Usuwanie chirurgiczne tatuaży

Synonimy: wycięcie chirurgiczne tatuażu, korekcja chirurgiczna tatuażu, usuwanie tatuażu chirurgicznie, wycinanie tatuaży

Filtruj wyniki
Sopot  ul. Jana Jerzego Haffnera 10 lok. 2

ORCHID Centrum Zdrowia i Urody

ocena 4.7 / 5 (40 opinii) - zobacz opinie »zobacz »
"Wszystko odbyło się sprawnie, profesjonalnie i w bardzo miłej atmosferze ! Bardzo dziękuje za wyrozumiałość w przypadku mojego sporego spóźnia. Wszystkim gorąco POLECAM! Pozdrawiam serdecznie." 

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska