4,2 / 5  - 228 opinii

Cennik

Konsultacje

Chirurgia ogólna

Medycyna dziecięca

Medycyna estetyczna

Rehabilitacja medyczna, fizjoterapia

Diagnostyka i badania

Lekarz na telefon

Ważna informacja

Prezentowany cennik Tulipan Centrum Medyczne jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Honorujemy płatności

Honorujemy płatności: gotówka, leczenie na raty,

Więcej o usługach w Tulipan Centrum Medyczne

W naszym centrum otaczamy opieką dzieci oraz ich mamy. Posiadamy bogatą ofertę medyczną dla najmłodszych pacjentów, wśród której znajdują się konsultacje oraz zabiegi z niemal każdej dziedziny, łącznie z onkologią, kardiologią oraz chirurgią bądź rehabilitacją. Posiadamy bogate zaplecze diagnostyczne, w którym wykonujemy m.in. USG dzieci i dorosłych, fiberoskopię, echo serca oraz standardowe badania laboratoryjne.

W ramach medycyny estetycznej dbamy o piękny, zdrowy i młody wygląd każdej mamy i nie tylko. Przeprowadzamy zabiegi mezoterapii igłowej (DermaFrac) oraz bezigłowej (AccelaFuze), mikrodermabrazję oraz peelingi. Za pomocą botoksu i kwasu hialuronowego usuwamy zmarszczki, powiększamy usta przy użyciu wype łniaczy.  Stosujemy nowoczesne lasery do depilacji, zamykania naczyń, liftingu twarzy, usuwania rozstępów, blizn i przebarwień, a także odmładzania skóry.

Pełną listę naszych usług znajdą Państwo w znajdującym się poniżej cenniku: