Totalna korekcja nosa Częstochowa

Synonimy: totalna korekta nosa, korekta całego nosa, pełna korekta nosa, korekcja nosa całkowita więcej »

Filtruj wyniki
Częstochowa  ul. Meliorantów 3

Centrum Medyczne Suliga

ocena 4.7 / 5 (98 opinii) - zobacz opinie »zobacz »
"Opieka super.Lekarz bardzo miły i sympatyczny człowiek.pielegniarki po zabiegu co chwile przychodzily i pytaly czy czegos nie potrzeba" 

Oferujesz totalna korekcja nosa w Częstochowie?

Totalna korekcja nosa Częstochowa - informacje

Pokój opatrunkowy Centrum Medyczne Suliga Pokój opatrunkowy Centrum Medyczne Suliga

Wskazaniami do całkowitej korekcji nosa zwykle jest zbyt duży nos, z mało estetycznym garbkiem lub nos po urazie. Zabieg wiąże się korekcją przegrody z osteotomią i obejmuje łamanie kości nosowych, wycięcie niepotrzebnych fragmentów i ponowne złożenie nosa oraz korekcję części chrzęstnej. Jeśli istnieje taka konieczność, stosuje się przeszczepy chrzęstne np. z małżowiny usznej. Cięcia wykonywane są wewnętrznosowo lub na słupku, w przypadku natomiast plastyki skrzydełek, zwykle lokalizuje się je w naturalnych fałdach, nie zostawiając widocznych blizn.

Plastyka nosa totalna w Częstochowie

Zabiegi operacyjne w zakresie chirurgii plastycznej oferuje Centrum Suliga, a zakres świadczeń w obrębie twarzy obejmuje nie tylko nos i korekcję jego wyglądu oraz funkcji, ale także face lift z podniesieniem tkanek miękkich twarzy i czoła, plastykę powiek dolnych i górnych oraz powiększanie ust. Oprócz chirurgii estetycznej, w Centrum przeprowadzane są również zabiegi rekonstrukcyjne w obrębie twarzy i ciała w terapii oparzeń, nowotworów i wad wrodzonych. Zabiegi przeprowadzane są zgodnie ze standardami Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej.

Totalna korekcja nosa to również oferta Prywatnego Szpitala Chirurgii Plastycznej Dr Olender w Żarkach Letnisko. Ta oddalona o około 30 km od Częstochowy placówka proponuje w ramach rynoplastyki operacje estetyczne i funkcjonalne, które obejmują m.in. leczenie krzywej przegrody i zaburzeń w oddychaniu. Zakres świadczeń przewiduje dwie metody operacji nosa: zamkniętą, z cięciami wewnętrznymi, oraz metodę otwartą z cięciem w kształcie litery „W”.

Zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej oraz z chirurgii estetycznej - w tym totalną korekcję nosa - w ramach specjalistycznej praktyki lekarskiej świadczy od 1996 r. lek. med. Bożena Jaklik, specjalista chirurgii ogólnej, specjalista chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej. Członek Polskiego i Europejskiego  Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej, certyfikowana jest w zakresie chirurgii estetycznej twarzy oraz piersi, wykonując zabiegi korekcji nosa, w części chrzęstnej i kostnej, a także operację nosa z przeszczepem kości. W swojej praktyce klinicznej zajmuje się także leczeniem dzieci urodzonych z rozszczepem wargi i podniebienia.

Chirurgia nosa w Częstochowie i w Manchester (Wielka Brytania) – porównanie cen

Brytyjska sieć klinik Transform Cosmetic Surgery Group oferuje zabiegi korekcji nosa w cenie 3 000 - 7 135 £ (16 800 - 39 956 zł). W każdym przypadku są to spore różnice – zabieg całkowitej korekcji nosa na Śląsku kosztuje około 8 000 zł.

Totalna korekcja nosa - ceny w Częstochowie na tle innych miast

 • Częstochowa od 6 500 zł do 8 000 zł
 • Warszawa od 9 500 zł do 29 000 zł
 • Wrocław od 5 200 zł do 12 000 zł
 • Kraków od 8 000 zł do 15 000 zł
 • Łódź od 10 000 zł do 13 000 zł
 • Katowice od 8 610 zł do 13 000 zł
 • Gdańsk od 6 000 zł do 16 800 zł
 • Lubin od 6 000 zł do 12 000 zł
 • Bydgoszcz od 7 000 zł do 9 225 zł
 • Poznań od 8 000 zł do 9 000 zł
 • Szczecin od 12 000 zł do 13 000 zł
 • Lublin od 10 000 zł
Pokaż więcej »

Usługa totalna korekcja nosa w Częstochowie jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego, lekarza medycyny estetycznej, laryngologa i chirurga plastycznego.

Pacjenci szukali zabiegu totalna korekcja nosa w pobliżu Częstochowy, w miejscowościach: Lubliniec oraz Radomsko.

Dodaj komentarz

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska