ocena 4.8 / 5 (9 opinii pacjentów Tourmedica) - zobacz opinie »
poniedziałek
10:00 - 18:00
wtorek
10:00 - 18:00
środa
10:00 - 18:00
czwartek
10:00 - 18:00
piątek
10:00 - 18:00
sobota
-
niedziela
nieczynne

Twoja Klinika to specjalistyczna placówka medyczna oferująca szeroki wachlarz zabiegów z zakresu medycyny estetycznej i dermatologii. Wykonujemy nowoczesne zabiegi laserowe z wykorzystaniem specjalistycznej aparatury, mające na celu poprawę wyglądu, przeciwdziałanie oznakom starzenia i likwidację ich pierwszych oznak (zmarszczki, przebarwienia), a także poprawę sylwetki. Oferujemy ponadto innowacyjną terapię światłem ledowym.

Nasi specjaliści wykonują świadczenia z zakresu ginekologii estetycznej oraz drobne zabiegi w obrębie chirurgii ogólnej. Udzielamy także fachowych porad i konsultacji w dziedzinie dermatologii, medycyny estetycznej i endokrynologii oraz pediatrii.

Szczegółową ofertę naszej placówki znajdą Państwo w poniższym cenniku:

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Stomatologia

Chirurgia plastyczna

Chirurgia ogólna

Medycyna dziecięca

Dermatologia

Ginekologia estetyczna

Leczenie nietrzymania moczu (NTM)

Laryngologia

Medycyna regeneracyjna

Medycyna estetyczna

Okulistyka

Diagnostyka i badania

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka,

Prezentowany cennik Twoja Klinika jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska