Urointima-Med Rehabilitacja Uroginekologiczna Iga Serwińska

poniedziałek
8:00 - 20:00
wtorek
8:00 - 20:00
środa
9:00 - 20:00
czwartek
8:00 - 20:00
piątek
8:00 - 20:00
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne

Umawianie wizyt

52 588pokaż numer

Adres i dane kontaktowe

Urointima-Med Rehabilitacja Uroginekologiczna Iga Serwińska
ul. Bydgoskiego Batalionu Obrony Narodowej 8
85-825 Bydgoszcz

Urointima-Med Rehabilitacja Uroginekologiczna Iga Serwińska na mapie

Nasz gabinet mieści się w Bydgoszczy, przy ul. Bydgoskiego Batalionu Obrony Narodowej 8. Znajdujemy się w dzielnicy Wyżyny, niedaleko Parku Leśnego na Kapuściskach. Jesteśmy oddaleni ok. 7 km od dworca głównego PKP oraz 6 km od Starego Rynku.

Port lotniczy znajduje się ok. 6 km od kliniki, a dojazd do niego przy standardowym natężeniu ruchu zajmuje niespełna kwadrans.

Czytaj więcej
Bydgoszcz, ul. Bydgoskiego Batalionu Obrony Narodowej 8

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska