Totalna korekcja nosa Łódź

Synonimy: totalna korekta nosa, korekta całego nosa, pełna korekta nosa, korekcja nosa całkowita więcej »

Filtruj wyniki
Łódźul. Aleksandrowska 167

Este l'arte

ocena 4.5 / 5 (24 opinie) - zobacz opinie »zobacz »
"podobaly mi sie opinie w internecie które czytałam na temat fachowości obu panów chirurgów. Panie anastezjolożki i pani pielęgniarka sympatyczne i pomocne, wprowadzały miłą atmosferę, podały coś antywymiotnego przy narkozie. Dziekuje." 

Totalna korekcja nosa Łódź - informacje

Sala operacyjna w Este l'arte Sala operacyjna w Este l'arte

Totalna korekcja nosa to zabieg chirurgiczny, mający zmienić wygląd nie tylko części chrzęstnej, ale i części kostnej nosa. Podczas przeprowadzania procedury przecina się oraz łamie kości, by następnie usunąć ich zbędne fragmenty, a później złożyć nos z powrotem. Potem dokonuje się naprawy struktury chrzęstnej. Operacja trwa od półtorej godziny do trzech godzin i przeprowadza się ją w całkowitym znieczuleniu. Na koniec do nosa wprowadza się tampony, a z zewnątrz zakłada się usztywniający opatrunek. Zabieg kierowany jest przede wszystkim do osób po urazie nosa, choć wykonuje się go także ze wskazań estetycznych.

Gdzie w Łodzi można się poddać totalnej korekcji nosa?

Całkowitą plastykę nosa przeprowadza w swoim gabinecie lek. med. Maciej Kuczyński, specjalista w zakresie chirurgii plastycznej. Jest on wiceprezesem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej oraz członkiem Międzynarodowego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej. W 2008 roku brał udział w V Krajowym Forum Rynologicznym – International Symposium Facial Plastic Surgery. W ramach praktyki medycznej wykonuje nie tylko totalną korekcję nosa, ale także poprawę koniuszka nosa oraz plastykę rewizyjną (po wcześniejszych zabiegach korekcyjnych). Ponadto, przeprowadza zabiegi operacyjne nosa w przypadku niedrożności oddechowej, spowodowanej urazami, wpływającymi na ułożenie przegrody nosowej.

Aby odbyć zabieg totalnej korekcji nosa, pacjenci mogą się udać do Kliniki Chirurgii Plastycznej Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Przeprowadza się tam korekcję defektów całego nosa bądź jego części (w tym również plastykę garbu grzbietu).W ofercie kliniki znajdują się także drobne operacje estetyczne nosa oraz zabiegi, mające na celu rekonstrukcję tkanki chrzęstnej tego organu w przypadku wszelkiego rodzaju deformacji, powstałych w wyniku urazów. Możliwe jest także przeprowadzenie korekcji zniekształcenia zakończenia nosa.

Osoby, chcące poprawić wygląd swojego nosa, mogą się zwrócić do dr n. med. Edwarda Lewandowicza, specjalisty drugiego stopnia w zakresie chirurgii plastycznej. Doktor Lewandowicz jest absolwentem Akademii Medycznej w Łodzi i przynależy do Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej. Przeprowadza zabiegi korekcji rusztowania chrzęsto-kostnego nosa, dotkniętego defektami wrodzonymi, oraz operacje tkanek miękkich nosa, w tym podnoszenie końcówki nosa czy jego zwężenie. Wykonuje także operację skrzywionej przegrody nosowej, mającą ułatwić pacjentowi oddychanie.

Totalna korekcja nosa w Polsce i Meksyku

Sala operacyjna w Centrum Medyczne Med-Gastr Sala operacyjna w Centrum Medyczne Med-Gastr

W Hospital Hispano Americano w Mexicali operacja całkowitej plastyki nosa kosztuje przynajmniej 80 800 peso MXN (około 20 000 zł). Warto zauważyć, że ceny tej samej procedury, przeprowadzanej w łódzkich placówkach medycznych, rozpoczynają się od 8 000 zł.

Totalna korekcja nosa - ceny w Łodzi na tle innych miast

 • Łódź od 7 000 zł do 13 000 zł
 • Warszawa od 9 500 zł do 29 000 zł
 • Wrocław od 5 200 zł do 12 000 zł
 • Kraków od 8 000 zł do 15 000 zł
 • Katowice od 8 610 zł do 13 000 zł
 • Gdańsk od 6 000 zł do 16 800 zł
 • Lubin od 6 000 zł do 12 000 zł
 • Bydgoszcz od 7 000 zł do 9 225 zł
 • Poznań od 8 000 zł do 9 000 zł
 • Szczecin od 13 000 zł
 • Lublin od 10 000 zł
Pokaż więcej »

Usługa totalna korekcja nosa w Łodzi jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego, lekarza medycyny estetycznej, laryngologa i chirurga plastycznego.

Pacjenci szukali zabiegu totalna korekcja nosa w pobliżu Łodzi, w miejscowościach: Konstantynów Łódzki, Pabianice, Łask, Piotrków Trybunalski, Bełchatów oraz Tomaszów Mazowiecki.

Autor:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska