Thuasne Centrum Kompresjoterapii - cennik

poniedziałek
8:00 - 18:00
wtorek
8:00 - 18:00
środa
8:00 - 18:00
czwartek
8:00 - 18:00
piątek
8:00 - 18:00
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne

Nasze Centrum jest wyspecjalizowaną placówką zajmującą się leczeniem obrzęków limfatycznych oraz obrzęków, których występowanie wiąże się z przebiegiem innych chorób i urazów. Korzystamy z bogatego doświadczenia naszych specjalistów, którzy na co dzień zajmują się leczeniem szeroko rozumianej choroby zastoinowej.

Świadczymy usługi z zakresu chirurgii naczyniowej. Przeprowadzamy kompleksową diagnostykę, w tym USG Doppler oraz limfografię barwnikową ICG. Zajmujemy się leczeniem przewlekłej niewydolności żylnej. Ponadto wdrażamy terapię w przypadku wystąpienia zespołu stopy cukrzycowej. Leczymy również powikłania w postaci owrzodzeń podudzi i stóp.

Nasza oferta poradni ortopedycznej skierowana jest do pacjentów cierpiących z powodu chorób oraz urazów kręgosłupa i narządu ruchu. Współpraca personelu gabinetu ortopedycznego z naszymi terapeutami z poradni rehabilitacyjnej zapewnia doskonałe wyniki terapeutyczne. Zajmujemy się usprawnianiem pacjentów ortopedycznych i neurologicznych. Wykonujemy również zabiegi z zakresu fizjoterapii, których działanie wspomaga efekt terapeutyczny osiągnięty podczas indywidualnych ćwiczeń rehabilitacyjnych z terapeutą.

Zapraszamy do zapoznania się z listą świadczonych w naszym Centrum Kompresjoterapii profesjonalnych usług medycznych.

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Chirurgia ogólna

Ortopedia

Chirurgia naczyniowa i flebologia

Rehabilitacja medyczna, fizjoterapia

Fizykoterapia

Masaże

Diagnostyka i badania

Honorujemy płatności: gotówka, przelew bankowy, leczenie na raty,

Prezentowany cennik Thuasne Centrum Kompresjoterapii jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska