Usuwanie chirurgiczne blizn Gliwice i okolice

Synonimy: korekcja chirurgiczna blizn, usuwanie blizn, korekcja blizn pourazowych, korekcja plastyczna blizn więcej »

Bezpośrednio w Gliwicach nie dysponujemy placówką wykonującą usuwanie chirurgiczne blizn, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 10 innych klinik z okolicy Gliwic. Usuwanie chirurgiczne blizn można przeprowadzić m.in. w Weiss Klinik w Chorzowie (20 km od Gliwic) w cenie 1 000 zł lub w Raciborskie Centrum Medyczne w Raciborzu (39 km od Gliwic) gdzie cena za usuwanie chirurgiczne blizn wynosi 2 250 zł. W wymienionej placówce usuwanie chirurgiczne blizn wykonuje chirurg plastyczny. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Tourmedica.

Filtruj wyniki

Usługa usuwanie blizn i tatuaży w Gliwicach jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego, lekarza medycyny estetycznej i chirurga plastycznego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska