4,8 / 5  - 4 oceny »

Ceny konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Chirurgia plastyczna

Ginekologia estetyczna

Medycyna estetyczna

Ważna informacja

Prezentowany cennik Uni Klinik - Chirurgia Plastyczna jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Więcej o usługach w Uni Klinik - Chirurgia Plastyczna

Pacjenci Uni Klinik mogą skorzystać z szerokiej oferty zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej. Przeprowadzamy operacje plastyczne piersi, w tym powiększanie implantami lub pomniejszanie piersi, a u pań, u których z różnych przyczyn (ciąża, karmienie piersią, utrata elastyczności skóry, istotne zmiany wagi) biust zaczął opadać, przeprowadzamy zabiegi mastopeksji, czyli plastyki piersi. Wykonujemy szeroki zakres zabiegów korekcyjnych w obrębie twarzy, w tym plastykę chrzęstnej i kostnej części nosa, korektę powiek górnych i dolnych oraz uszu,a także lifting twarzy i nowoczesny, nieoperacyjny lifting z zastosowaniem nici Silhouette Soft. W naszej ofercie znajduje się też powiększanie ust i policzków przy pomocy wypełniacz bądź własnej tkanki tłuszczowej i plastyka podbródka oraz szyi. U osób, pragnących pozbyć się zbędnej tkanki tłuszczowej i wymodelować sylwetkę przeprowadzamy zabiegi liposukcji różnych partii ciała, a także plastykę brzucha, ramion i wypełnianie łydek. Chirurgicznie usuwamy problem przerostu męskich piersi, czyli ginekomastię tłuszczową i gruczołową.

W ofercie Kliniki znajdują się zabiegi medycyny estetycznej, które pozwalają na dłużej zachować młody, promienny i zadbany wygląd oraz zatrzymać oznaki starzenia. Usuwamy zmarszczki i przywracamy skórze odpowiednie nawilżenie przy pomocy iniekcji preparatów toksyny botulinowej i kwasu hialuronowego, przeprowadzamy także zabiegi przeszczepu własnej tkanki tłuszczowej.

Wykonujemy zabiegi z zakresu kosmetoginekologii, które w znaczący sposób podnoszą nie tylko wygląd okolic intymnych naszych Pacjentek, ale także ich samopoczucie i satysfakcję z pożycia seksualnego. Wykonujemy hymenoplastykę, czyli chirurgiczne odtworzenie błony dziewiczej, u Pacjentek z przerostem warg sromowych przeprowadzamy operację ich pomniejszenia, a w przypadku kobiet, u których doszło do rozciągnięcia bądź uszkodzenia pochwy po przebytym porodzie, wykonujemy zabiegi plastyki pochwy.

Co leczymy

W Uni Klinik przeprowadzamy leczenie licznych schorzeń ortopedycznych. W zakresie chirurgii ręki oferujemy leczenie choroby Dupuytrena i de Quervaina oraz zespołów uciskowych kończyn górnych (w tym zespołu kanału nadgarstka), mogą się do nas zgłosić również Pacjenci z problemem trzaskającego palca. Pacjentom oferujemy także skuteczne leczenie problemu nadmiernej potliwości przy pomocy iniekcji preparatów toksyny botulinowej, chirurgiczne usuwanie szpecących blizn oraz chirurgiczne leczenie problemu odstających uszu.