4,9 / 5  - 70 ocen »
Recepcja, poczekalnia Twoja Klinika Recepcja, poczekalnia Twoja Klinika Wygląd zewnętrzny Twoja Klinika Gabinet zabiegowy Twoja Klinika Gabinet zabiegowy Twoja Klinika Wnętrza, wystrój Twoja Klinika Gabinet zabiegowy Twoja Klinika Gabinet konsultacyjny Twoja Klinika Gabinet zabiegowy Twoja Klinika Wyposażenie Twoja Klinika Wygląd zewnętrzny Twoja Klinika Wygląd zewnętrzny Twoja Klinika Twoja Klinika - logo

Informacje ogólne o Twojej Klinice

Twoja Klinika to nowoczesny ośrodek na Podlasiu oferujący pacjentom usługi z zakresu dermatologii, medycyny estetycznej i przeciwstarzeniowej, a także specjalistyczne konsultacje lekarskie. Wiemy, jak w oparciu o nowoczesne technologie pomóc pacjentom w przywróceniu atrakcyjnego wyglądu, odmłodzeniu oraz rewitalizacji skóry i całego ciała, łącznie z miejscami intymnymi.

Jako jedyni na Podlasiu posiadamy nowoczesną aparaturę medyczną, na którą składa się System Dermalux Tri-Waves, dzięki którym możemy zaoferować pacjentom innowacyjną fototerapię światłem ledowym, mającą szerokie zastosowanie w zabiegach dermatologicznych i estetycznych, a także laser Fotona QX MAX, osiągający najwyższą na rynku moc impulsu w trybie Q-Switch i dający możliwość przeprowadzenia szeregu zabiegów dermatologii i medycyny estetycznej. Posiadamy również najnowszej generacji laser C02- Fotona Pentagon Grand.

W celu dogłębnej rewitalizacji skóry, jej odmłodzenia i wygładzenia zmarszczek przeprowadzamy zabieg laserowego frakcjonowania 3D. Procedura polega na wytworzeniu mikrouszkodzeń głęboko w skórze, a powstałe podrażnienia stymulują fibroblasty do produkcji nowych włókien kolagenowych. Rezultatem zabiegu jest radykalne wygładzenie i ujędrnienie skóry dojrzałej. Twoja Klinika, jako jedyna placówka w Polsce, posiada końcówkę do tego typu lasera umożliwiającą wykonywanie zabiegów frakcyjnych metodą nieablacyjną. Oznacza to, że pacjent po zabiegu nie wymaga długiego okresu rekonwalescencji, tak jak w przypadku zabiegów ablacyjnych.

W ramach zabiegów wykonywanych przy użyciu lasera Fotona QX MAX pacjenci mają możliwość usunięcia tatuażu (włącznie z kolorowym) lub makijażu permanentnego w sposób bezpieczny, bezbolesny i-, co najważniejsze, bez blizn. Dotychczasowe usuwanie tatuaży odbywało się na drodze chirurgicznej. Wykorzystanie mocy lasera Fotona QX MAX sprawia, iż jego wiązka działa precyzyjnie na miejsce, w które wprowadzono barwnik, nie uszkadzając skóry wokół. Do pełnego usunięcia tatuażu niezbędnych jest kilka sesji – w zależności od jego wielkości oraz koloru. Wykorzystanie wiązki laserowej Q-switch pozwala także na szybkie, bezpieczne i bezbolesne usuwanie przebarwień i zmian pigmentacyjnych wywołanych nadmierną ekspozycją na słońce czy terapią hormonalną. Światło lasera jest pochłaniane przez barwnik (melaninę), a gdy osiągnie on wystarczająco wysoką temperaturę, ulega zniszczeniu. Początkowo zmiany przybierają ciemniejszy, szarawy odcień, by w ciągu około 2 tygodni złuszczyć się i całkowicie zniknąć. Tuż po zabiegu można nałożyć makijaż, aby zakryć zaciemnione miejsce i od razu wrócić do codziennych zajęć. W ten sam sposób można stosować laser w terapii leczenia trądziku. Wiązka lasera ma działanie przeciwbakteryjnie i przeciwzapalne, ogranicza produkcję sebum oraz niszczy bakterie wywołujące zmiany trądzikowe. Dodatkową zaletą zabiegu jest poprawa jędrności skóry i jej widoczne wygładzenie oraz obkurczenie porów.

W Twojej Klinice wykonujemy także zabiegi z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego, rewitalizujące skórę, poprawiające jej gęstość, koloryt i napięcie. Są stosowane również w leczeniu blizn potrądzikowych i łysienia. Zabiegi z osoczem są uznawane na jedne z najbezpieczniejszych procedur medycyny estetycznej ze względu na całkowitą biokompatybilność wykorzystanego materiału (powstałego na bazie krwi pacjenta) oraz brak ryzyka w postaci reakcji alergicznej.

Twoja Klinika, jako jedyna tego typu placówka na Podlasiu, oferuje pacjentom fototerapię światłem przy użyciu lamp ledowych Tri-Waves. System Dermalux jest bezpieczny, bezinwazyjny i stosowany z powodzeniem zarówno u dzieci, jak i dorosłych. Lampy Tri-Wave są wykorzystywane m.in. w celu odmłodzenia i rewitalizacji skóry, likwidacji blizn, cellulitu i przebarwień oraz w leczeniu wszystkich odmian trądziku, łuszczycy, bielactwa, oparzeń czy wypadania włosów. Dzięki wykorzystaniu ich właściwości w łagodzeniu stanów zapalnych przyspieszenia gojenia się ran i podrażnień. Są stosowane pomocniczo także u dzieci w leczeniu atopowego zapalenia skóry (AZS). Światło ledowe jest bezpieczne dla maluchów, łagodzi świąd i zmniejsza częstotliwość stosowania kremów i emolientów. Ich regularne stosowanie powodują spadek infekcji bakteryjnych i widoczną poprawę wyglądu skóry dziecka. Fototerpię stosuje się także w celu szybszej regeneracji i łagodzenia bólu po wszystkich zabiegach dermatologii i medycyny estetycznej. Efekty działania Lampy są widoczne już po pierwszej sesji, a z dobrodziejstw jej światła można korzystać bezpiecznie cały rok.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych pacjentek, Twoja Klinika oferuje laserowe zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej, wykonywane przy użyciu lasera frakcyjnego Pentagon Grand CO2. Dzięki niemu mamy możliwość w sposób nieinwazyjny, bezpieczny i bezbolesny poprawić elastyczność pochwy i pobudzić włókna kolagenowe, które poprawiają napięcie i elastyczność ścianek pochwy. Przekłada się to na zwiększenie satysfakcji z życia intymnego kobiet. W ten sam sposób można również pomóc pacjentkom cierpiącym z powodu wysiłkowego nietrzymania moczu. Problem dotyka wielu kobiet po porodach oraz pań, u których z wiekiem naturalnie zmniejsza się produkcja kolagenu. Poprzez stymulację fibroblastów do produkcji kolagenu w powięzi łonowo-cewkowej wiązka lasera przyczynia się do realnej i odczuwalnej poprawy warunków prawidłowego trzymania moczu.

Laser frakcyjny ma także szerokie zastosowanie w innych zabiegach medycyny estetycznej, w tym podczas usuwania znamion skórnych (brodawek, naczyniaków, włókniaków), rozstępów oraz w zabiegach fotoodmładzania skóry. Twoja Klinika wykonuje również resurfacing skóry przy pomocy lasera CO2. Zabieg polega na równomiernym i kontrolowanym uszkodzeniu powierzchni skóry, która zostaje w ten sposób pobudzona do wzmożonej regeneracji. Proces postępuje bardzo szybko, a co najważniejsze, w trakcie regeneracji nie powstają blizny ani strupki. Zabiegowi można poddać skórę twarzy, szyi, dekoltu oraz dłoni.

Ofertę Twojej Kliniki uzupełnia szereg innych zabiegów o silnych właściwościach odmładzających, odświeżających i wygładzających np. zabieg Skinboosters, wywołujący głębokie i długotrwałe nawilżenie wysuszonej skóry twarzy i dłoni. Odzyskanie młodego i wypoczętego wyglądu gwarantują także nici liftingujące Aptos, które cechuje natychmiastowy rezultat i brak okresu rekonwalescencji. Nici można stosować razem z iniekcjami z kwasu hialuronowego bądź toksyny botulinowej.

Pomagamy osobom cierpiącym z powodu zwyrodnień stawów. Wykonujemy dostawowe iniekcje kwasu hialuronowego – metoda leczenia pozwala na wzrost lepkości i elastyczności płynu stawowego, a także na zwiększenie poślizgu chrząstki stawowej, dzięki czemu udaje się zahamować rozwój choroby, wyeliminować lub opóźnić w czasie konieczność zastosowania leczenia zabiegowego. Efektem zabiegów jest niemal natychmiastowa likwidacja dolegliwości bólowych i znaczna poprawa ruchomości stawu.

Wykorzystujemy możliwości, jakie we współczesnej medycynie stwarzają komórki macierzyste. Do naszej oferty wprowadziliśmy zabiegi Lipogems, polegające na przeszczepie tkanki tłuszczowej wzbogaconej o komórki macierzyste w zmienione chorobowo miejsca. Stosujemy terapię Lipogems w leczeniu trudno gojących się ran, oparzeń oraz zmian zwyrodnieniowych stawów. Ponadto metoda pozwala na rekonstrukcję tkanek kostnych i chrzęstnych oraz znajduje zastosowanie w leczeniu degeneracji krążków międzykręgowych. Może być wykorzystywana również w medycynie estetycznej i chirurgii plastycznej.

Nowością w naszej ofercie są zabiegi z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego w ortopedii i medycynie sportowej. Osocze bogatopłytkowe pozyskiwane jest z krwi pacjenta, a jego działanie polega na polega na pobudzeniu chorej tkanki do procesu regeneracyjnego. W ten sposób leczymy m.in. zapalenia kości, stawów i ścięgien, zmiany chorobowe chrząstki stawowej oraz urazy łąkotki i wiązadeł. Osocze bogatopłytkowe przyspiesza regenerację po zerwaniu mięśni i urazach stóp.

Wykonujemy korekcje odstających uszu. Operacje przeprowadza doświadczony chirurg plastyk, który wykazuje się nie tylko rozległą wiedzą, ale też rozbudowanym zmysłem estetycznym i dokłada wszelkich starań, aby „nowe” uszy w pełni odpowiadały wyobrażeniom pacjentów. Zabiegowi poddają się przede wszystkim osoby cierpiące z powodu kompleksów bądź żartów otoczenia na temat odstających uszu. Korekcja uszu jest prostym zabiegiem, trwa ok. 1,5 godziny, polega na nacięcie tylnej powierzchni ucha i odseparowaniu skóry w celu odsłonięcia chrząstki. Następnie chrząstkę modeluje się i odgina w kierunku kości czaszki. Ostatnim etapem zabiegu jest założenie szwów, które mają za zadanie utrzymać nowy kształt ucha. Operację wykonuje się u dorosłych oraz u dzieci powyżej 6. roku życia.

Oferujemy zabiegi małej plastyki brzucha. Z oferty korzystają kobiety i mężczyźni borykający się z nadmiarem tkanki tłuszczowej i zwiotczałej skóry w obrębie fałdu brzusznego. Zabieg polega na usunięciu fałdu skórno-tłuszczowego brzucha i może być połączony z liposukcją. Operację przeprowadzamy w znieczuleniu miejscowym, a wszystkie szczegóły są ustalane indywidualnie z pacjentem w czasie konsultacji przedzabiegowych.

Wykonujemy blepharoplastykę, czyli plastykę powiek (górnych i dolnych). Wskazaniem do zabiegu jest nadmiar zwiotczałej skóry na powiece górnej, widoczne przez skórę przepukliny tłuszczowe, wynikające z osłabienia struktury powiek oraz brak elastyczności skóry. Plastykę powiek wykonuje się nie tylko ze względów estetycznych. Czasem opadające powieki utrudniają widzenie – wówczas mówimy o wskazaniach zdrowotnych. To prosty zabieg, którego efekty spektakularnie odmładzają spojrzenie.

Przeprowadzamy zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej. Nowością w naszej ofercie jest modelowanie warg sromowych kwasem hialuronowym. Wskazaniem do zabiegu jest: spadek libido, suchość pochwy, a także nawracające infekcje intymne, otarcia i podrażnienia. Kwas hialuronowy wpływa na poziom nawilżenia warg sromowych oraz stymuluje produkcję kolagenu, co zapewnia efekt odmłodzenia. Po zabiegu wargi sromowe są odpowiednio wymodelowane i uwypuklone, co zapobiega częstym infekcjom i pozwala czerpać zwiększoną przyjemność ze współżycia.

Wykonujemy zabiegi laserowego obkurczania warg sromowych mniejszych. Procedura jest polecana kobietom odczuwającym dyskomfort podczas współżycia, a także cierpiącym z powodu nawracających infekcji układu moczowo-płciowego i częstych podrażnień.

Oferta Twojej Kliniki obejmuje również drobne zabiegi chirurgiczne, w tym usuwanie zmian skórnych, leczenie wrastających paznokci, jak również usuwanie naczyniaków.

Twoja Klinika oferuje pacjentom specjalistyczne konsultacje lekarzy: dermatologa, pediatrów, endokrynologa i chirurga.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą naszej placówki.

Czytaj więcej 

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

Twoja Klinika to nowoczesna placówka posiadająca w swoim wyposażeniu wysokiej klasy sprzęt,  taki jak m.in.:

  • Laser Fotona QX MAX – wielofunkcyjny laser o czterech długościach fal i najpotężniejszej na rynku mocy impulsu w trybie Q-Switch. Jest wykorzystywany do usuwania tatuaży i przebarwień, frakcjonowania czy leczenia trądziku.
  • Laser frakcyjny Pentagon Grand CO2 – urządzenie, które cechuje wysoka jakość i bezpieczeństwo. Jest połączeniem lasera frakcyjnego i chirurgicznego, wykorzystywanym w zabiegach z zakresu medycyny i ginekologii estetycznej.
  • System lamp ledowych Dermalux Tri-Waves – innowacyjny system do fototerapii wykorzystujący ledowe diody generujące długości fal światła czerwonego, niebieskiego i bliskiej podczerwieni (NIR) z zachowaniem pożądanej mocy i bezpieczeństwa. Fototerapia z wykorzystaniem lamp Tri-Waves ma szerokie zastosowanie w dermatologii oraz medycynie estetycznej.

Udogodnienia dla pacjentów

Podlaska klinika powstała z myślą o wymagających pacjentach. Posiada szereg udogodnień, które sprawią, że będą się Państwo czuli w niej bezpiecznie i pewnie. Zapewniamy, między innymi:

  • Indywidualne podejście – każdy pacjent otrzymuje indywidualny plan leczenia wraz z protokołami zabiegowymi sporządzonymi przez naszych specjalistów z uwzględnieniem potrzeb i oczekiwań leczonej osoby.
  • Fachową kadręnasz personel posiada kwalifikacje oraz doświadczenie niezbędne w trakcie wykonywanych zabiegów. Ponadto specjaliści z Twojej Kliniki prowadzą szkolenia dla innych lekarzy w zakresie wykonywanych w ośrodku procedur medycznych.
  • Przestronne wnętrza – ośrodek posiada przestronne, nowoczesne wnętrza urządzone z myślą o maksymalnym komforcie naszych pacjentów oraz lekarzy.
  • Dogodne formy płatności – oferujemy naszym pacjentom możliwość płatności kartą albo rozłożenia jej na dogodne raty.
Klinika Twoja Klinika Klinika Twoja Klinika Klinika Twoja Klinika Klinika Twoja Klinika Klinika Twoja Klinika Klinika Twoja Klinika Klinika Twoja Klinika Klinika Twoja Klinika Klinika Twoja Klinika Klinika Twoja Klinika Klinika Twoja Klinika Klinika Twoja Klinika Klinika Twoja Klinika Klinika Twoja Klinika