4,2 / 5  - 228 ocen »
Recepcja, poczekalnia Tulipan Centrum Medyczne Recepcja, poczekalnia Tulipan Centrum Medyczne Recepcja, poczekalnia Tulipan Centrum Medyczne Recepcja, poczekalnia Tulipan Centrum Medyczne Wygląd zewnętrzny Tulipan Centrum Medyczne Gabinet zabiegowy Tulipan Centrum Medyczne Wygląd zewnętrzny Tulipan Centrum Medyczne Gabinet konsultacyjny Tulipan Centrum Medyczne Gabinet konsultacyjny Tulipan Centrum Medyczne Gabinet konsultacyjny Tulipan Centrum Medyczne Gabinet konsultacyjny Tulipan Centrum Medyczne Wyposażenie Tulipan Centrum Medyczne Recepcja, poczekalnia Tulipan Centrum Medyczne Certyfikaty, dyplomy Tulipan Centrum Medyczne Recepcja, poczekalnia Tulipan Centrum Medyczne Recepcja, poczekalnia Tulipan Centrum Medyczne Wygląd zewnętrzny Tulipan Centrum Medyczne Tulipan Centrum Medyczne - logo

Informacje ogólne o Tulipan Centrum Medycznym

Centrum Medyczne Tulipan to wyjątkowe miejsce na mapie Lublina, w którym otaczamy kompleksową opieką mamy i dzieci. Naszą misją było stworzenie przyjaznej placówki, do której pacjenci – również ci najmłodsi – będą przychodzić z przyjemnością. W naszych gabinetach znajdą Państwo doświadczoną i sympatyczną kadrę, która rozumie obawy pacjentów i stara się im zaradzić. Szanujemy Państwa czas, w związku z czym oferujemy szeroką dostępność specjalistów w dogodnym terminie.

Pierwotnym celem kliniki było świadczenie usług najmłodszym pacjentom, jednak z czasem postanowiliśmy poszerzyć zakres usług o medycynę estetyczną dla mam. Dzięki temu nie tylko wydobywamy z kobiet naturalne piękno, lecz także dbamy o ich samopoczucie i komfort wewnętrzny, a jak wiadomo, szczęśliwa mama to szczęśliwy maluch. W osiągnięciu celu pomaga nam doskonale wykwalifikowana kadra, wysokiej klasy urządzenia i preparaty oraz innowacyjne technologie, które sukcesywnie wdrażamy.

W naszej ofercie znajdą Państwo kompleksowe leczenie dzieci w zakresie m.in. laryngologii, hematologii, onkologii, kardiologii, ortopedii, nefrologii, psychologii, neurologii, rehabilitacji, chirurgii, reumatologii  a także wielu innych dziedzin. W ramach medycyny estetycznej przeprowadzimy  zabiegi w postaci mezoterapii, modelowania ust i wypełniania zmarszczek, zamykania naczynek  czy mikrodermabrazji, zabiegi laserowe.

Posiadamy  bogate zaplecze diagnostyczne wyposażone m.in. w sprzęt USG, fiberoskop i elektrokardiogram. Dysponujemy też laboratorium. Do Państwa dyspozycji są lekarze specjaliści, psycholodzy, logopedzi, fizjoterapuci oraz wykształceni kosmetolodzy, którzy nieustannie poszerzają swoje kwalifikacje, uczestnicząc w certyfikowanych kursach i szkoleniach.

Dla najmłodszych pacjentów przygotowaliśmy kącik z zabawkami, a dla mam przytulną poczekalnię i gustownie zaaranżowane gabinety. W trosce o Państwa wygodę umożliwiamy opłatę za zabiegi i leczenie w ratach. 

Czytaj więcej 

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

W trosce o jak najwyższą jakość usług stosujemy nowoczesny sprzęt diagnostyczny i zabiegowy. W naszym gabinecie znajdą Państwo m.in.:

 • Laser Frakcyjny CO2 Flaming-frax – wielofunkcyjne urządzenie laserowe, znajdujące zastosowanie zwłaszcza w medycynie estetycznej. Powoduje drobne uszkodzenia skóry, przez co pobudza jej naturalne procesy odnowy. Dzięki niemu skóra jest jędrna, napięta i wyraźnie odmłodzona.
 • Laser Salsa 120 –  wysokiej jakości chirurgiczny laser diodowy, który stosujemy do  przezskórnego zamykania rozszerzonych naczyń włosowatych (tzw. pajączków). Jego parametry gwarantują bezpieczeństwo zabiegu.
 • AccelaFuze-DermaFrac – innowacyjny system do odmładzania skóry. Za pomocą jednego urządzenia można wykonać zabiegi mikrodermabrazji medycznej, mezoterapii bezigłowej oraz terapii światłem LED. Jego zaletą jest to, iż nie pozostawia żadnych widocznych śladów na skórze, a efekt widoczny jest natychmiast po zabiegu.
 • IPL+RF – urządzenie emitujące fale radiowe, które „penetrują” głębsze warstwy skóry, dzięki czemu umożliwiają skuteczne pozbycie się zbędnego owłosienia. Dzięki optymalnej dawce energii urządzenie jest bardzo skuteczne i bezpieczne.
 • Fiberoskop – sonda wyposażona w wiązkę światła oraz kamerę dokonującą zapisu obrazu, który wyświetla się na monitorze. Urządzenie umożliwia dotarcie do trudno dostępnych miejsc, takich jak drogi oddechowe, gardło oraz krtań.

Prócz tego posiadamy nowoczesny aparat USG, który pozwala na zwiększenie szans szybszego zdiagnozowania nieprawidłowości i chorób w najwcześniejszych stadiach zaawansowania zarówno u dzieci, jak i dorosłych. Dysponujemy również elektrokardiogramem do badania prawidłowego funkcjonowania mięśnia sercowego u dzieci.

Udogodnienia dla pacjentów

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważny w przypadku najmłodszych pacjentów jest komfort i poczucie bezpieczeństwa, dlatego wprowadziliśmy liczne udogodnienia:

 • Kącik zabaw dla dzieci – z myślą o dzieciach przygotowaliśmy specjalny kącik z zabawkami, który umili najmłodszym oczekiwanie na wizytę.
 • Przytulnie zaaranżowane wnętrza – zarówno nasze gabinety jak i poczekalnia są urządzone tak, aby czuli się w nich Państwo komfortowo i bezpiecznie.
 • Dostępność specjalistów – szanujemy czas pacjentów, więc w naszej klinice unikną Państwo długich kolejek w oczekiwaniu na wizytę u specjalisty.
 • Klinika przyjazna osobom niepełnosprawnym – budynek pozbawiony jest barier architektonicznych, dzięki czemu z naszych usług mogą korzystać pacjenci niepełnosprawni. Także wizyta z niemowlakiem w wózku nie będzie stanowiła problemu.
 • Promocje na zabiegi – oferujemy rabaty i promocje na zabiegi, dzięki czemu można skorzystać z naszej oferty jeszcze taniej! Ponadto za konsultacje można płacić u nas kartą.
 • Parking – nasi pacjenci mogą skorzystać z bezpłatnego parkingu znajdującego się przy budynku kliniki.

Osiągnięcia i certyfikaty Tulipan Centrum Medycznego

Jesteśmy jedną z niewielu w Polsce klinik oferujących kompleksową opiekę nad matką i dzieckiem. Spełniamy wszelkie normy wyznaczone przez Ministerstwo Zdrowia, a nasz sprzęt posiada niezbędne atesty i certyfikaty.

Czynnie włączamy się w akcje propagujące zdrowy tryb życia i wczesną diagnostykę, m.in. poprzez udział w Światowych Dniach Promocji Zdrowia. Naszą kadrę stanowią doskonale wykwalifikowani specjaliści, którzy w swoim dorobku posiadają dyplomy oraz zaświadczenia potwierdzające ich wiedzę i umiejętności praktyczne.