Usunięcie wrastającego paznokcia Warszawa

Synonimy: usunięcie wrastającego elementu paznokcia, pielęgniarskie usunięcie wrastającego paznokcia

Filtruj wyniki

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Usunięcie wrastającego paznokcia Warszawa - informacje

Sala operacyjna w Kriomed Czajkowski Sala operacyjna w Kriomed Czajkowski

Wrastający paznokieć to dość często spotykana, bolesna dolegliwość, która polega na wrastaniu bocznej krawędzi paznokcia w otaczającą go skórę. Najczęściej dotyczy ona dużych palców stóp. Do najczęściej występujących objawów tej dolegliwości należy ból palca, który nasila się przy chodzeniu, opuchlizna i zaczerwienienie wokół tzw. wału paznokciowego oraz krwawienie i ropna wydzielina z palca. Jednym z najbardziej efektywnych sposobów leczenia wrastającego paznokcia jest metoda chirurgiczna, polegająca na wycięciu brzegu paznokcia wraz z jego łożyskiem. Usunięcie wrastającego paznokcia metodą chirurgiczną wykonuje specjalista chirurg ogólny

Placówki w Warszawie, w których można zlikwidować problem wrastającego paznokcia

Alkamed Przychodnia Lekarzy Specjalistów i Rehabilitacji w Warszawie to placówka medyczna, w której świadczone są usługi m.in. z zakresu chirurgii ogólnej. Można wykonać tu szereg drobnych zabiegów chirurgicznych, w tym usunięcie wrastającego paznokcia, usunięcie ciała obcego oraz usunięcie zmian o podłożu histopatologicznym, a także usunięcie całego paznokcia oraz wyłuszczenie tłuszczaka lub kaszaka. Przed wykonaniem każdego z zabiegów chirurgicznych w ośrodku konieczne jest odbycie konsultacji z lekarzem specjalistą.

W Piasecznie (ok. 17 km od Warszawy) znajduje się ośrodek Centrum Zdrowia, w którym wykonać można zabiegi z zakresu chirurgii paznokcia. Leczenie wrastającego paznokcia polega tu na częściowym osunięciu płytki paznokciowej wraz nieodwracalnym usunięciem fragmentu jego macierzy. Oprócz wrastającego paznokcia wykonuje się tu także usunięcie krwiaka podpaznokciowego, ciała obcego (np. drzazgi wbitej pod paznokieć) i torbieli śluzowej zlokalizowanej pod paznokciem, a także brodawki podpaznokciowej, odstającego paznokcia oraz innych narośli podpaznokciowych.

Wrastający paznokieć metodą chirurgiczną usunąć można także w klinice medycyny estetycznej Femmed, gdzie - oprócz zabiegóe medycyny estetycznej - oferowane są drobne procedury chirurgiczne. Wycięcie wrastającego paznokcia odbywa się w placówce metodą klinową, przeprowadzić tam można także chirurgiczne opracowanie ropia, czyraka i przewlekłych ran, leczenie przerośniętych blizn i keroidów metodą iniekcji sterydu oraz usunięcie zmiany skórnej lub podskórnej w obrębie twarzy.

Porównanie cen zabiegu chirurgicznego usunięcia wrastającego paznokcia w Warszawie i w Londynie

Gabinet zabiegowy w Centrum Medyczne doktorA Gabinet zabiegowy w Centrum Medyczne doktorA
W Warszawie usunięcie wrastającego paznokcia metodą chirurgiczną kosztuje ok. 300 – 400 zł. W Londynie (Wielka Brytania) natomiast, w klinice Private Medical Centre, cena tego rodzaju zabiegu wynosi 150 funtów, czyli ok. 810 zł.

Usunięcie wrastającego paznokcia - ceny w Warszawie na tle innych miast

  • Warszawa od 250 zł do 400 zł
  • Łódź od 200 zł
  • Wrocław od 200 zł do 490 zł
  • Częstochowa od 150 zł do 250 zł
  • Bydgoszcz od 400 zł
  • Katowice od 50 zł
  • Tychy od 350 zł
  • Białystok od 400 zł do 1 000 zł
  • Poznań od 60 zł
Pokaż więcej »

Usługa usunięcie wrastającego paznokcia w Warszawie jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego i proktologa.

Pacjenci szukali zabiegu usunięcie wrastającego paznokcia w pobliżu Warszawy, w miejscowościach: Zielonka, Józefów, Otwock, Grodzisk Mazowiecki oraz Mińsk Mazowiecki.

Dodaj komentarz

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska