Usunięcie odcisku / modzeli Szczecin i okolice

Filtruj wyniki:

Szczecin 

Mapa

Usunięcie odcisku / modzeli w Szczecinie - gdzie najlepiej?

Odciski i modzele to powszechne problemy. Powstają na skutek intensywnego i długotrwałego nacisku. W wielu przypadkach, aby pozbyć się problemu z odciskami, wystarczą domowe sposoby. Czasami jednak niezbędne okazuje się udanie do specjalisty – podologa. Jeżeli odcisk jest stwardniały, poleca się jego usunięcie za pomocą skalpela lub dłuta podologicznego. W leczeniu odcisków stosuje się także laseroterapię.

Usuwanie odcisku lub modzeli w Szczecinie – gdzie udać się na zabieg

W swojej ofercie laserowe usunięcie odcisku ma dr n. med. Sylwia Farfał-Kałucka, dermatolog i wenerolog. Należy do Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego. Staż specjalizacyjny z obszaru dermatologii i wenerologii odbyła w Klinice Chorób Skórnych i Wenerycznych PAM. Specjalizuje się m.in. w laseroterapii zmian skórnych. Ukończyła wiele kursów z zakresu stosowania laserów w dermatologii, w tym specjalistyczny kurs pracy z zastosowaniem lasera CO2. Zabieg usuwania odcisków przeprowadza przy użyciu lasera CO2 do dermatochirurgii – Ultra Dream Pulse firmy Daeshin Enterprise, który umożliwia zarówno emisję fali ciągłej, jak i przerywanej.

Usunięcie odcisku / modzeli jest także możliwe u lek. med. Joanny Stosio-Rosteckiej, specjalisty z zakresu dermatologii i wenerologii. W zabiegach dermatologicznych specjalizuje się od 2007 roku. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego. Procedurę usuwania odcisków wykonuje przy użyciu lasera CO2 Ceofrax 4000, który wyposażony jest w funkcję Ultra Plus, umożliwiającą znaczne ograniczenie dolegliwości bólowych oraz redukcję ryzyka powstawania ran po zabiegu. Aparat emituje podczerwone światło o długości 10 600 nm, które jest doskonale absorbowane przez wodę zawartą w ciele pacjenta. Zabieg przeprowadzany jest w znieczuleniu nasiękowym.

Na zabieg usunięcia odcisku lub modzeli udać się można również do Martyny Mazur, specjalistki kosmetologii. Posiada certyfikat ukończenia szkolenia pt. „Szkolenie Podologiczne”, które obejmowało m.in. temat pedicure specjalistycznego, w tym pracę ze skalpelem i frezarką. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Podologicznego. Procedura usuwania odcisku obejmuje zastosowanie środków miejscowo zmiękczających naskórek, skalpela, długa podologicznego oraz odpowiednio dobranej frezy. Zabieg kończy się założeniem opatrunków i odciążenia, które zapobiega bezpośredniemu naciskowi na dany obszar.

Więcej na temat usunięcie odcisku / modzeli

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…