poniedziałek
7:30 - 18:00
wtorek
7:30 - 18:00
środa
7:30 - 18:00
czwartek
7:30 - 18:00
piątek
7:30 - 18:00
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne

Naszą specjalnością jest interdyscyplinarne leczenie chorób przewlekłych. Wiemy, że tylko traktowanie schorzenia w sposób ogólny – patrząc przez całościowy pryzmat życia pacjenta – może dać rezultaty. Ważny jest dla nas każdy aspekt mogący mieć wpływ na schorzenie, stąd duży nacisk na specjalistyczne kompleksowe konsultacje przed przystąpieniem do właściwej terapii.

Oferujemy pacjentom możliwość skorzystania z porad specjalistów wielu dziedzin medycyny. Leczymy m.in. hemoroidy i żylaki kończyn dolnych. Wykonujemy szereg badań laboratoryjnych krwi, kału i moczu, USG oraz biopsję aspiracyjną cienkoigłową, jak również testy oddechowe (test wodorowo-metanowy).

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Chirurgia plastyczna

Chirurgia ogólna

Urologia

Dermatologia

Ginekologia

Antykoncepcja

Chirurgia naczyniowa i flebologia

Medycyna estetyczna

Dietetyka

Diagnostyka i badania

Honorujemy płatności: gotówka, leczenie na raty,

Prezentowany cennik UNA MEDICA Centrum Medycyny Funkcjonalnej i Stylu Życia jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska