W czasie trwania akcji #zostanwdomu możesz również skorzystać z konsultacji online lub wizyt domowych.

Twarz - usuwanie zmarszczek laserem Warszawa

odmładzanie twarzy laserem frakcyjnym, usuwanie zmarszczek na twarzy laserem CO2, laserowa likwidacja zmarszczek na twarzy więcej »

Wczytaj więcej wyników

Twarz - usuwanie zmarszczek laserem Warszawa - informacje

Gabinet zabiegowy w OL-AN Gabinet zabiegowy w OL-AN

Medycyna estetyczna proponuje wiele różnorodnych zabiegów odmładzających, które przyczyniają się do zredukowania lub spłycenia niechcianych zmarszczek na twarzy. Jedną z tych metod jest zastosowanie lasera do fotoodmładzania skóry, czego wynikiem jest zanikanie zmarszczek poprzez pobudzenie skóry do tworzenia kolagenu i elastyny.

Laserem w zmarszczki na twarzy

W Klinice BeautymeD z zabiegów na twarz w celu likwidacji zmarszczek można wybrać jeden z wielu proponowanych. Jednym z nich jest laserowe odmładzanie frakcyjne za pomocą nowoczesnego urządzenia firmy Fotona Dualis SP (laser Nd:YAG). Tym samym laserem można tutaj także zamknąć naczynka lub usunąć brodawki. Jednym z lekarzy jest tutaj dr n. med. Marcin Zakrzewski, specjalista dermatologii i wenerologii oraz lekarz medycyny estetycznej, który doświadczenie w swoich dziedzinach zdobywał w ośrodkach medycznych krajowych i zagranicznych, jak również na kongresach i kursach, np. w USA, Francji czy Portugalii.

Klinika Medycyny Estetycznej Fab Skin oferuje m.in. redukcję zmarszczek twarzy przy wykorzystaniu lasera frakcyjnego ablacyjnego iPixel. Za jego pomocą specjalista wykonuje tutaj także peeling laserowy oraz resurfacing skóry. Ponadto zredukować zmarszczki można tutaj również za pomocą iniekcji preparatów zawierających kwas hialuronowy czy toksynę botulinową. Takie i wiele innych zabiegów przeprowadza tutaj dr Radosław Rzepnikowski, lekarz medycyny estetycznej, który ten kierunek ukończył w Międzynarodowym Centrum Medycyny Anti-Aging Stowarzszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych a także doszkalał się licznych kursach i międzynarodowych konferencjach z zakresu medycyny estetycznej.

Na odmładzanie skóry twarzy za pomocą lasera w celu wygładzania zmarszczek można się także umówić do Centrum Laseroterapii i Modelowania Sylwetki Elite. Do takich zabiegów wykorzystywany jest laser Fraxel re:store. Można nim także: usunąć blizny potrądzikowe, zlikwidować przebarwienia, poprawić owal twarzy oraz zastosować fotoodmładzanie. Pacjentami zajmuje się tutaj m.in. dr Olga Warszawik-Hendzel, specjalista dermatologii i wenerologii oraz lekarz medycyny estetycznej, która posiada bogate doświadczenie w swoich dziedzinach zdobyte nie tylko w polskich ośrodkach, ale także na zagranicznych kursach, np. w Austrii (Uniwersytet Medyczny w Graz) oraz w Niemczech (Uniwersytet Medyczny w Berlinie).

Zmarszczki twarzy można również zredukować za pomocą fotoodmładzania w Klinice Medycyny Estetycznej Estetimed. Taki zabieg wykorzystuje się tutaj także do likwidacji zmarszczek na szyi lub dłoniach - systemem Energist Ultra Plus. Z innych zabiegów redukujących zmarszczki można wybrać także mezoterapię igłową czy wypełnianie ich kwasem hialuronowym. Do kadry lekarskiej należy tutaj m.in. dr Sławomir Jędras, specjalista chirurgii ogólnej (od 1986 roku) oraz medycyny estetycznej (od 2007 roku), który z tej drugiej dziedziny doszkalał się na międzynarodowych i krajowych kursach i kongresach. Specjalizuje się w różnych zabiegach redukujących zmarszczki, m.in. z wykorzystaniem lasera.

DERMedicus to Klinika Dermatologii Estetycznej, Klinicznej i Alergologii wyposażona w innowacyjne urządzenia m.in. laser VariLite IRIDEX oraz VPL Energist ULTRA, za pomocą których lekarz, oprócz wygładzenia zmarszczek twarzy, może także usunąć przebarwienia, wyleczyć trądzik i blizny, zamknąć naczynia i plamy naczyniowe oraz wykonać depilację laserową. Lekarzem tym jest dr Katarzyna Łebkowska, lekarz medycyny estetycznej (ukończyła Podyplomową Szkołę Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego), która doskonaliła swoje umiejętności zawodowe na wielu kursach i szkoleniach oraz konferencjach naukowych.

W Instytucie Medycyny Estetycznej pacjentka może poddać skórę twarzy różnorodnym zabiegom medycyny estetycznej w celu jej odmłodzenia oraz redukcji zmarszczek. Jednym z tych zabiegów jest fotoodmładzanie IPL oraz E-light, jak również wykorzystanie lasera frakcyjnego CO2 typu Fraxel Repair do nie tylko spłycenia głębokich i drobnych zmarszczek, ale także liftingu twarzy, redukcji rozszerzonych porów oraz usuwaniu zmian starczych. Na zabiegi przyjmuje pacjentów lek. dent. Sylwia Kamut, stomatolog (od 2009 roku) i lekarz medycyny estetycznej, która doszkalała się na wielu kursach i sympozjach z zakresu medycyny estetycznej.

Ile kosztuje zabieg laserowej likwidacji zmarszczek na twarzy w Warszawie, a ile za granicą?

Kadra w OT.CO Clinic Kadra w OT.CO Clinic

Za usuwanie zmarszczek laserem na twarzy w warszawskich klinikach medycyny estetycznej pacjent zapłaci kwotę 1,3 tys. zł, za granicą natomiast we Francji w Clinique des Champs Elysees to cena 650€. 

Twarz - usuwanie zmarszczek laserem - ceny w Warszawie na tle innych miast

 • Warszawa od 150 zł do 2 500 zł
 • Wrocław od 800 zł do 1 800 zł
 • Kraków od 225 zł do 1 500 zł
 • Łódź od 500 zł do 1 800 zł
 • Katowice od 700 zł do 1 590 zł
 • Poznań od 1 000 zł do 1 500 zł
 • Gdańsk od 600 zł do 1 500 zł
 • Białystok od 500 zł do 2 200 zł
 • Tychy od 200 zł do 1 400 zł
 • Częstochowa od 1 500 zł
 • Lublin od 1 000 zł do 1 200 zł
 • Zielona Góra od 300 zł do 1 500 zł
Twarz - usuwanie zmarszczek laserem cena »

Usługa twarz - usuwanie zmarszczek laserem w Warszawie jest najczęściej wykonywana przez lekarza medycyny estetycznej.

Pacjenci szukali zabiegu twarz - usuwanie zmarszczek laserem w pobliżu Warszawy, w miejscowościach: Zielonka, Piaseczno, Otwock, Grodzisk Mazowiecki oraz Mińsk Mazowiecki.

Autor: