Usunięcie tłuszczaka Zielona Góra

wycięcie tłuszczaka, usuwanie tłuszczaka, lipoma wycięcie, tłuszczak tułowia wycięcie chirurgiczne więcej »

Pacjenci z Zielonej Góry wybierają także placówki z Lubań (92 km od centrum Zielonej Góry)
Lubań, ul. Fabryczna-Osiedle 8A

Gabinet Chirurgiczny Stanisław Sinicki

5,0 / 5  (61 opinii)  rozwiń
 • Usunięcie tłuszczaka od 300 zł
 • Konsultacja chirurgiczna (przedzabiegowa)  120 zł

Usunięcie tłuszczaka Zielona Góra - informacje

Gabinet zabiegowy w Regionalne Centrum Zdrowia Gabinet zabiegowy w Regionalne Centrum Zdrowia

Tłuszczak (lipoma) jest łagodnym rozrostem tkanki tłuszczowej. Najczęściej występuje u kobiet w młodym i średnim wieku na przedramionach, ramionach, karku i tułowiu. W wielu wypadkach nie wymaga leczenia. Wśród wskazań do zabiegu wymienia się występowanie zmiany w widocznym miejscu (defekt kosmetyczny), rozrost i wszelakie nietypowe zmiany w jej obrębie oraz sączenie się ropy z guzka. Tłuszczaki usuwa się metodą chirurgiczną, laserową oraz za pomocą iniekcji preparatu, który rozbija komórki tłuszczowe. Po każdym rodzaju zabiegu należy przestrzegać zaleceń lekarza.

Zabieg usunięcia lipomy w Zielonej Górze

Na usunięcie tłuszczaka w Zielonej Górze udać się można do Specjalistycznego Centrum Medycznego Urolog. Placówka funkcjonuje od 1999 roku. Świadczone są w niej usługi z obszaru urologii, chirurgii oraz laryngologii. W Centrum zabieg usunięcia tłuszczaka wykonywany jest metodą klasyczną. W placówce usunąć można również znamiona, zmiany skórne oraz guzy powierzchowne. Oferta ośrodka z zakresu chirurgii obejmuje również leczenie chirurgiczne wrastających paznokci, leczenie żylaków kończyn dolnych oraz leczenie chirurgiczne przepuklin.

W swojej ofercie usunięcie tłuszczaka ma także Centrum Medyczne Aldemed. Procedura w placówce wykonywana jest metodą laserową. Przeprowadza się ją specjalistycznym laserem Fotona Spectro, który wyposażony jest w zaawansowany system bezpieczeństwa. Bezbolesny przebieg zabiegu zapewnia nawiew zimnego powietrza, który odpowiednio chłodzi skórę. Za pomocą lasera w centrum usunąć można również inne zmiany skórne, takie jak znamiona barwnikowe, włókniaki, kaszaki i brodawki zwykłe, a także brodawki płaskie, przejściowe i łojotokowe oraz ziarniaki naczyniowe.

W Zielonej Górze usunąć tłuszczaka może również lek. med. Marcin Wilczyński, chirurg ogólny i lekarz medycyny estetycznej. Specjalizuje się w leczeniu małoinwazyjnym, w tym w procedurach laserowych. Zabieg usuwania lipomy przeprowadza za pomocą lasera Er:Yag-owego firmy Fotona Dynamis SP o długości fali świetlnej 2940 nm. Specjalna głowica frakcjonująca Fotony pozwala na natychmiastowe uwolnienie nadmiaru ciepła z leczonej tkanki, dzięki czemu pacjent nie odczuwa bólu oraz dyskomfortu. Jego oferta obejmuje także laserowe usunięcie m.in. kaszaków, ziarniaków naczyniowych, rogowacenia (starczego i słonecznego), brodawek oraz kępek żółtych.

Cena usunięcia tłuszczaka w Zielonej Górze i w Brighton

Sprzęt medyczny w Regionalne Centrum Zdrowia Sprzęt medyczny w Regionalne Centrum Zdrowia

W Zielonej Górze za zabieg usunięcia lipomy zapłacić trzeba około 100 złotych. Za granicą cena tej samej procedury jest znacznie wyższa. W Brighton Laser & Skin Clinic w Brighton wynosi ona średnio 300 funtów brytyjskich, czyli ponad 1 700 złotych.

Usunięcie tłuszczaka - ceny w Zielonej Górze na tle innych miast

 • Zielona Góra od 450 zł
 • Warszawa od 150 zł do 2260 zł
 • Kraków od 150 zł do 3000 zł
 • Wrocław od 200 zł do 1500 zł
 • Łódź od 120 zł do 550 zł
 • Częstochowa od 400 zł do 1000 zł
 • Białystok od 300 zł do 1000 zł
 • Poznań od 150 zł do 800 zł
 • Szczecin od 500 zł do 2000 zł
 • Kielce od 150 zł do 500 zł
 • Bydgoszcz od 250 zł do 450 zł
 • Katowice od 250 zł do 700 zł
 • Tychy od 450 zł
Usunięcie tłuszczaka cena »

Usługa usunięcie tłuszczaka w Zielonej Górze jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego.

Pacjenci szukali zabiegu usunięcie tłuszczaka w pobliżu Zielonej Góry, w miejscowościach: Głogów.