URO-MEDIC Centrum Urologii Laserowej - cennik

poniedziałek
8:00 - 18:00
wtorek
8:00 - 18:00
środa
8:00 - 18:00
czwartek
8:00 - 18:00
piątek
8:00 - 18:00
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne

Oferujemy diagnostykę i leczenie schorzeń urologicznych z zastosowaniem najwyższych światowych standardów. Leczymy kamicę nerkową, choroby prostaty, jak również nietrzymanie moczu. Leczymy stulejkę anastomatem i usuwamy laserowo guzy przewodu moczowego i prostaty. Oferujemy zabiegi zamykania pękających naczynek krwionośnych i żył (tzw. pajączków), rewitalizację i odmładzanie pochwy i sromu oraz wybielanie odbytu.

Na miejscu przeprowadzana jest również diagnostyka, m.in. USG i badanie urodynamczne.

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Chirurgia ogólna

Urologia

Leczenie nietrzymania moczu (NTM)

Honorujemy płatności: gotówka, przelew bankowy,

Prezentowany cennik URO-MEDIC Centrum Urologii Laserowej jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska