Tulipan Centrum Medyczne - cennik

poniedziałek
8:00 - 20:00
wtorek
8:00 - 20:00
środa
8:00 - 20:00
czwartek
8:00 - 20:00
piątek
8:00 - 20:00
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne

W naszym centrum otaczamy opieką dzieci oraz ich mamy. Posiadamy bogatą ofertę medyczną dla najmłodszych pacjentów, wśród której znajdują się konsultacje oraz zabiegi z niemal każdej dziedziny, łącznie z onkologią, kardiologią oraz chirurgią bądź rehabilitacją. Posiadamy bogate zaplecze diagnostyczne, w którym wykonujemy m.in. USG dzieci i dorosłych, fiberoskopię, echo serca oraz standardowe badania laboratoryjne.

W ramach medycyny estetycznej dbamy o piękny, zdrowy i młody wygląd każdej mamy i nie tylko. Przeprowadzamy zabiegi mezoterapii igłowej (DermaFrac) oraz bezigłowej (AccelaFuze), mikrodermabrazję oraz peelingi. Za pomocą botoksu i kwasu hialuronowego usuwamy zmarszczki, powiększamy usta przy użyciu wype łniaczy.  Stosujemy nowoczesne lasery do depilacji, zamykania naczyń, liftingu twarzy, usuwania rozstępów, blizn i przebarwień, a także odmładzania skóry.

Pełną listę naszych usług znajdą Państwo w znajdującym się poniżej cenniku:

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Chirurgia ogólna

Medycyna dziecięca

Medycyna estetyczna

Rehabilitacja medyczna, fizjoterapia

Diagnostyka i badania

Lekarz na telefon

Honorujemy płatności: gotówka, leczenie na raty,

Prezentowany cennik Tulipan Centrum Medyczne jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska