Usuwanie chirurgiczne tatuaży Zielonka i okolice

Synonimy: wycięcie chirurgiczne tatuażu, korekcja chirurgiczna tatuażu, usuwanie tatuażu chirurgicznie, wycinanie tatuaży

Bezpośrednio w Zielonce nie dysponujemy placówką wykonującą usuwanie chirurgiczne tatuaży, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 4 innych klinik z okolicy Zielonki. Usuwanie chirurgiczne tatuaży można przeprowadzić m.in. w Formmed ES Chirurgia plastyczna i medycyna estetyczna w Warszawie (13 km od Zielonki) w cenie 1 200 zł lub w Klinika Krajewski w Warszawie (13 km od Zielonki) gdzie cena za usuwanie chirurgiczne tatuaży wynosi 500 zł. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Tourmedica.

Filtruj wyniki

Usługa usuwanie chirurgiczne tatuaży w Zielonce jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego, lekarza medycyny estetycznej i chirurga plastycznego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska