Usunięcie odcisku / modzeli Łódź

Synonimy: wycięcie odcisku na stopie, usuwanie odcisków metodą eletrokoagulacji, kriochirurgiczna likwidacja odcisków więcej »

Filtruj wyniki

DLA KLINIK: Oferujesz usunięcie odcisku / modzeli w Łodzi? Dołącz do nas! »

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Usunięcie odcisku / modzeli Łódź - informacje

Kadra w Hey Men Day Spa Kadra w Hey Men Day Spa

Odciski zwane inaczej modzelami to nagromadzenie martwych komórek w podrażnionej tkance. Występują głównie na stopach. Nie tylko wyglądają nieestetycznie, ale także mogą powodować ból i stan zapalny, który niejednokrotnie uniemożliwia chodzenie. Przyczynami ich powstawania jest najczęściej nieodpowiednie dobrane obuwie - zbyt małe, za ciasne, jak również za duże. Ponadto mogą je powodować schorzenia stóp, nierówności kostne czy niewłaściwe stawianie stopy przy chodzeniu. Kiedy odcisk jest na tyle duży i kłopotliwy, że domowe metody nie pomagają, należy udać się do dermatologa, który zastosuje specjalny zabieg na modzele - może to być wycięcie chirurgiczne, krioterapia, elektrokoagulacja a także zabieg z wykorzystaniem lasera.

Stopy bez odcisków

Na laserowe odparowanie modzeli zaprasza w Łodzi Cuspis - Wielospecjalistyczny, Diagnostyczno-Zabiegowy Gabinet Lekarski. Tą samą techniką można pozbyć się tutaj innych zmian skórnych tj. kurzajki, pieprzyki, brodawki czy włókniaki. Ponadto usuwane są tutaj także kępki żółte, grudki perliste prącia oraz kłykciny kończyste. Gabinet wyposażony jest w laser chirurgiczny CO2 oraz w laser frakcyjny. Ponadto zmiany skórne wycina się tutaj także chirurgicznie

Pozbyć się niechcianych nagniotków można również w Łodzi u dr Izabeli Kornackiej, specjalisty dermatologii i wenerologii, która tytuł I stopnia posiada od 1996 roku, natomiast specjalistą II stopnia w tej dziedzinie została w roku 2002. Swoje doświadczenie i niezbędne umiejętności dermatologiczne (m.in. z usuwania zmian skórnych) nabywała, pracując w Szpitalu Pabianickiego Centrum Medycznego na Oddziale Dermatologicznym oraz w Poliklinice MSWiA w Łodzi. Ponadto dodatkowo szkoliła się na licznych kursach w kraju i za granicą, np. z zakresu laseroterapii w dermatologii. W prywatnym gabinecie usuwa odciski za pomocą kriochirurgii, elektrokoagulacji oraz lasera.

Usunięcie odcisku to jeden z zabiegów oferowanych przez prof. dr hab. n. med. Elżbietę Waszczykowską, która jest specjalistą dermatologii i wenerologii - I stopnia od 1980 i II stopnia od 1986 roku. Doktorem nauk medycznych została w 1984 roku, natomiast habilitację uzyskała w roku 1999. Swoje doświadczenie jako dermatolog zdobywała w Gabinetach Specjalistycznych Dermed w Łodzi. W gabinecie prywatnym proponuje swoim pacjentom różne metody pozbycia się modzeli a także innych zmian skórnych. Do tych metod należy elektrokoagulacja oraz krioterapia. Zajmuje się także leczeniem innych zmian skórnych oraz chorób skórnych, atopowym zapaleniem skóry czy usuwaniem wrastających paznokci.

Zabieg usunięcia odcisku na stopie - cena w Łodzi i w Londynie

Gabinet zabiegowy w Prywatny Gabinet Urologiczny - dr n.med. Krzysztof Dąbrowski Gabinet zabiegowy w Prywatny Gabinet Urologiczny - dr n.med. Krzysztof Dąbrowski

Za likwidację modzeli na stopie w Łodzi trzeba zapłacić 350 zł, natomiast w Londynie pacjent na to samo wyda £150 (900 zł), poddając się zabiegowi  w Tooting Medical Centre w Londynie.

Usunięcie odcisku / modzeli - ceny w Łodzi na tle innych miast

 • Łódź od 150 zł do 350 zł
 • Warszawa od 40 zł do 500 zł
 • Kraków od 150 zł do 600 zł
 • Wrocław od 150 zł
 • Poznań od 160 zł
 • Bydgoszcz od 20 zł do 300 zł
 • Katowice od 250 zł
 • Częstochowa od 300 zł do 900 zł
 • Szczecin od 120 zł do 150 zł
 • Lublin od 500 zł
 • Zielona Góra od 150 zł do 350 zł
Pokaż więcej »
Pacjenci szukali zabiegu usunięcie odcisku / modzeli także w miastach pobliżu Łodzi, takich jak: Konstantynów Łódzki, Pabianice, Łask, Piotrków Trybunalski lub Bełchatów.

Dodaj komentarz

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2018 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2018 Tourmedica.pl Sp. z o.o.