Usuwanie chirurgiczne blizn Warszawa

Synonimy: korekcja chirurgiczna blizn, usuwanie blizn, korekcja blizn pourazowych, korekcja plastyczna blizn więcej »

Filtruj wyniki
Warszawaul. Babice Nowe, Warszawska 197D

Formmed ES Chirurgia plastyczna i medycyna estetyczna

ocena 4.8 / 5 (4 opinie) - zobacz opinie »zobacz »
 • Usuwanie małej blizny chirurgicznie od 1 200 zł
 • Usuwanie dużej blizny chirurgicznie od 1 200 zł
 • Usuwanie blizny po cesarskim cięciu od 1 200 zł
 • Usuwanie blizny pourazowej / powypadkowej od 1 200 zł
 • Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej (przedzabiegowa)  od 200 zł

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Usuwanie chirurgiczne blizn Warszawa - informacje

Kadra w Centrum Medyczne MML Kadra w Centrum Medyczne MML

Korekcję chirurgiczną blizn przeprowadzić można za pomocą kilku metod. Najczęściej wykonuje się jednak proste wycięcie i zszycie plastyczne blizny. Wśród przeciwwskazań do usunięcia chirurgicznego blizn wymienia się m.in. ciążę, choroby serca, choroby układu krążenia oraz nieustabilizowane nadciśnienie tętnicze. Przed zabiegiem konieczna jest wizyta konsultacyjna, w trakcie której pacjent zostanie poinformowany o jego rozległości, rodzaju znieczulenia i oczekiwanych rezultatach. Procedura, w zależności od wielkości pola operacyjnego, przeprowadzana jest w znieczuleniu miejscowym lub ogólnym. Szwy usuwane są po około 7-14 dniach od zabiegu. Po operacji należy unikać opalania i wysokich temperatur (np. w saunie). Pełne efekty widoczne są po około 6 miesiącach (w niektórych przypadkach nawet po 12 miesiącach).

Usunięcie chirurgiczne blizny w Warszawie

Zabieg chirurgicznego usunięcia blizny wykonuje lek. med. Marek Murawski, specjalista chirurg plastyczny. Jest absolwentem II Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie, a doświadczenie zdobywał w Klinice Chirurgii Plastycznej Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego w Warszawie. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej. Jego oferta obejmuje również usuwanie znamion skórnych i podskórnych (kaszaków, tłuszczaków i włókniaków).

Usuwanie chirurgiczne blizn jest możliwe również do przeprowadzenia w Klinice Chirurgii Plastycznej Dr Andrzeja Sankowskiego. W placówce stosowane są różne metody chirurgicznej korekcji blizn. Oprócz klasycznego wycięcia blizny i zszycia rany stosuje się również plastykę Z (wycięcie starej blizny połączone jest dodatkowymi nacięciami, które powodują, że po zszyciu nowa blizna przyjmuje kształt litery Z – sprawia to, że jest ona mniej widoczna) oraz plastykę W (bliznę wycina się łamaną linią, która po zszyciu brzegów przyjmuje kształt wielokrotnie powtórzonej litery W – takie działanie sprawia, że jest ona mniej widoczna).

Na korekcję chirurgiczną blizny udać się można także do Centrum Medycyny Estetycznej Carpe Diem, w którym świadczona jest pełna gama procedur z zakresu m.in. medycyny estetycznej i chirurgii ogólnej. W placówce szukać pomocy mogą osoby zmagające się z bliznami pourazowymi, bliznami przerosłymi oraz bliznami i okaleczeniami po zabiegach operacyjnych. Najczęściej usuwa się je metodą chirurgiczną lub laserową (Lux 1540 Fractional). W Centrum do korekcji blizn stosuje się także mezoterapię igłową oraz peelingi medyczne. Oferta ośrodka obejmuje również usuwanie włókniaków, kaszaków, tłuszczaków i torbieli.

Cena chirurgicznego usunięcia blizny w Warszawie i w Londynie

Gabinet zabiegowy w UNA MEDICA Gabinet zabiegowy w UNA MEDICA

W Warszawie za korekcję chirurgiczną blizny zapłacić trzeba około 1 500 złotych. Za granicą cena takiej procedury jest znacznie wyższa. W The Private Clinic w Londynie zaczyna się ona od 1 150 funtów brytyjskich, czyli od około 6 200 złotych.

Usuwanie chirurgiczne blizn - ceny w Warszawie na tle innych miast

 • Warszawa od 300 zł do 6 000 zł
 • Łódź od 200 zł do 5 000 zł
 • Wrocław od 1 000 zł do 8 000 zł
 • Kraków od 400 zł do 5 000 zł
 • Katowice od 800 zł
 • Częstochowa od 450 zł do 2 000 zł
 • Poznań od 1 000 zł do 2 500 zł
 • Lubin od 500 zł do 2 800 zł
 • Zielona Góra od 400 zł
 • Toruń od 800 zł do 3 000 zł
 • Gdańsk od 3 465 zł do 5 570 zł
Pokaż więcej »

Usługa usuwanie blizn i tatuaży w Warszawie jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego, lekarza medycyny estetycznej i chirurga plastycznego.

Pacjenci szukali zabiegu usuwanie chirurgiczne blizn w pobliżu Warszawy, w miejscowościach: Zielonka, Józefów, Otwock, Grodzisk Mazowiecki oraz Mińsk Mazowiecki.

Autor:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska