Uni Klinik - cennik

ocena 4.8 / 5 (4 opinie pacjentów Tourmedica) - zobacz opinie »
poniedziałek
9:30 - 18:00
wtorek
9:30 - 18:00
środa
9:30 - 18:00
czwartek
9:30 - 18:00
piątek
9:30 - 18:00
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne

Pacjenci Uni Klinik mogą skorzystać z szerokiej oferty zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej. Przeprowadzamy operacje plastyczne piersi, w tym powiększanie implantami lub pomniejszanie piersi, a u pań, u których z różnych przyczyn (ciąża, karmienie piersią, utrata elastyczności skóry, istotne zmiany wagi) biust zaczął opadać, przeprowadzamy zabiegi mastopeksji, czyli plastyki piersi. Wykonujemy szeroki zakres zabiegów korekcyjnych w obrębie twarzy, w tym plastykę chrzęstnej i kostnej części nosa, korektę powiek górnych i dolnych oraz uszu,a także lifting twarzy i nowoczesny, nieoperacyjny lifting z zastosowaniem nici Silhouette Soft. W naszej ofercie znajduje się też powiększanie ust i policzków przy pomocy wypełniacz bądź własnej tkanki tłuszczowej i plastyka podbródka oraz szyi. U osób, pragnących pozbyć się zbędnej tkanki tłuszczowej i wymodelować sylwetkę przeprowadzamy zabiegi liposukcji różnych partii ciała, a także plastykę brzucha, ramion i wypełnianie łydek. Chirurgicznie usuwamy problem przerostu męskich piersi, czyli ginekomastię tłuszczową i gruczołową.

W ofercie Kliniki znajdują się zabiegi medycyny estetycznej, które pozwalają na dłużej zachować młody, promienny i zadbany wygląd oraz zatrzymać oznaki starzenia. Usuwamy zmarszczki i przywracamy skórze odpowiednie nawilżenie przy pomocy iniekcji preparatów toksyny botulinowej i kwasu hialuronowego, przeprowadzamy także zabiegi przeszczepu własnej tkanki tłuszczowej.

Wykonujemy zabiegi z zakresu kosmetoginekologii, które w znaczący sposób podnoszą nie tylko wygląd okolic intymnych naszych Pacjentek, ale także ich samopoczucie i satysfakcję z pożycia seksualnego. Wykonujemy hymenoplastykę, czyli chirurgiczne odtworzenie błony dziewiczej, u Pacjentek z przerostem warg sromowych przeprowadzamy operację ich pomniejszenia, a w przypadku kobiet, u których doszło do rozciągnięcia bądź uszkodzenia pochwy po przebytym porodzie, wykonujemy zabiegi plastyki pochwy.

Co leczymy

W Uni Klinik przeprowadzamy leczenie licznych schorzeń ortopedycznych. W zakresie chirurgii ręki oferujemy leczenie choroby Dupuytrena i de Quervaina oraz zespołów uciskowych kończyn górnych (w tym zespołu kanału nadgarstka), mogą się do nas zgłosić również Pacjenci z problemem trzaskającego palca. Pacjentom oferujemy także skuteczne leczenie problemu nadmiernej potliwości przy pomocy iniekcji preparatów toksyny botulinowej, chirurgiczne usuwanie szpecących blizn oraz chirurgiczne leczenie problemu odstających uszu.

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Chirurgia plastyczna

Ginekologia estetyczna

Medycyna estetyczna

Prezentowany cennik Uni Klinik - Chirurgia Plastyczna jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska