Twarz - odmładzanie osoczem bogatopłytkowym

wampirzy lifting twarzy osoczem, wygładzanie zmarszczek na twarzy osoczem bogatopłytkowym, lifting twarzy Regeneris więcej »

Wczytaj więcej wyników

Twarz - odmładzanie osoczem bogatopłytkowym - informacje

Kadra w KCM Clinic Kadra w KCM Clinic

Mezoterapia osoczem bogatopłytkowym, czyli tzw. „wampirzy lifting” to procedura rewitalizująca i odmładzająca, której celem jest pobudzenie autologicznej odnowy poprzez stymulację produkcji kolagenu. Zabieg nie tylko wykorzystuje aktywne działanie osocza, skutecznie przeciwdziałając czynnikom przyspieszającym starzenie się skóry, ale także wspomaga proces gojenia się ran np. po leczeniu chirurgicznym. Zabieg polega na pobraniu krwi pacjenta, odpowiednim jej przygotowaniu poprzez odwirowanie i separację bogatej w czynniki wzrostu frakcji, którą następnie metodą śródskórnej iniekcji podaje się w zmarszczki.

„Wampirzy lifting” w Polsce – gdzie wykonamy zabieg?

Odmładzanie twarzy osoczem bogatopłytkowym Self Beauty to propozycja Karbokliniki w Szczecinie, a pozyskany materiał z krwi pacjenta zostaje podany w postaci iniekcji aktywnego osocza trzema technikami: mezoterapii osoczem bogatopłytkowym i ubogopłytkowym, mezoterapii PRP z maseczką z pozostałego osocza ubogopłytkowego oraz liniowo, poprzez aplikację osocza wzdłuż zmarszczek. Poza rewitalizacją skóry i wypełnianiem zmarszczek, zabieg jest tu ponadto wykonywany w terapii trudno gojących się ran.

Zabieg biostymulacji komórek skóry z zastosowaniem osocza bogatopłytkowego, pozyskanego z krwi pacjenta, należy także do oferty Centrum Kosmetologii Estetycznej Reha-Med w Gorzowie Wielkopolskim, gdzie w ten sposób można nie tylko skorygować zmarszczki, ale także zregenerować zmęczoną skórę twarzy, szyi i dekoltu. Metoda ma tu także zastosowanie w leczeniu blizn zanikowych. Placówka koncentruje swoje usługi na procedurach z zakresu kosmetologii Hi Tech, a w ramach medycyny anti-aging oferuje także zabiegi z wykorzystaniem toksyny botulinowej oraz wypełniacze na bazie kwasu hialuronowego, przy pomocy których pomaga usunąć zmarszczki i przywrócić skórze młody wygląd.

W Łomży swoje usługi, w tym także w zakresie odmładzania twarzy osoczem bogatopłytkowym, od 2010 r. świadczy lek. med. Krzysztof Sobolewski, specjalista medycyny estetycznej i członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging. Osocze bogatopłytkowe jest tu samodzielnym zabiegiem odmładzającym, bądź łączonym z innymi technikami. Ofertę zabiegów przeciwzmarszczkowych uzupełniają procedury z zastosowaniem preparatów toksyny botulinowej i i kwasu hialuronowego. 

Iniekcje osocza bogatopłytkowego PRP na twarz – ceny zabiegu w Polsce i w Tulusie (USA)

Gabinet zabiegowy w Bona Dea Medycyna Estetyczna Gabinet zabiegowy w Bona Dea Medycyna Estetyczna

W Polsce za zabieg odmładzania twarzy osoczem bogatopłytkowym trzeba zapłacić od kilkuset do 1 600 zł. Tymczasem w klinice Clinical Aesthetics of Tulsa ceny takiej procedury kształtują się w przedziale 750 - 1 000 $, co w przeliczeniu na złotówki daje kwotę 2 850 - 3 800 zł.

Twarz - odmładzanie osoczem bogatopłytkowym - ceny w różnych miastach

 • Józefosław od 500 zł
 • Słupno od 350 zł
 • Warszawa od 299 zł do 4 900 zł
 • Kraków od 440 zł do 1 800 zł
 • Łódź od 500 zł do 1 000 zł
 • Wrocław od 500 zł do 1 900 zł
 • Katowice od 500 zł do 800 zł
 • Poznań od 500 zł do 1 500 zł
 • Bydgoszcz od 500 zł do 800 zł
 • Radom od 300 zł do 500 zł
 • Częstochowa od 499 zł do 600 zł
 • Gdańsk od 600 zł do 900 zł
Twarz - odmładzanie osoczem bogatopłytkowym cena »

Usługa twarz - odmładzanie osoczem bogatopłytkowym jest najczęściej wykonywana przez lekarza medycyny estetycznej.