USG narządów wewnętrznych Kielce

Synonimy: badania ultrasonograficzne narządów wewnętrznych, diagnostyka USG narządów wewnętrznych, diagnostyka ultrasonograficzna USG narządów wewnętrznych więcej »

Filtruj wyniki

USG narządów wewnętrznych Kielce - informacje

Kadra w Gemma - Centrum Medycyny Intymnej Kadra w Gemma - Centrum Medycyny Intymnej

Badanie ultrasonograficzne narządów wewnętrznych jest nieinwazyjną i bezpieczną dla pacjenta diagnostyką, dlatego może być wykonywane w każdym wieku. Jest bezbolesne i trwa tylko kilka minut, a pozwala na szybkie i dokładne postawienie diagnozy oraz wykrycie anomalii i patologii w budowie i układzie narządów, znajdujących się wewnątrz ciała pacjenta. Są to zarówno narządy jamy brzusznej, czyli żołądek, wątroba i trzustka, jak i narządy znajdujące się w szyi - węzły chłonne i ślinianki, czy narządy płciowe żeńskie i męskie.

Badanie USG narządów wewnętrznych w kieleckich gabinetach diagnostyki obrazowej

Lekarzem, zajmującym się badaniami ultrasonograficznymi narządów wewnętrznych na terenie Kielc, jest dr n. med. Jacek Heciak, radiodiagnosta (specjalizacja I stopnia w 1986 i II stopnia w 191 roku), który doświadczenie w zakresie przeprowadzania badań ultrasonograficznych zdobywał podczas pracy w Zakładzie Diagnostyki Obrazowej w Świętokrzyskim Centrum Onkologii (w latach 1992-2008). Posiada liczne certyfikaty ze szkoleń z zakresu przeprowadzania badań USG, np. dyplom uczestnictwa w I Sympozjum Naukowym "Postępy w diagnostyce nowotworów piersi" (Szczawnica, 2007 rok) i certyfikat uczestnictwa w kursie "Diagnostyka obrazowa od ultrasonografii do pozytronowej emisji tomografii" (Kielce, 2006 rok). W badaniach USG narządów wewnętrznych posługuje się nowoczesnym aparatem ultrasonograficznym Aloka Pro Sound Alpha 7.

USG narządów wewnętrznych oferowane jest także przez Centrum Zdrowia Darimed w Kielcach, w mieszczącej się tam Pracowni USG. Wyposażona jest ona w nowoczesny aparat ultrasonograficzny Philips HD 15, za pomocą którego lekarze mogą wykonać tutaj badanie ultrasonograficzne narządów wewnętrznych zarówno u dorosłych, jak i u najmłodszych pacjentów. Można udać się tu na badanie USG jamy brzusznej, tarczycy i piersi, a także jąder i moszny oraz węzłów chłonnych.

Na diagnostykę ultrasonograficzną narządów wewnętrznych można udać się także do dr. n. med. Roberta Pałygi, specjalisty radiodiagnostyki (I stopnia od 2000 roku) oraz radiologii i diagnostyki obrazowej (od 2005 roku), przyjmującego w gabinecie w Kielcach. W czasie badań USG narządów wewnętrznych wykorzystuje sprzęt ultrasonograficzny aparat GE Logiq 9, za pomocą którego wykonuje USG ślinianek, tarczycy, węzłów chłonnych oraz USG jamy brzusznej, piersi czy gruczołu krokowego.

Cena badania USG narządów wewnętrznych w Kielcach oraz w Londynie

Kadra w Gemma - Centrum Medycyny Intymnej Kadra w Gemma - Centrum Medycyny Intymnej

Za diagnostykę ultrasonograficzną jamy brzusznej trzeba w kieleckich pracowniach diagnostycznych zapłacić 60 zł, natomiast w Wielkiej Brytanii jest to suma równa 90 funtów (441 zł) w Tooting Medical Centre, mieszczącym się w Londynie.

USG narządów wewnętrznych - ceny w Kielcach na tle innych miast

 • Kielce od 80 zł
 • Żelice od 100 zł do 150 zł
 • Warszawa od 90 zł do 750 zł
 • Kraków od 100 zł do 280 zł
 • Wrocław od 50 zł do 200 zł
 • Łódź od 50 zł do 200 zł
 • Poznań od 80 zł do 250 zł
 • Częstochowa od 60 zł do 220 zł
 • Tychy od 100 zł do 250 zł
 • Bydgoszcz od 90 zł do 150 zł
 • Gliwice od 50 zł do 160 zł
 • Radom od 80 zł do 100 zł
 • Gdańsk od 90 zł do 150 zł
Pokaż więcej »

Pacjenci szukali zabiegu usg narządów wewnętrznych w pobliżu Kielc, w miejscowościach: Skarżysko-Kamienna oraz Busko-Zdrój.

Autor:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska