Usuwanie kłykcin kończystych odbytu laserowo Sosnowiec i okolice

Synonimy: laseroterapia kłykcin kończystych odbytu, zabieg laserowy na kłykciny kończystych odbytu, kłykciny kończyste odbytu leczenie laserem więcej »

Bezpośrednio w Sosnowcu nie dysponujemy placówką wykonującą usuwanie kłykcin kończystych odbytu laserowo, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 2 innych klinik z okolicy Sosnowca. Usuwanie kłykcin kończystych odbytu laserowo można przeprowadzić m.in. w Specjalistyczne Gabinety Lekarskie EsteDerm w Tychach (19 km od Sosnowca) w cenie 500 zł lub w Medileo w Gliwicach (31 km od Sosnowca) gdzie cena za usuwanie kłykcin kończystych odbytu laserowo wynosi 400 zł. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Tourmedica.

Filtruj wyniki

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska