Totalna korekcja nosa Bielsko-Biała

Synonimy: totalna korekta nosa, korekta całego nosa, pełna korekta nosa, korekcja nosa całkowita więcej »

Filtruj wyniki

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Totalna korekcja nosa Bielsko-Biała - informacje

Kadra w Euroklinika Kadra w Euroklinika

Totalna korekcja nosa jest rozległym zabiegiem z zakresu chirurgii plastycznej, który koryguje nie tylko wielkość, ale także kształt nosa w jego części kostnej i chrzęstnej. Zabieg wiąże się z cięciami w przedsionku nosa oraz w trakcie osteotomii z drobnymi nacięciami skóry, które chirurg wykonuje w okolicy szczytu nosa. Zakres zabiegu obejmuje zarówno korekcję krzywej przegrody, jak i redukcję garbu oraz modelowanie części chrzęstnej, które przeprowadza się, tworząc nowy czubek nosa. Procedurę kończy założenie setonów i opatrunku gipsowego. 

Totalna korekcja nosa w Bielsku-Białej - gdzie można udać się na zabieg

Usunięcie garbu kostnego, zmniejszenie, skrócenie bądź wyprostowanie przegrody nosowej to efekty, które zapewnia totalna korekcja nosa w Klinice Chirurgii Plastycznej Dr Sirek MedCosmetic. Zabieg obejmuje część kostną i chrzęstną nosa i wiąże się z wykonaniem nacięć wewnątrz, a czasami u podstawy nosa, tak, że blizny są praktycznie niewidoczne. Po operacji zakładany jest termoutwardzalny opatrunek z tamponadą. Zakres usług chirurgicznych obejmuje ponadto plastykę części chrzęstnej nosa, plastykę nosa siodełkowatego z przeszczepem kostnym z biodra lub z przeszczepem silikonowym.

Wielkość i kształt szkieletu nosa koryguje również lek. med. Arkadiusz Kuna, specjalista chirurgii plastycznej, wykonując zarówno jego redukcję, jak i powiększenie poprzez dodanie przeszczepu kości lub chrząstki. Dr Kuna ukończył Wydział Lekarski Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach (1995 r.) i od 2006 r. świadczy swoje usługi jako samodzielny specjalista chirurgii plastycznej, również jako konsultant w Wielkiej Brytanii. W swojej praktyce wykonał ponad 4000 udanych operacji plastycznych i rekonstrukcyjnych, a oferta w zakresie chirurgii twarzy obejmuje także face lifting i blefaroplastykę. 

Korekcję nosa kostnego i chrzęstnego w celu poprawy jego funkcji (krzywa przegroda, nos siodełkowaty) i wyglądu (nos garbaty, wysoki, z przerostem części chrzęstnej), pacjenci z Bielska-Białej mogą także wykonać w Katowicach w Centrum Chirurgii Plastycznej Mazan. Standardowy przebieg operacji uwzględnia cięcia jedynie w środku nosa, ewentualnie cięcie dodatkowe u podstawy słupka lub skrzydełek nosa, także w połączeniu z korekcją przegrody. Poza rynoplastyką, Klinika świadczy pełen zakres chirurgii plastycznej twarzy, który obejmuje także korekcje powiek, uszu i lifting.

Rynoplastyka – ceny zabiegu w Bielsku-Białej i w Toronto (Kanada)

Gabinet zabiegowy w Dr Sirek MedCosmetic Klinika Chirurgii Plastycznej Gabinet zabiegowy w Dr Sirek MedCosmetic Klinika Chirurgii Plastycznej

Cena totalnej korekcji nosa w Toronto Rhinoplasty and Facial Cosmetic Plastic Surgery Centre wynosi 6 500 $ (19 500 zł). O połowę niższe ceny oferują śląskie kliniki, gdzie zabieg całkowitej korekcji nosa można przeprowadzić już za 8 000 - 10 000 zł.

Totalna korekcja nosa - ceny w Bielsku-Białej na tle innych miast

 • Bielsko-Biała od 8 000 zł
 • Warszawa od 9 500 zł do 29 000 zł
 • Wrocław od 7 250 zł do 13 000 zł
 • Łódź od 7 000 zł do 13 000 zł
 • Katowice od 8 610 zł do 13 000 zł
 • Kraków od 11 000 zł do 15 000 zł
 • Poznań od 8 000 zł do 9 000 zł
 • Lubin od 6 000 zł do 12 000 zł
 • Szczecin od 12 000 zł do 13 000 zł
 • Gdańsk od 6 000 zł do 16 800 zł
 • Bydgoszcz od 7 000 zł do 9 225 zł
 • Zielona Góra od 8 000 zł
 • Częstochowa od 6 500 zł do 8 000 zł
Pokaż więcej »

Usługa totalna korekcja nosa w Bielsku-Białej jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego, lekarza medycyny estetycznej i chirurga plastycznego.

Pacjenci szukali zabiegu totalna korekcja nosa w pobliżu Bielska-Białej, w miejscowościach: Cieszyn, Tychy, Jastrzębie-Zdrój oraz Jaworzno.

Autor: