Usunięcie błony dziewiczej Katowice

Synonimy: nacięcie błony dziewiczej, hymenotomia, chirurgiczne usunięcie błony dziewiczej, zabieg nacięcia błony dziewiczej więcej »

Filtruj wyniki

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Usunięcie błony dziewiczej Katowice - informacje

Gabinet zabiegowy w EsteDerm Gabinet zabiegowy w EsteDerm

Kobiety wstydzą się do tego przyznać, ale część z nich ma problemy z inicjacją seksualną. Nie tylko ze strachu przed bólem, również przez nieudane próby stosunku. Nieudane, ponieważ u niektórych błona dziewicza jest zbyt gruba i mocna, by pokonać ją „normalnie".  W takich sytuacjach możliwe jest to tylko w gabinecie lekarza, który natnie ją chirurgicznie i usunie.

Zabieg usunięcia blony dziewiczej nosi nazwę hymenotomii i nie jest bolesny, ponieważ pacjentka dostaje znieczulenie miejscowe. Nie jest także długi i zaraz po nim można iść do domu.

Błona dziewicza - wstydliwy problem wielu kobiet

Spora część kobiet nie wie, gdzie powinna się zgłosić, jeśli ma taki kłopot. Wstydzą się zapytać ginekologa, choć mógłby im pomóc. Dopiero kompleksy zmuszają je do szukania rozwiązania i tym sposobem trafiają do specjalistycznej kliniki. Bardzo często do Katowic, gdzie pracuje kilku profesjonalistów ze świetnym podejściem do pacjenta.

Takim lekarzem jest dr n. med. Piotr Bodzek (Angelius Medycyna Estetyczna). Jest ginekologiem-położnikiem, a także cytologiem. Bardzo dobrze zna i rozumie kobiece problemy. Aktualnie pracuje jako Adiunkt Katedry i Oddziału Klinicznego Ginekologii, Położnictwa i Ginekologii Onkologicznej w Bytomiu Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Oprócz tego aktywnie uczestniczy w kursach dla lekarzy i w wykładach na sympozjach naukowych z dziedziny ginekologii i położnictwa. Jest członkiem The International Society of Ultrasound in Obstetrics and Gynecology oraz Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego. Wraz z nim operacje przeprowadza dr n. med. Bartosz Kniażewski.

Na zabieg hymenotomii można zgłosić się na Oddział Chirurgii Krótkoterminowej ośrodka Epione. Lekarze kliniki wykonują tu również przednią plastykę pochwy i labioplastykę. Członkiem personelu Centrum Chirurgii Krótkoterminowej jest lek. med. Aleksandra Wolnicka, specjalista chirurgii plastycznej oraz lek. med. Grażyna Staniewicz-Grabowska, ginekolog-położnik.

Jeszcze jedną godną polecenia kliniką jest Centrum Medyczne Signum. Oprócz zakończenia problemów z przerostem błony dziewiczej kobiety mogą tu skorzystać z diagnostyki infekcji metodami PCR i usunąć zmiany z warg sromowych. Takie zabiegi przeprowadzają: dr n. med. Agnieszka Drosdzol-Cop, a także lek. med. Piotr Kurpas.

Hymenotomia w Katowicach

W ośrodku Zięba Clinic kobiety mogą liczyć na kompleksową opiekę – placówka specjalizuje się w leczeniu chorób narządu rodnego i piersi. Nie tylko pacjentki to kobiety – wśród personelu jest tylko jeden lekarz płci męskiej. To dr Wojciech Szanecki, prócz standardowych zabiegów wykonujący również kolposkopię. Z kolei dr Małgorzata Samborek zajmuje się dodatkowo leczeniem prenatalnym, a właścicielka kliniki, dr Małgorzata Zięba, bada przyczyny niepłodności.

Kobiety chętnie pojawiają się także w klinice doktora Jerzego Wilgusa, właściciela ośrodka Euroklinika. Nic dziwnego – to chirurg z ogromnym doświadczeniem zawodowym (ponad 30 lat). Jeśli nie bezpośrednio do niego, to bez wahania mogą zwrócić się o pomoc do jednego z pozostałych chirurgów placówki. Zarówno dr Józef Donocik, jak i dr Bartosz Kubica czy dr Andrzej Tomczyk są godnymi zaufania specjalistami z dużym zasobem wiedzy.

Centrum Medyczne Graniczna jest kolejnym miejscem, do którego pacjentki mogą się udać, spokojne o profesjonalność przeprowadzanych zabiegów. Pracuje tu lek. med. Krzysztof Kuberski, specjalista chorób kobiecych i położnictwa, a także lek. med. Andrzej Etmański. Kobiety mogą tu liczyć także na pełen pakiet badań cytologicznych, kolposkopowych oraz badań ultrasonograficznych techniką 3D i 4D.

Dr n. med. Krzysztof Nowosielski, asystent w Klinice Ginekologii i Położnictwa Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach, zna problemy natury kobiecej. Często udziela im rad i konsultacji przez Internet, wypowiadając się o hymenotomii, na przykład, na forum portalu Onet.kobieta.pl.

Kobieca turystyka

Gabinet zabiegowy w Klinika Magnuccy Gabinet zabiegowy w Klinika Magnuccy

Szukając pomocy, kobiety są w stanie przejechać na drugi koniec kraju albo nawet przylecieć z drugiej półkuli. Dlatego nie może dziwić, że w katowickich klinikach są przedstawicielki takich państw jak ZEA czy Japonia. Polskie ceny są dla nich korzystne, więc wolą przyjechać tutaj – zwłaszcza, że mogą skorzystać z możliwości dłuższego pobytu w mieście, gdzie jest sporo miejsc do zobaczenia. Jest tu Willa Wojciecha Korfantego, Park Kościuszki, gdzie można się wyciszyć, a także Galeria Sztuki Współczesnej BWA. Na pewno nie da się tu nudzić.

Usunięcie błony dziewiczej - ceny w Katowicach na tle innych miast

 • Katowice od 1 000 zł do 1 500 zł
 • Warszawa od 650 zł do 3 000 zł
 • Kraków od 1 000 zł do 2 100 zł
 • Łódź od 2 500 zł do 3 500 zł
 • Poznań od 2 000 zł
 • Wrocław od 2 200 zł
 • Olsztyn od 1 000 zł
 • Bydgoszcz od 200 zł
 • Gdynia od 1 400 zł
 • Rzeszów od 2 000 zł
 • Tychy od 300 zł
Pokaż więcej »

Usługa usunięcie błony dziewiczej w Katowicach jest najczęściej wykonywana przez ginekologa-położnika i ginekologa.

Pacjenci szukali zabiegu usunięcie błony dziewiczej w pobliżu Katowic, w miejscowościach: Chorzów, Sosnowiec, Ruda Śląska, Bytom, Dąbrowa Górnicza, Zabrze, Jaworzno, Rybnik oraz Jastrzębie-Zdrój.

Dodaj komentarz

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska