Trądzik pospolity - leczenie laserem Strzelce Opolskie i okolice

Synonimy: laserowe usuwanie trądziku, laseroterapia trądziku, leczenie trądziku za pomocą lasera, usuwanie trądziku laserem więcej »

Bezpośrednio w Strzelcach Opolskich nie dysponujemy placówką wykonującą trądzik pospolity - leczenie laserem, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 5 innych klinik z okolicy Strzelec Opolskich. Trądzik pospolity - leczenie laserem można przeprowadzić m.in. w Drzazga Clinic w Chorzowie (52 km od Strzelec Opolskich) w cenie 250 zł lub w Centrum Medycyny Estetycznej i Dermatologii Derm&Art w Raciborzu (47 km od Strzelec Opolskich) gdzie cena za trądzik pospolity - leczenie laserem wynosi 250 zł. W wymienionej placówce trądzik pospolity - leczenie laserem wykonuje dermatolog. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Tourmedica.

Filtruj wyniki

Oferujesz trądzik pospolity - leczenie laserem w Strzelcach Opolskich?

Usługa trądzik pospolity - leczenie laserem w Strzelcach Opolskich jest najczęściej wykonywana przez lekarza medycyny estetycznej.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska