Usunięcie odcisku / modzeli Szczecin i okolice

Synonimy: wycięcie odcisku na stopie, usuwanie odcisków metodą eletrokoagulacji, kriochirurgiczna likwidacja odcisków więcej »

Filtruj wyniki

Usunięcie odcisku / modzeli Szczecin - informacje

Odciski i modzele to powszechne problemy. Powstają na skutek intensywnego i długotrwałego nacisku. W wielu przypadkach, aby pozbyć się problemu z odciskami, wystarczą domowe sposoby. Czasami jednak niezbędne okazuje się udanie do specjalisty – podologa. Jeżeli odcisk jest stwardniały, poleca się jego usunięcie za pomocą skalpela lub dłuta podologicznego. W leczeniu odcisków stosuje się także laseroterapię.

Usuwanie odcisku lub modzeli w Szczecinie – gdzie udać się na zabieg

W swojej ofercie laserowe usunięcie odcisku ma dr n. med. Sylwia Farfał-Kałucka, dermatolog i wenerolog. Należy do Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego. Staż specjalizacyjny z obszaru dermatologii i wenerologii odbyła w Klinice Chorób Skórnych i Wenerycznych PAM. Specjalizuje się m.in. w laseroterapii zmian skórnych. Ukończyła wiele kursów z zakresu stosowania laserów w dermatologii, w tym specjalistyczny kurs pracy z zastosowaniem lasera CO2. Zabieg usuwania odcisków przeprowadza przy użyciu lasera CO2 do dermatochirurgii – Ultra Dream Pulse firmy Daeshin Enterprise, który umożliwia zarówno emisję fali ciągłej, jak i przerywanej.

Usunięcie odcisku / modzeli jest także możliwe u lek. med. Joanny Stosio-Rosteckiej, specjalisty z zakresu dermatologii i wenerologii. W zabiegach dermatologicznych specjalizuje się od 2007 roku. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego. Procedurę usuwania odcisków wykonuje przy użyciu lasera CO2 Ceofrax 4000, który wyposażony jest w funkcję Ultra Plus, umożliwiającą znaczne ograniczenie dolegliwości bólowych oraz redukcję ryzyka powstawania ran po zabiegu. Aparat emituje podczerwone światło o długości 10 600 nm, które jest doskonale absorbowane przez wodę zawartą w ciele pacjenta. Zabieg przeprowadzany jest w znieczuleniu nasiękowym.

Na zabieg usunięcia odcisku lub modzeli udać się można również do Martyny Mazur, specjalistki kosmetologii. Posiada certyfikat ukończenia szkolenia pt. „Szkolenie Podologiczne”, które obejmowało m.in. temat pedicure specjalistycznego, w tym pracę ze skalpelem i frezarką. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Podologicznego. Procedura usuwania odcisku obejmuje zastosowanie środków miejscowo zmiękczających naskórek, skalpela, długa podologicznego oraz odpowiednio dobranej frezy. Zabieg kończy się założeniem opatrunków i odciążenia, które zapobiega bezpośredniemu naciskowi na dany obszar.

Cena zabiegu usunięcia odcisku lub modzeli w Szczecinie i w Londynie

W Szczecinie za usunięcie odcisku/ modzeli zapłacić trzeba około 100 złotych. W London Podiatry Centre cena takiego zabiegu wynosi około 80 funtów brytyjskich, czyli około 470 złotych.


.

Usunięcie odcisku / modzeli - ceny w Szczecinie na tle innych miast

  • Plewiska od 40 zł do 50 zł
  • Warszawa od 20 zł do 500 zł
  • Kraków od 40 zł do 600 zł
  • Łódź od 130 zł do 200 zł
  • Wrocław od 300 zł
  • Bydgoszcz od 20 zł do 300 zł
  • Katowice od 30 zł do 60 zł
  • Częstochowa od 300 zł
  • Kielce od 200 zł do 1 200 zł
  • Tychy od 300 zł
Pokaż więcej »

Usługa usunięcie odcisku / modzeli w Szczecinie jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego.

Dodaj komentarz

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska