USG Doppler tętnic szyjnych / kręgowych Grodzisk Mazowiecki i okolice

Synonimy: badanie dopplerowskie tętnic szyjnych, badanie USG doppler tętnic szyjnych, diagnostyka USG tętnic szyjnych

Bezpośrednio w Grodzisku Mazowieckim nie dysponujemy placówką wykonującą uSG Doppler tętnic szyjnych / kręgowych, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 18 innych klinik z okolicy Grodziska Mazowieckiego. USG Doppler tętnic szyjnych / kręgowych można przeprowadzić m.in. w Optimum Klinika Głowy i Szyi w Warszawie (29 km od Grodziska Mazowieckiego) w cenie 170 zł lub w Klinika Flebologii w Warszawie (29 km od Grodziska Mazowieckiego) gdzie cena za uSG Doppler tętnic szyjnych / kręgowych wynosi 150 zł. W wymienionej placówce uSG Doppler tętnic szyjnych / kręgowych wykonuje radiolog. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Tourmedica.

Filtruj wyniki

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska