Ultraformer III - konturowanie i lifting Bielsko-Biała i okolice

Synonimy: nieinwazyjne konturowanie oraz lifting twarzy przy pomocy ultradźwięków, nieinwazyjny lifting ULTRAFORMER III, usuwanie zwiotczałej skóry ULTRAFORMER III więcej »

Bezpośrednio w Bielsku-Białej nie dysponujemy placówką wykonującą ultraformer III - konturowanie i lifting, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 2 innych klinik z okolicy Bielska-Białej. Ultraformer III - konturowanie i lifting można przeprowadzić m.in. w Medicus Estetic w Tychach (33 km od Bielska-Białej) w cenie 600 zł lub w Medicus Estetic Owczarska w Tychach (33 km od Bielska-Białej) gdzie cena za ultraformer III - konturowanie i lifting wynosi 600 zł. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Tourmedica.

Filtruj wyniki

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.