USG Doppler żył / tętnic kończyn dolnych Radom

badanie dopplerowskie tętnic / żył kończyn dolnych, badanie drożności żył / tętnic kończyn dolnych metodą Dopplera, badanie USG tętnic / żył kończyn dolnych więcej »

USG Doppler żył / tętnic kończyn dolnych Radom - informacje

Gabinet zabiegowy w CM Terpiłowski Gabinet zabiegowy w CM Terpiłowski

USG dopplerowskie tętnic kończyn dolnych przeprowadza się w pozycji leżącej, natomiast żył - w pozycji stojącej. Badanie takie trwa od około 10 do 25 minut. Sama procedura jest nieinwazyjna, niebolesna i nieszkodliwa. Wśród wskazań do USG dopplerowskiego tętnic kończyn dolnych wymienia się m.in. złe gojenie się ran na kończynach oraz drętwienie i ból kończyn, natomiast do USG żył - zakrzepicę żył głębokich, obrzęki kończyn oraz obecność żylaków. Badanie nie wymaga specjalnego przygotowania, należy jednak na nie zabrać dotychczasową dokumentację medyczną.

Badanie drożności żył / tętnic kończyn dolnych metodą Dopplera w Radomiu

Na USG Dopplera tętnic i żył kończyn dolnych udać się można do Przychodni Centrum Bernardyńska, w którym przeprowadzana jest pełna gama procedur z zakresu ultrasonografii. Pacjenci poddać się w niej mogą również badaniu dopplerowskiemu tętnic mózgowych, nerkowych oraz tętnic narządów miąższowych (nerkowych, trzewnych). W ośrodku wykonać można również USG jamy brzusznej (np. pęcherza moczowego, woreczka żółciowego, śledziony i trzustki wątroby, a także macicy, jajników i prostaty). Oferta Centrum obejmuje ponadto USG ortopedyczne (np. barku, bioder, nadgarstka, tkanek miękkich mięśni, okolic kręgosłupa czy stawów).

W Radomiu USG Doppler żył / tętnic kończyn dolnych przeprowadzić również można w Przychodni Endomed, w której świadczona jest cała gama usług z zakresu diagnostyki obrazowej. Jest ona wyposażona w nowoczesny aparat ultrasonograficzny Logiq P5, firmy General Electric. W placówce wykonać można także USG Dopplera tętnic szyjnych. Do ośrodka udać się można również na diagnostykę ultrasonograficzną jamy brzusznej, układu moczowego, narządów rodnych, gruczołu krokowego, tarczycy oraz ślinianek. Oferta Przychodni obejmuje ponadto USG narządu ruchu (USG stawów, mięśni i przyczepów mięśniowych, ścięgna Achillesa i stawów biodrowych u dzieci).

Badaniu dopplerowskiemu żył i tętnic kończyn dolnych poddać się można w Niepublicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej Centrum Medyczne MEDJANA. Placówka wyposażona jest w nowoczesne aparaty ultrasonograficzne firmy General Electric (LOGIQ F6 ,LOGIQ 3 PRO) oraz Phlilips (ClearVue 550). Wykonać w niej można również Badanie Doppler naczyń domózgowych. Oferta Zakładu obejmuje ponadto diagnostykę ultrasonograficzną m.in. ślinianek, węzłów chłonnych, gruczołów piersiowych, narządów wewnętrznych oraz stawów i mięśni (USG ortopedyczne).

Cena diagnostyki dopplerowskiej żył/tętnic kończyn dolnych w Radomiu i w Birmingham

Gabinet zabiegowy w CM Terpiłowski Gabinet zabiegowy w CM Terpiłowski

W Radomiu za USG Dopplera żył i tętnic kończyn dolnych zapłacić trzeba około 200 z złotych. Za granicą cena takiej procedury jest znacznie wyższa: przykładowo, w The Whiteley Clinic w Birmingham (w Wielkiej Brytanii) wynosi ona 379 funtów brytyjskich, czyli około 2 200 złotych.

USG Doppler żył / tętnic kończyn dolnych - ceny w Radomiu na tle innych miast

 • Radom od 100 zł do 160 zł
 • Żelice od 150 zł
 • Warszawa od 120 zł do 442 zł
 • Kraków od 100 zł do 250 zł
 • Łódź od 120 zł do 220 zł
 • Częstochowa od 80 zł do 170 zł
 • Poznań od 100 zł do 200 zł
 • Wrocław od 140 zł do 300 zł
 • Lublin od 100 zł do 180 zł
 • Gliwice od 80 zł do 150 zł
 • Białystok od 150 zł do 250 zł
 • Gdańsk od 130 zł do 200 zł
USG Doppler żył / tętnic kończyn dolnych cena »

Pacjenci szukali zabiegu usg doppler żył / tętnic kończyn dolnych w pobliżu Radomia, w miejscowościach: Skarżysko-Kamienna.

Autor: