Urocentrum/4M - cennik

poniedziałek
-
wtorek
-
środa
-
czwartek
-
piątek
-
sobota
-
niedziela
-

Pacjenci Centrum Urologii Funkcjonalnej Urocentrum mogą skorzystać z konsultacji i zabiegów urologicznych oraz rehabilitacji urologicznej, zalecanej m.in. jako pierwszy etap leczenia nietrzymania moczu u kobiet czy zespołu bólowego miednicy mniejszej.

Oferujemy również szeroki zakres terapii i zabiegów dla mężczyzn borykających się z problemem zaburzeń wzwodu, przedwczesnego wytrysku czy niedoboru hormonów. W swojej pracy wykorzystujemy nowoczesne urządzenia i metody, w tym m.in. falę uderzeniową (ESWT).

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Urologia

Rehabilitacja medyczna, fizjoterapia

Leczenie bólu

Diagnostyka i badania

Honorujemy płatności: gotówka, leczenie na raty,

Prezentowany cennik Urocentrum/4M jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska