4,0 / 5  - 116 opinii
Recepcja, poczekalnia Ultraderm Recepcja, poczekalnia Ultraderm Wnętrza, wystrój Ultraderm Oferta, ćwiczenia, zabiegi Ultraderm Gabinet zabiegowy Ultraderm Gabinet zabiegowy Ultraderm Gabinet zabiegowy Ultraderm Oferta, ćwiczenia, zabiegi Ultraderm Oferta, ćwiczenia, zabiegi Ultraderm Gabinet konsultacyjny Ultraderm Ultraderm - logo

Informacje ogólne o Ultraderm

Klinika Ultraderm to mieszcząca się w powiecie gdańskim nowoczesna placówka medyczna oferująca pacjentom szereg usług z zakresu chirurgii estetycznej i ogólnej, a także zabiegi medycyny estetycznej poprawiające wygląd i kondycję skóry, likwidujące zmarszczki i pierwsze oznaki starzenia, które są wykonywane w oparciu o nowoczesne preparaty i rozwiązania technologiczne. Wszystkie procedury przeprowadzają lekarze z wieloletnim stażem praktycznym: lek. med. Grzegorz Kaźmierowski, specjalista chirurgii i medycyny estetycznej, dr n. med Artur Ruciński, specjalista urolog, lek. med. Tomasz Pluciński, chirurg proktolog i konsultant chirurgii ogólnej, lek. med. Jacek Porada, specjalista ginekologii i medycyny estetycznej oraz lek. med. Ewa Zoch, specjalista dermatolog-wenerolog.

W ramach oferty zabiegów z medycyny estetycznej proponujemy pacjentom iniekcje z toksyny botulinowej, która poprzez blokowanie przewodnictwa nerwowo-mięśniowego powoduje wygładzenie zmarszczek mimicznych. W ten sposób można zniwelować duże zmarszczki poprzeczne na czole, kurze łapki i zmarszczki między brwiami (lwia zmarszczka) oraz w okolicach górnej wargi czy nosa. Botoks jest z powodzeniem wykorzystywany także w leczeniu nadpotliwości stóp, dłoni i pach oraz w leczeniu bruksizmu (zgrzytania zębami), a także szczelin.

W celu poprawy wyglądu i kondycji skóry proponujemy pacjentom pielęgnacyjny zabieg kosmetyczny złuszczający martwy naskórek i stymulujący procesy regeneracyjne skóry, czyli mikrodermabrazję twarzy oraz szyi i dekoltu – także w połączeniu z peelingami chemicznymi. Usunięty w ten sposób martwy naskórek pozwala na skuteczniejsze działanie zastosowanych preparatów i substancji odżywczych.

W ofercie Ultraderm znajduje się również szeroki wybór peelingów medycznych oraz zabiegi depigmentacyjne (Cosmelan), pozwalające na usunięcie przebarwień skóry spowodowanych działaniem promieni słonecznych czy wpływem hormonów. Wykonujemy także zabiegi mezoterapii igłowej okolic twarzy, szyi wraz z dekoltem oraz głowy. Mezoterapia pozwala na precyzyjne dostarczenie substancji odżywczych w miejsca zmienione chorobowo. W ten sposób można niwelować wiotkość skóry, rozstępy czy cellulit, a także przeciwdziałać nadmiernemu wypadaniu włosów.

W klinice pacjenci mogą się poddać zabiegom karboksyterapii, czyli wprowadzeniu pod skórę leczniczego dwutlenku węgla, który przyspiesza przepływ krwi, stymuluje skórę do produkcji kolagenu oraz przyczynia się do rozbijania komórek tłuszczowych. Zabieg poprawia stan, wygląd i napięcie skóry, likwiduje cienie pod oczami, cellulit oraz działa pomocniczo w walce z tkanką tłuszczową.

W klinice Ultraderm pacjenci mają możliwość skorzystania z laserowych zabiegów usuwających niedoskonałości, blizny potrądzikowe czy przebarwienia i różnego rodzaju zmiany skórne. Nasi specjaliści zajmują się zabiegami z zakresu dermatochirurgii – usuwają znamiona (także o charakterze nowotworowym), brodawki i kaszaki, ponadto podejmują się wykonywania procedur chirurgicznych w obrębie twarzy. Przeprowadzają zabiegi plastyki i rekonstrukcji płatka ucha, korekcję nosa oraz chirurgię zmian brwi i powiek. W ramach oferowanych procedur wykonują również zabiegi usuwania zmian skórnych twarzy i przeszczepy skóry.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych pacjentów poszerzyliśmy ofertę o zabiegi powiększania i modelowania piersi oraz pośladków przy pomocy biokompatybilnego preparatu Aquafilling Bodyline. Preparat ma postać żelu i aplikuje się go w wybrane partie za pomocą specjalnej kaniuli. Dzięki małoinwazyjnej procedurze pacjent może powrócić do normalnych zajęć około 48 godzin po zabiegu. Taki sposób modelowania sylwetki jest znakomitą alternatywa dla chirurgicznych procedur wszczepiania implantów.

W ramach świadczeń z zakresu chirurgii ogólnej specjaliści przeprowadzają zabiegi wszywania Esperalu, korekcji wrastającego paznokcia oraz usuwania kaszaków, tłuszczaków oraz torbieli.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom pacjentów oferujemy także konsultacje, porady i leczenie schorzeń skóry o rozmaitej etiologii. W naszej klinice kładziemy szczególny nacisk na wczesne wykrywanie niebezpiecznych zmian skórnych. Nieinwazyjna i bezbolesna dermatoskopia to badanie, które pozwala ocenić stan skóry całego ciała, a w przypadku podejrzanych zmian skórnych lekarz ma możliwość pobrania wycinka i przesłania go do laboratorium celem wnikliwej analizy pod mikroskopem. Pacjenci mają możliwość skorzystania z porady lekarza dermatologa oraz poddania się zabiegom krioterapii (wymrażania) bądź elektrokoagulacji zmian skórnych, w tym brodawek zwykłych, łojotokowych albo rogowacenia słonecznego.

Ofertę kliniki Ultraderm uzupełniają świadczenia z zakresu proktologii i flebologii estetycznej. Pacjenci mają możliwość usunięcia kłopotliwej dolegliwość, jaką są żylaki odbytu, metodą gumkowania, elektrokoagulacji, z wykorzystaniem fal radiowych czy skleroterapii (ostrzykiwania żylaków substancjami powodującymi zamykanie światła naczyń krwionośnych i obumieranie guzków). Oferujemy także zabiegi usuwania kłykcin, fałdów brzeżnych odbytu i pomoc w leczeniu zakrzepicy okołoodbytniczej oraz szczelin odbytu. Mamy możliwość usuwania polipów i zmian skórnych z okolic odbytu. Po zabiegach pacjenci mogą liczyć na pomoc personelu i bezpłatne kontrolne badania pozabiegowe oraz zmiany opatrunków.

Nasi specjaliści zajmują się także usuwaniem żylaków kończyn dolnych metodą skleroterapii piankowej, oraz przy użyciu lasera. Przeprowadzają małoinwazyjne zabiegi miniflebektomii żył w znieczuleniu miejscowym, wykonywane przy użyciu specjalnych szydeł chirurgicznych, po uprzednim wykonaniu niewielkich nacięć na skórze.

Nasi specjaliści przeprowadzają także kwalifikacje do zabiegów operacyjnych oraz udzielają fachowych porad i konsultacji. Pomagają w doborze specjalnych pończoch uciskowych oraz monitorują stan pacjentów, którzy byli poddani zabiegom w naszej klinice.

Ultraderm oferuje również zabiegi z zakresu urologii estetycznej, w tym operacje stulejki, powiększanie penisa (poprzez iniekcje z kwasu hialuronowego bądź przeszczep tkanki tłuszczowej) oraz laserową korekcję penisa, usuwanie guzów napletka czy kaszaków moszny. Ponadto przeprowadzamy miniinwazyjne zabiegi wazektomii (podcięcia i podwiązania nasieniowodów).

Pacjentki, które nie są zadowolone z wyglądu swoich miejsc intymnych, mogą skorzystać z bogatej gamy zabiegów ginekologii estetycznej, które mają na celu rewitalizację miejsc intymnych, poprawę satysfakcji z życia seksualnego lub szybszy powrót do formy po porodzie. Oferujemy zabiegi laserowe, w tym lifting krocza, zabiegi labioplastyki, czy laserowe leczenie nietrzymania moczu oraz zabiegi na bazie iniekcji z kwasu hialuronowego.

Nowością w naszej ofercie są konsultacje i zabiegi ambulatoryjne w zakresie ortopedii i traumatologii narządu ruchu. W ramach współpracy z lekarzem specjalistą tej dziedziny medycyny oferujemy Państwu leczenie zmian zwyrodnieniowych, urazów sportowych i innych. Przeprowadzany wiskosuplementację kwasem hialuronowym oraz terapię osoczem bogatopłytkowym.

Świadczymy usługi z zakresu rehabilitacji i fizykoterapii. Do oferty należy m.in. terapia falami uderzeniowymi. Dysponujemy jednym z najnowocześniejszych i najbardziej wydajnych dostępnych na rynku tego typu urządzeń, dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić skuteczność leczenia i komfort użytkowania. Terapia falami uderzeniowymi jest zalecana również w redukcji cellulitu, rozstępu oraz w ujędrnianiu skóry.

Zapraszamy do zapoznania się z dokładną ofertą kliniki Ultraderm.

Czytaj więcej 

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

Klinika Ultraderm posiada w swoim wyposażeniu niezbędny sprzęt, który daje nam możliwość przeprowadzenia szeregu procedur medycznych. Wśród nich znajdują się:

 • Laser Perfectus II firmy ULTR LestheZone – nowoczesny system laserowy z czterema funkcjami pozwalającymi na wykonanie szeregu zabiegów o różnym charakterze: chirurgicznych, frakcyjnych, liftingu kosmetycznego twarzy oraz świadczeń z zakresu ginekologii estetycznej.
 • Ultrasonograf Chinson Q5 – mobilny ultrasonograf do rutynowej diagnostyki o wysokiej rozdzielczości z trybem Color Doppler.
 • Oświetlacz zabiegowy halogenowy ze światłowodem naczyniowym oraz światłowodem do badań endoskopowych.
 • Światłowodowy oświetlacz naczyniowy – wykorzystywany do obrazowania żył przed, w trakcie i po zabiegach skleroterapii.
 • RADIO CUT – precyzyjne urządzenie wykorzystujące energię fal radiowych do przeprowadzania małoinwazyjnych, bezkrwawych zabiegów plastyki powiek oraz korekcji warg sromowych.

 • Aparat do terapii falami uderzeniowymi BTL 6000 SWT Topline POWER – zaawansowane technologicznie urządzenie oddziałuje bezpośrednio na leczoną tkankę, co umożliwia ergonomiczny kształt aplikatora.

Udogodnienia dla pacjentów

Klinika Ultraderm powstała z myślą o pacjentach, którzy chcą się leczyć na najwyższym poziomie. To dla nich przygotowaliśmy kilka udogodnień:

 • Przestronne i komfortowe wnętrza – nasza placówka została zaaranżowana tak, aby zapewnić pacjentom maksymalny komfort oraz poczucie bezpieczeństwa i intymności w trakcie wszystkich procedur medycznych.
 • Przytulna poczekalnia – na zaplanowane wizyty i zabiegi pacjenci oczekują w jasnej, przytulnej poczekalni, gdzie mogą przejrzeć aktualną prasę, napić się kawy czy herbaty lub wody.
 • Dwie formy rejestracji – pacjenci mogą się umawiać na wizyty zarówno telefonicznie, jak i za pośrednictwem formularza elektronicznego.
 • Dogodne formy płatności – w naszej placówce respektujemy karty płatnicze, a nasi klienci mają możliwość skorzystania z ratalnych form płatności.
 • Bezpłatne wizyty kontrolne po zabiegach – pacjenci, którzy zdecydują się na wykonanie w naszej placówce dowolnego zabiegu, mają prawo do bezpłatnych kontroli pozabiegowych oraz nieodpłatnych zmian opatrunków.

Osiągnięcia i certyfikaty Ultraderm

Kadra Ultraderm to wybitni specjaliści, którzy dbają o to, aby systematycznie pogłębiać wiedzę i zdobywać nowe doświadczenia. Potwierdzają to zdobyte przez nich liczne certyfikaty i zaświadczenia. Jako przykład może posłużyć lek. med. Grzegorz Kaźmierowski, który wykonuje świadczenia medycyny estetycznej i chirurgii ogólnej. Jest posiadaczem wielu certyfikatów dokumentujących zdobyte umiejętności oraz fakt systematycznego podnoszenia kwalifikacji i pogłębiania wiedzy.

Wiemy, że nowoczesna medycyna rozwija się szybko, dlatego nasi specjaliści śledzą na bieżąco jej innowacyjne rozwiązania, proponując je później pacjentom w procesie leczenia.

Gabinet Ultraderm Gabinet Ultraderm Gabinet Ultraderm Gabinet Ultraderm Gabinet Ultraderm Gabinet Ultraderm Gabinet Ultraderm Gabinet Ultraderm Gabinet Ultraderm Gabinet Ultraderm Gabinet Ultraderm Gabinet Ultraderm Gabinet Ultraderm Gabinet Ultraderm Gabinet Ultraderm Gabinet Ultraderm Gabinet Ultraderm Gabinet Ultraderm Gabinet Ultraderm Gabinet Ultraderm Gabinet Ultraderm Gabinet Ultraderm Gabinet Ultraderm Gabinet Ultraderm Gabinet Ultraderm Gabinet Ultraderm Gabinet Ultraderm Gabinet Ultraderm Gabinet Ultraderm Gabinet Ultraderm Gabinet Ultraderm Gabinet Ultraderm Gabinet Ultraderm Gabinet Ultraderm Gabinet Ultraderm Gabinet Ultraderm Gabinet Ultraderm Gabinet Ultraderm Gabinet Ultraderm Gabinet Ultraderm