówka oferuje w tej kategorii terapię łączoną – ujędrniającą i liftingującą z liftingiem okolic oczu Visage RF.

 Radiofrekwencyjne odmładzanie skóry w USA – koszt procedury

Gabinet zabiegowy w Klinika La Perla SPA Józefów Gabinet zabiegowy w Klinika La Perla SPA Józefów

Termolifting Zaffiro na twarz i szyję w Polsce to koszt około 500 zł. Tymczasem według SmartSkinCare.com, za radiofrekwencyjny lifting (Thermage/Thermacool) zapłacimy 1,500-2,000 $ (5,700-7,600 zł) za jedną sesję i 2,500-3,000 $ (9,500-11,400 zł) za dwie.

Thermolifting - odmładzanie twarzy i szyi - ceny w różnych miastach

 • Warszawa od 500 zł do 4 000 zł
 • Kraków od 428 zł do 1 500 zł
 • Łódź od 1 200 zł do 2 500 zł
 • Katowice od 350 zł do 1 150 zł
 • Wrocław od 1 500 zł do 2 500 zł
 • Kielce od 1 800 zł
 • Rzeszów od 700 zł
 • Zielona Góra od 1 000 zł
 • Częstochowa od 750 zł
 • Lubin od 900 zł
 • Poznań od 2 350 zł
 • Bydgoszcz od 900 zł
Thermolifting - odmładzanie twarzy i szyi cena »

Usługa thermolifting - odmładzanie twarzy i szyi jest najczęściej wykonywana przez lekarza medycyny estetycznej.