Cennik

Konsultacje

Chirurgia plastyczna

Chirurgia ogólna

Urologia

Dermatologia

Ginekologia

Antykoncepcja

Chirurgia naczyniowa i flebologia

Medycyna estetyczna

Dietetyka

Diagnostyka i badania

Ważna informacja

Prezentowany cennik UNA MEDICA Centrum Medycyny Funkcjonalnej i Stylu Życia jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Honorujemy płatności

Honorujemy płatności: gotówka, leczenie na raty,

Więcej o usługach w UNA MEDICA Centrum Medycyny Funkcjonalnej i Stylu Życia

Naszą specjalnością jest interdyscyplinarne leczenie chorób przewlekłych. Wiemy, że tylko traktowanie schorzenia w sposób ogólny – patrząc przez całościowy pryzmat życia pacjenta – może dać rezultaty. Ważny jest dla nas każdy aspekt mogący mieć wpływ na schorzenie, stąd duży nacisk na specjalistyczne kompleksowe konsultacje przed przystąpieniem do właściwej terapii.

Oferujemy pacjentom możliwość skorzystania z porad specjalistów wielu dziedzin medycyny. Leczymy m.in. hemoroidy i żylaki kończyn dolnych. Wykonujemy szereg badań laboratoryjnych krwi, kału i moczu, USG oraz biopsję aspiracyjną cienkoigłową, jak również testy oddechowe (test wodorowo-metanowy).