Usuwanie chirurgiczne tatuaży

wycięcie chirurgiczne tatuażu, korekcja chirurgiczna tatuażu, usuwanie tatuażu chirurgicznie, wycinanie tatuaży

Będzin, ul. Ignacego Krasickiego 14

INTER-MED

4,0 / 5  (578 opinii)  rozwiń
 • Usunięcie chirurgiczne małego tatuażu od 2 000 zł
 • Usunięcie chirurgiczne dużego tatuażu od 3 000 zł
 • Usunięcie chirurgiczne tatuażu z przeszczepem skóry od 2 500 zł
 • Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej (przedzabiegowa)  150 zł
Zadzwoń:  32 433pokaż numerCzynny terazJesteśmy teraz dostępni - zadzwoń
Lublin, ul. Kazimierza Tetmajera-Przerwy 21

Żagiel Med Szpital

4,5 / 5  (1330 opinii)  rozwiń
 • Usunięcie chirurgiczne małego tatuażu od 500 zł
 • Usunięcie chirurgiczne dużego tatuażu od 500 zł
 • Usunięcie chirurgiczne tatuażu z przeszczepem skóry od 500 zł
 • Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej (przedzabiegowa)  250 zł
Zadzwoń:  81 478pokaż numerCzynny terazJesteśmy teraz dostępni - zadzwoń
Warszawa, ul. Mieczysława Orłowicza 12 lok. 2u

Klinika Krajewski

4,6 / 5  (112 opinii)  rozwiń
 • Usuwanie chirurgiczne tatuaży od 500 zł
 • Usunięcie chirurgiczne małego tatuażu od 500 zł
 • Usunięcie chirurgiczne dużego tatuażu od 500 zł
 • Usunięcie chirurgiczne tatuażu z przeszczepem skóry od 3 000 zł
 • Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej (przedzabiegowa)  200 zł
Zadzwoń:  22 462pokaż numerCzynny terazJesteśmy teraz dostępni - zadzwoń

Usuwanie chirurgiczne tatuaży - informacje

Gabinet zabiegowy w Ortopedicum Gabinet zabiegowy w Ortopedicum

Chirurgiczne usuwanie tatuażu polega na kilkuetapowym wycinaniu fragmentu skóry, w którym znajduje się tusz. Zabieg jest powtarzany aż do całkowitego zniknięcia ozdoby, niestety pozostawia po sobie bliznę. Zaletą tej metody jest jednak to, że w przeciwieństwie do metod laserowych usunięty zostaje cały tatuaż.

Chcesz się pozbyć pamiątki z przeszłości?

Usunąć tatuaż można w Ośrodku Chirurgii Plastycznej dr Macieja Kuczyńskiego, który mieści się w Lublinie i Rzeszowie. Dr Maciej Kuczyński, właściciel kliniki, posiada specjalizację w zakresie chirurgii ogólnej i chirurgii plastycznej. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywał w Danii (w Ośrodku Leczenia Oparzeń i Chirurgii Plastycznej Hvidovre w Kopenhadze i w Klinice Chrirurgii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego Rigshospitalet), Szwecji (Klinika Plastyczna w Malmo) i Francji (Clinique Blommet w Paryżu). Uczestniczy w zjazdach Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej, którego jest wiceprezesem.

W Poznaniu można skorzystać z oferty Kliniki Kolasiński. Dr n. med. Jerzy Kolasiński, specjalista chirurgii ogólnej w trakcie specjalizacji z chirurgii plastycznej, przeprowadza zabiegi usunięcia chirurgicznego tatuaży. Szkolił lekarzy w American Academy of Cosmetic Surgery i International Society of Aesthetic Plastic Surgery. W 2011r otrzymał tytuł „Menedżer roku w ochronie zdrowia” w kategorii NZOZ, w konkursie „Sukces Roku 2011 w Ochronie Zdrowia – Liderzy Medycyny” organizowanym przez wydawnictwo Termedia.

Pozbyć się niechcianego tatuażu można również w Katowicach. Znajduje się tu Klinika Chirurgii Plastycznej Marten's Clinic. Zabiegi w klinice wykonuje lek. med. Arkadiusz Kuna. Jest on specjalistą chirurgii ogólnej i chirurgii plastycznej. Członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej. Doskonali swoją wiedzę i umiejętności na szkoleniach i sympozjach, m.in. „Międzynarodowe Sympozjum Medycyny Estetycznej” Polanica Zdrój 2007r, „Kurs Naukowo- Szkoleniowy Onkoplastyka i Chirurgia Estetyczna” Nałęczów 2005r.

W Klinice Szafirowej (Sapphire Clinic) w Sosnowcu można skorzystać z pomocy dr n. med. Aldony Stachury. Specjalista chirurgii plastycznej, estetycznej i rekonstrukcyjnej, praktykę zdobywała w Klinice Chirurgii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Sosnowcu, Wschodnim Centrum Leczenia Oparzeń i Chirurgii Rekonstrukcyjnej w Łęcznej oraz podczas praktyk w Niemczech i Stanach Zjednoczonych. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Leczenia Oparzeń oraz Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej.

W stolicy zabieg chirurgicznego usunięcia tatuażu wykonuje lek. med. Tomasz Dębski w Centrum Medycznym Enel- Med. Tomasz Dębski jest specjalistą chirurgii plastycznej. Jest zaangażowany w projekty badawcze, pracuje nad metodą uzupełniania ubytków kostnych, nad rekonstrukcją uszkodzonych nerwów i metodzie precyzyjnej metody usuwania nowotworów. Prowadzi zajęcia dla lekarzy w Centrum Medycznym Kształcenia Podyplomowego. Jest członkiem Polskiego i Międzynarodowego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej oraz Europejskiej Akademii Chirurgii Plastycznej Twarzy.

W swojej ofercie usuwanie tatuaży ma również Centrum Medycyny Estetycznej Carpe Diem w Warszawie. Zabiegi przeprowadza dr n. med. Janusz Jaworski, który jest specjalistą chirurgii ogólnej. Lekarz ma doświadczenie w przeprowadzaniu zabiegów mikrochirurgicznych, zdobył je w Klinice Nowotworów Głowy i Szyi Centrum Onkologii w Warszawie. Jest asystentem w Oddziale Klinicznym Chirurgii Plastycznej SPSK im. prof. W. Orłowskiego CMKP w Warszawie. Jest autorem projektu „BioImplant”, którego celem jest ułatwienie operacji rekonstrukcyjnych u osób z problemami onkologicznymi. Członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej.

Usunąć tatuaż w Polsce, czy za granicą? Istnieje różnica w cenie?

Sala operacyjna w Gabinet Chirurgii Plastycznej Dr Jerzy M. Chęciński Sala operacyjna w Gabinet Chirurgii Plastycznej Dr Jerzy M. Chęciński

W opisanej powyżej Marten's Clinic koszt chirurgicznego usunięcia tatuażu w zależności od jego wielkości wynosi od 600 zł. Cena tego samego zabiegu w McIndoe Surgical Centre, które znajduje się niedaleko Londynu rozpoczyna się od 850₤, czyli ok. 5000zł. Mieszkaniec Londynu za cenę zabiegu „na miejscu” może polecieć na zabieg do Polski i zostać tu na kilkudniowe wakacje. Aby oderwać się od zgiełku miasta może odpocząć nad malowniczym jeziorem na Mazurach, albo poznać tajemnice Karkonoszy.

Usuwanie chirurgiczne tatuaży - ceny w różnych miastach

 • Warszawa od 500 zł do 6 000 zł
 • Wrocław od 2 500 zł
 • Kraków od 600 zł do 2 500 zł
 • Białystok od 400 zł
 • Katowice od 861 zł
 • Łódź od 2 000 zł do 7 000 zł
 • Bydgoszcz od 900 zł do 1 500 zł
 • Lublin od 500 zł
 • Sopot od 2 000 zł
 • Kamień Pomorski od 2 000 zł do 4 000 zł
Usuwanie chirurgiczne tatuaży cena »

Usługa usuwanie chirurgiczne tatuaży jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego, lekarza medycyny estetycznej i chirurga plastycznego.