Usunięcie odcisku / modzeli Warszawa

Synonimy: wycięcie odcisku na stopie, usuwanie odcisków metodą eletrokoagulacji, kriochirurgiczna likwidacja odcisków więcej »

Filtruj wyniki

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Usunięcie odcisku / modzeli Warszawa - informacje

Gabinet zabiegowy w Nasmed Gabinet zabiegowy w Nasmed

Źle dopasowane obuwie, niewłaściwy chód, a także wady stóp, m. in. płaskostopie czy zniekształcenia spowodowane nadwagą to podstawowe przyczyny występowania modzeli, których objawem jest twarda narośl, zwykle na kłębie palucha oraz ból podczas chodzenia, mijający w trakcie spoczynku. Gdy modzel wykształci rdzeń, wówczas mówimy o odcisku. Chcąc trwale je usunąć, domowe metody mogą być niewystarczające, stąd konieczność wizyty u podologa.

Skuteczne sposoby walki z hiperkeratozą

Rogowe czopy, które naciekając w głąb skóry wywołują nacisk na okostną podczas np. chodu, wywołują przeszywający ból, a ciągłe drażnienie i ucisk na daną część stopy skutkuje mocnym rogowaceniem, wyjaśniają podolodzy PodoGabinetu. Ich zdaniem odciski należy bezwzględnie usuwać, ponieważ często wymusza zmianę biomechaniki chodu i rozsiewa w inne miejsca, nawet w obrębie kręgosłupa i stawów. Leczenie odcisków i modzeli w Gabinecie polega na usunięciu twardego czopa, założeniu specjalistycznego opatrunku oraz doborze właściwych ortez odciążających. 

Dokuczliwe zmiany związane z miejscową hiperkertozą oferuje również Poradnia Chorób Stopy. Powszechny, bolesny i nawracający problem jest skutkiem nasilonego tarcia lub ucisku stopy, co powoduje narastanie naskórka oraz niedokrwienie, tworząc bolesny odcisk lub modzel. Szkodliwość tego zjawiska, specjaliści odnoszą do osób cierpiących na cukrzycę, u których zmiany te mogą spowodować pojawienie trudnych do wyleczenia ran. Oferta terapeutyczna obejmuje chirurgiczne usunięcie odcisku/modzeli, przy użyciu specjalnego, pustego w środku wiertła, szczególnie jeśli zmiany mają dużą powierzchnię i są osadzone głęboko.

Usuwając odcisk w dużej części przypadków, nie zlikwidujemy jego przyczyny stąd deformacje w układzie kostno-stawowym stopy będą predysponować do odmawiania się zmiany w tym samym miejscu. Niezbędne jest więc specjalne odciążenie jej lokalizacji i amortyzacja, co zapewnia m. in. oferta Gabinetów Podologicznych Satin, gdzie wszystkie tego typu schorzenia są prognozowane i odpowiednio leczone nawet podczas jednej wizyty. Zespół specjalistów współtworzy Ewa Kosiela, specjalista–podolog, certyfikowana w doborze zaopatrzenia ortotycznego i indywidualnego doboru wkładek ortopedycznych Vasyli Medical.

Zabieg usuwania modzeli z opatrunkiem w Chicago

Gabinet zabiegowy w Klinika MediDerm dr R. Prończuk Gabinet zabiegowy w Klinika MediDerm dr R. Prończuk

Pedicure CiCi’s Spa to oferta CiCiNails & Spa, w zakresie której oprócz kąpieli w antybakteryjnych tabletkach, przycinania paznokci u nóg, peelingu cukrowego i masażu – wykonywane jest usunięcie modzeli i odcisków, a pakiet kosztuje 27 $ (102 zł). Biorąc pod uwagę, że pojedynczy zabieg w Warszawie zaczyna się od 40 zł, różnica kosztów z uwagi na procedurę nie jest zbyt duża.

Usunięcie odcisku / modzeli - ceny w Warszawie na tle innych miast

 • Warszawa od 20 zł do 500 zł
 • Plewiska od 40 zł do 50 zł
 • Kraków od 40 zł do 600 zł
 • Łódź od 40 zł do 200 zł
 • Wrocław od 150 zł do 350 zł
 • Bydgoszcz od 50 zł do 300 zł
 • Katowice od 30 zł do 60 zł
 • Częstochowa od 250 zł
 • Poznań od 150 zł
 • Kielce od 200 zł do 1 200 zł
 • Tychy od 300 zł
Pokaż więcej »

Usługa usunięcie odcisku / modzeli w Warszawie jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego i proktologa.

Pacjenci szukali zabiegu usunięcie odcisku / modzeli w pobliżu Warszawy, w miejscowościach: Zielonka, Józefów, Otwock, Grodzisk Mazowiecki oraz Mińsk Mazowiecki.

Autor:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska