Ultraderm - cennik

ocena 4.7 / 5 (18 opinii pacjentów Tourmedica) - zobacz opinie »
poniedziałek
8:00 - 22:00
wtorek
8:00 - 22:00
środa
8:00 - 22:00
czwartek
8:00 - 22:00
piątek
8:00 - 22:00
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne

Klinika Ultraderm oferuje pacjentom szereg zabiegów poprawiających wygląd i kondycję skóry z wykorzystaniem nowoczesnych procedur medycyny estetycznej oraz szeroki wachlarz zabiegów chirurgii estetycznej i ogólnej. Pacjenci mogą pozbyć się zmarszczek, wygładzić i odmłodzić skórę, a także zlikwidować przebarwienia, znamiona skórne i blizny. Oferujemy również świadczenia w zakresie urologii, w tym plastykę stulejki, powiększanie penisa czy wazektomię, oraz ginekologii estetycznej obejmującej zabiegi plastyki miejsc intymnych,  procedury laserowe czy iniekcje z kwasu hialuronowego. Mamy możliwość przeprowadzenia zabiegów dermatochirurgii w obrębie twarzy (korekcja nosa, płatków uszu, powiek i brwi) oraz usuwania zmian skórnych różnego charakteru, w tym także tych nowotworowych.
Ponadto oferujemy świadczenia w zakresie flebologii i proktologii estetycznej, które pozwalają pozbyć się kłopotliwych pajączków oraz bolesnych żylaków odbytu.

Dokładny zakres wykonywanych świadczeń znajdą Państwo w cenniku poniżej:

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Chirurgia plastyczna

Chirurgia ogólna

Urologia

Dermatologia

Ortopedia

Ginekologia estetyczna

Antykoncepcja

Leczenie nietrzymania moczu (NTM)

Laryngologia

Chirurgia naczyniowa i flebologia

Medycyna regeneracyjna

Onkologia

Medycyna estetyczna

Leczenie bólu

Diagnostyka i badania

Lekarz na telefon

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka,

Prezentowany cennik Ultraderm jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska