4,0 / 5  - 116 opinii

Cennik

Konsultacje

Konsultacje lekarskie online

Chirurgia plastyczna

Chirurgia ogólna

Urologia

Dermatologia

Ortopedia

Ginekologia estetyczna

Antykoncepcja

Leczenie nietrzymania moczu (NTM)

Laryngologia

Chirurgia naczyniowa i flebologia

Medycyna regeneracyjna

Onkologia

Medycyna estetyczna

Leczenie bólu

Diagnostyka i badania

Lekarz na telefon

Ważna informacja

Prezentowany cennik Ultraderm jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Honorujemy płatności

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka,

Więcej o usługach w Ultraderm

Klinika Ultraderm oferuje pacjentom szereg zabiegów poprawiających wygląd i kondycję skóry z wykorzystaniem nowoczesnych procedur medycyny estetycznej oraz szeroki wachlarz zabiegów chirurgii estetycznej i ogólnej. Pacjenci mogą pozbyć się zmarszczek, wygładzić i odmłodzić skórę, a także zlikwidować przebarwienia, znamiona skórne i blizny. Oferujemy również świadczenia w zakresie urologii, w tym plastykę stulejki, powiększanie penisa czy wazektomię, oraz ginekologii estetycznej obejmującej zabiegi plastyki miejsc intymnych,  procedury laserowe czy iniekcje z kwasu hialuronowego. Mamy możliwość przeprowadzenia zabiegów dermatochirurgii w obrębie twarzy (korekcja nosa, płatków uszu, powiek i brwi) oraz usuwania zmian skórnych różnego charakteru, w tym także tych nowotworowych.
Ponadto oferujemy świadczenia w zakresie flebologii i proktologii estetycznej, które pozwalają pozbyć się kłopotliwych pajączków oraz bolesnych żylaków odbytu.

Dokładny zakres wykonywanych świadczeń znajdą Państwo w cenniku poniżej: