W czasie trwania akcji #zostanwdomu możesz również skorzystać z konsultacji online lub wizyt domowych.

Usunięcie kaszaka Warszawa

wycięcie kaszaka, usuwanie kaszaka na głowie, leczenie chirurgiczne torbieli zastoinowej więcej »

Wczytaj więcej wyników

Usunięcie kaszaka Warszawa - informacje

Gabinet zabiegowy w ARKMEDIC Gabinet zabiegowy w ARKMEDIC

Kaszak jest niegroźną i najczęściej niebolesną zmianą skórną w formie torbieli, powstającą w torebce włosowej lub gruczole łojowym. Kaszaki formują się zazwyczaj w obrębie skóry głowy, często także występują na twarzy, zwłaszcza w okolicy uszu i nosa. Zabieg usunięcia kaszaka polega na jego chirurgicznym wyłuszczeniu – ważna jest dokładność zabiegu, co pozwala zapobiec ewentualnemu nawrotowi zmiany. Procedurę przeprowadza się w znieczuleniu miejscowym a czas jej trwania to zwykle kilkanaście minut.

Najlepsze warszawskie placówki usuwają kaszaki

Zabiegi chirurgicznego wyłuszczania kaszaka ma w swojej ofercie wiele stołecznych klinik. Jedną z nich jest Centrum Medyczne Dermiq – placówka, specjalizująca się w zabiegach z zakresu dermatologii ogólnej i estetycznej oraz dermatochirurgii. Placówka wyposażona jest w nowoczesny sprzęt (m.in. laser frakcyjny CO2, elektrokoagulator i sprzęt do zabiegów kriochirurgicznych), a pacjenci mogą poddać się zabiegom usuwania różnego rodzaju zmian skórnych (włókniaki, blizny, atypowe znamiona barwnikowe), a także zabiegom rewitalizującym i odmładzającym. W skład zespołu medycznego Centrum wchodzą lekarze dermatolodzy z wieloletnim doświadczeniem zawodowym, m.in. dr hab. n. med. Elżbieta Kowalska-Olędzka i dr n. med. Adriata Rakowska.

Kolejną warszawską placówką, która w swojej ofercie ma zabiegi usuwania kaszaków jest Klinika Chirurgii Plastycznej Dr Andrzeja Sankowskiego, gdzie zabiegi małej chirurgii przeprowadza dr n. med. Lubomir Lembas. Dr Lembas jest specjalistą w zakresie chirurgii plastycznej, absolwentem prestiżowej Akademii Medycznej w Warszawie i członkiem licznych stowarzyszeń medycznych (Polskie Towarzystwo Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej, Europejskie Towarzystwo Chirurgii Plastycznej), a sama klinika uchodzi za jedną z najnowocześniejszych w Polsce i wyposażona jest w nowoczesny sprzęt medyczny (aparat do kriostymulacji kompresowej, laser Palomar StarLux 500laser biostymulacyjny).

Usuwanie kaszaka w Warszawie

W stolicy na zabieg usuwania kaszaka można udać się także do Kliniki Dermatologii i Medycyny Estetycznej MediDerm. Zabiegi z zakresu dermatochirurgii w placówce przeprowadza jej założyciel lek. med. Roman Prończuk, specjalista w zakresie dermatologii i wenerologii oraz medycyny estetycznej. Placówka ma w swojej ofercie także inne zabiegi dermatochirurgiczne, w tym usuwanie znamion barwnikowych, włókniaków i brodawek.

Warto udać się także do Centrum Dermatologii Laserowej Epi Centrum – placówki, która na rynku usług medycznych istnieje już od 1998 roku. Zespół medyczny placówki tworzą lekarze z wieloletnim doświadczeniem zawodowym, a zabiegi z zakresu dermatochirurgii przeprowadzają dr n. med. Justyna Śicińska – specjalista w zakresie dermatologii, oraz lek. med. Dariusz Dziwura, specjalista chirurgii ogólnej i medycyny estetycznej.

Zabieg wycięcia kaszaka przeprowadza także dr n. med. Natalia Krześniak, specjalistka w zakresie chirurgii ogólnej i medycyny estetycznej. Dr Krześniak przyjmuje pacjentów w Specjalistycznej Przychodni Medycznej Nasmed. W ramach placówki funkcjonuje Szpital Jednego Dnia, oferujący pacjentom m.in. zabiegi z zakresu małej chirurgii, czyli usuwanie zmian skórnych oraz zmian tkanki podskórnej, takich jak włókniaki, odciski i zmiany barwnikowe.

Zabieg wycięcia kaszaka ma w swojej ofercie także Centrum Chirurgii Plastycznej Dr Grzesiak, gdzie zabiegi z zakresu małej chirurgii przeprowadza lek. med. Monika Grzesiak. Dr Grzesiak jest lekarzem z wieloletnim doświadczeniem zawodowym, specjalistką w zakresie chirurgii ogólnej i chirurgii plastycznej. Jest także członkiem licznych prestiżowych stowarzyszeń naukowych, w tym Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej.

Usunięcie kaszaka oferuje swoim pacjentom także Lecznica Dermatologii Estetycznej i Anti-Aging Melitus. Zabiegi z zakresu chirurgii w placówce przeprowadza dr n. med. Marek Kwiatkowski, specjalista chirurgii ogólnej z wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Dr Kwiatkowski jest absolwentem Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi, a w Lecznicy Melitus wykonuje także zabiegi usuwania znamion barwnikowych i zabiegi medycyny estetycznej.

Warszawskie kliniki chirurgiczne – doskonała jakość i niska cena

Gabinet zabiegowy w KOLMED Gabinet zabiegowy w KOLMED

Zabiegi wyłuszczania kaszaka w warszawskich placówkach charakteryzują się stosunkowo niską ceną, zwłaszcza w porównaniu z cennikami zagranicznych klinik i gabinetów chirurgicznych. W Warszawie usuniemy kaszaka już za 300-500zł (w Specjalistycznej Przychodni Medycznej Nasmed koszt zabiegu rozpoczyna się od 350zł), podczas gdy w Wielkiej Brytanii ceny zabiegu w zależności od lokalizacji placówki wahają się od 150 do 350£, co w przeliczeniu daje kwotę 690-1600zł. I choć różnica w cenie jest zbyt nieznaczna, by zagraniczni pacjenci przyjeżdżali do Polski specjalnie na tego typu zabiegi, nierzadko wykonują je przy okazji podróży po Polsce.

Usunięcie kaszaka - ceny w Warszawie na tle innych miast

 • Warszawa od 100 zł do 1 200 zł
 • Kraków od 150 zł do 3 000 zł
 • Wrocław od 200 zł do 1 500 zł
 • Łódź od 120 zł do 800 zł
 • Katowice od 200 zł do 800 zł
 • Bydgoszcz od 150 zł do 1 200 zł
 • Częstochowa od 150 zł do 800 zł
 • Białystok od 150 zł do 600 zł
 • Poznań od 150 zł do 800 zł
 • Szczecin od 400 zł do 2 000 zł
 • Kielce od 150 zł do 500 zł
 • Gdynia od 400 zł
Usunięcie kaszaka cena »

Usługa usunięcie kaszaka w Warszawie jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego.

Pacjenci szukali zabiegu usunięcie kaszaka w pobliżu Warszawy, w miejscowościach: Zielonka, Józefów, Otwock oraz Grodzisk Mazowiecki.

Autor: