Ulthera - lifting twarzy i ciała

Synonimy: Ulthera nieoperacyjny lifting, bezoperacyjny lifting Ulthera, lifting bez skalpela Ulthera więcej »

Filtruj wyniki
Filtruj:

DLA KLINIK: Oferujesz ulthera - lifting twarzy i ciała? Dołącz do nas! »

Ulthera - lifting twarzy i ciała - informacje

Gabinet zabiegowy w Klinika La Perla SPA Gabinet zabiegowy w Klinika La Perla SPA

Odmładzanie twarzy dzięki energii ultradźwięków budzi zainteresowanie wielu osób – zarówno z powodu nowoczesnej technologii obrazowania DeepSEE™, w jaki wyposażono aparat stosowany podczas zabiegu, jak i uzyskiwanych efektów. Procedura nosi nazwę Ulthera, trwa krótko (ok. 20-40 minut) i jest w pełni bezbolesna. W chwili oddziaływania fal pacjent może odczuć niewielki dyskomfort, który znika po upływie kilku sekund. Aby go zniwelować, wystarczy ok. 30 minut przed wizytą w gabinecie zażyć środek przeciwbólowy.

Zabieg Ulthera jest poprzedzony precyzyjną diagnostyką polegającą na wizualizacji tkanki podskórnej na ekranie USG. Wykonujący usługę lekarz uzyskuje podgląd struktury tkanki podskórnej do głębokości 8 mm, co pozwala mu na dokonanie oceny skóry i ustalenie właściwej głębokości działania aparatu. Następnym kieruje strumień ultradźwięków na wybrany rejon skóry. Emisja fal wywołuje koagulację tkanki w wybranym punkcie, a to pociąga za sobą zwiększenie gęstości i napięcia skóry.

Po zabiegu w rejonie poddanym działaniu ultradźwięków może pojawić się niewielki obrzęk bądź rumień, który zniknie po paru godzinach. Prócz tego przez kilka dni pacjent może odczuwać większą wrażliwość na dotyk.

Certyfikowani lekarze medycyny estetycznej

Osoby, które chciałyby poddać się zabiegowi z użyciem aparatu Ulthera, powinny wybrać specjalistę z dużym doświadczeniem i umiejętnościami. Dobrym rozwiązaniem będzie wizyta w gabinecie lekarza z certyfikatem i licznymi dyplomami potwierdzającymi jego chęć ciągłego poszerzania wiedzy medycznej. Takim lekarzem z całą pewnością jest dr n. med. Piotr Zawodny (Gabinet Medycyny Estetycznej Estetic, Szczecin), certyfikowany lekarz medycyny estetycznej oraz specjalista chirurgii szczękowo-twarzowej. Posiada dyplom ukończenia Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej PTL, a także jest członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Polskiego Towarzystwa Lekarskiego. Wykonywaniem zabiegów z zakresu medycyny estetycznej zajmuje się od 2000 roku, od tego czasu uczestniczył w wielu kongresach naukowych i kursach doskonalących.

Pacjenci, którzy będą poszukiwać certyfikowanego lekarza medycyny estetycznej w Koszalinie, powinni zainteresować się ofertą Instytutu Kosmetologii i Medycyny Estetycznej Dermalogica. Ośrodek założyła i prowadzi lek. med. Edyta Szuplak-Słupczewska, wykładowca kosmetologii w Społecznej Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Zarządzania w Łodzi oraz wiceprezes Polskiego Stowarzyszenia Kosmetologii i Medycyny Estetycznej. Przeprowadzaniem liftingu Ulthera zajmuje się dr Marek Iwaszko, certyfikowany lekarz medycyny estetycznej. Specjalista posiada dyplom ukończenia profesjonalnego kursu obsługi aparatu Ulthera, prócz tego regularnie uczestniczy w szkoleniach i konferencjach naukowych. Doskonalił się w polskich i zagranicznych ośrodkach, w tym w Mainz Private Berufsfachschule fűr Wellness-Kosmetik w Niemczech.

Dr Iwaszko odmładza pacjentów także w krakowskim Centrum Kosmetyki i Medycyny Estetycznej Medicor oraz w kilku innych placówkach zlokalizowanych w całym kraju. Rozpoczyna zabieg od diagnostyki, a następnie specjalnie dobranym strumieniem ultradźwięków operuje na wybranym przez pacjenta obszarze. Precyzyjnie przywraca jędrność skóry policzków pacjentów, podbródka bądź okolic nosa. Podczas terapii z użyciem Ulthera wykorzystuje różnorodne głowice, częstotliwości i głębokość działania.

Kliniki oferujące lifting Ulthera

Pacjenci z Warszawy mają do wyboru wiele klinik specjalizujących się w profesjonalnym odmładzaniu skóry. Jedną z takich placówek jest Skin Clinic, w której zabiegi wykonuje dr Monika Bujanowska, lekarz chorób wewnętrznych, a także ekspert z zakresu medycyny estetycznej, przeciwstarzeniowej oraz zabiegów Ulthera i Thermage. Dr Bujanowska jest absolwentką Akademii Medycznej w Łodzi. W 2004 roku została wyróżniona dyplomem „Lekarz Przyjacielem Kobiety”. Prócz tego należy do Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging.

Laser Clinic w Szczecinie wykorzystuje technologię Ulthera w celu poprawy wyglądu skóry pacjentów, którzy zauważyli u siebie oznaki starzenia (zmarszczki, bruzdy i utratę jędrności skóry). Wykonywaniem zabiegów zajmuje się dr n. med. Sebastian Maciej Kulesza oraz dr n. med. Katarzyna Turek-Urasińska, specjaliści dermatologii i wenerologii. Dzięki urządzeniu przywracają twarzy pacjentów naturalny owal, a także korygują linię żuchwy, która z wiekiem ulega zanikowi. Szczególnie polecają lifting ultradźwiękami osobom z wiotką skórą policzków, opadającym podbródkiem oraz zwiększającą się ilością zmarszczek na czole.

Kolejna placówka oferująca zabieg Ulthera to Klinika Esteticmed w Bydgoszczy. Prowadzi ją dwoje lekarzy: dr Ilona Wnuk-Bieńkowska oraz dr Marcin Bieńkowski. Stosowana przez nich technologia umożliwia przeprowadzanie niezwykle precyzyjnych zabiegów – dzięki połączeniu ultradźwięków i wizualizacji tkanki podskórnej na monitorze USG. Ich pacjentami są osoby z opadającymi kącikami ust, nadmiarem skóry na górnej powiece oraz głębokimi fałdami nosowo-wargowymi. Z liftingu Ulthera korzystają również osoby z obniżonymi brwiami oraz wiotkością i opadaniem policzków.

Pacjenci zdecydowani na odmładzanie twarzy przy pomocy energii ultradźwięków mogą także skorzystać z oferty Akademii Urody Infinita we Wrocławiu.

Odmładzanie skóry dzięki Ulthera

Gabinet zabiegowy w Klinika La Perla Warszawa ul. Grzybowska Gabinet zabiegowy w Klinika La Perla Warszawa ul. Grzybowska

Popularność zabiegu Ulthera systematycznie rośnie. Pacjenci coraz częściej decydują się na procedurę z wykorzystaniem fal ultradźwiękowych, ponieważ daje dobre efekty w szybkim czasie. Nie są to tylko Polacy – nasze kliniki odwiedzają również zagraniczni turyści medyczni, chcący połączyć urlop wypoczynkowy z odmłodzeniem wyglądu. Niemcy, Brytyjczycy, Norwegowie czy Duńczycy przechodzą zabieg w Polsce również z powodu różnicy w cenach. Klinika Esteticmed w Bydgoszczy oferuje lifting czoła i skroni Ulthera za 1,6 tys. zł, podczas gdy w Buckhead Facial Plastic Surgery w Atlancie analogiczny zabieg kosztuje $1500, czyli 4,8 tys. zł. Różnica jest aż nadto wyraźna, zatem wybór pacjentów z zagranicy staje się w pełni zrozumiały. W Polsce mogą przejść zabieg o wiele taniej, a przy okazji zwiedzić turystyczne atrakcje. Jak widać, coraz chętniej korzystają z tej możliwości.

Ulthera - lifting twarzy i ciała - ceny w różnych miastach

 • Warszawa od 499 zł do 16 250 zł
 • Wrocław od 1 100 zł do 15 750 zł
 • Bydgoszcz od 270 zł do 10 400 zł
 • Katowice od 599 zł do 8 999 zł
 • Opole od 800 zł do 10 000 zł
 • Kraków od 1 200 zł do 12 000 zł
 • Białystok od 540 zł do 9 000 zł
 • Częstochowa od 600 zł do 10 400 zł
 • Józefów od 1 100 zł do 11 000 zł
 • Zakopane od 1 200 zł do 12 000 zł
 • Bolesławiec od 1 200 zł do 12 000 zł
Pokaż więcej »

Dodaj komentarz

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2017 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2017 Tourmedica.pl Sp. z o.o.